3d Printer ile Basılabilecek Sırasıyla En Karlı 4 Takı

Yuva kurmak istediğiniz kadına, yazıcıdan çıkardığınız yüzükle evlenme teklif etmek ister misiniz? Ya da daha güzeli, dünya evine girmek istedikleri kadınlara hem fiyatı uygun hem de kalitesi yüksek yüzükle teklif sunmak isteyen binlerce erkeğe, tamamen kendi tasarımınız ve üretiminiz olan 3d printer baskılı yüzükleri satmak?

3d printer photo

Bundan dört beş yıl evvel böyle bir mevzu, bir bilim-kurgu senaryosunun ara konularından biri olabilirdi. Hani şu gelecekte geçen, her şeyin misliyle uçuk olduğu, ütopya – distopya karışımı filmlerde. Ancak 2020 yılı itibariyle 3d printerler ile birçok bilim-kurgu ögesini, günümüz gerçeğine dönüştürmek mümkün. Tamamen aklınızın, hayal gücünüzün bilgisayar ekranındaki boş sayfada aktaracağı yüzük modellerini tek bir tuş ile bilgisayarınıza takılı olan 3D printer’dan çıkarabilirsiniz. Birkaç küçük ekleme ile birlikte satışa hazır olarak!

Parlak Fikirler olarak sizlere geleceği bugüne taşıyan 3d printerların meziyetlerini saymaya devam ediyoruz. Bu yazımızda teknoloji destekli değil teknolojinin kendisi olan yazıcılardan çıkarıp internette ya da mağazanızda satışa çıkaracağınız takılardan bahsedeceğiz. Tasarımını hayal gücüne bırakıp fiyatlarını kendiniz belirleyeceğiz yapacağınız 3-5 satışla satın aldığınız printer’ın tüm masrafını karşılayabileceğiniz takılar! Hazırsanız başlıyoruz.

3D Yazıcı ile Küçük Ama Kullanışlı Ürün Üretip İnternetten Satmak

ALT BAŞLIKLAR (istediğinize tıklayıp ışınlanabilirsiniz) :

3d Printer ile Tasarlayıp Üreteceğiniz 4 Takı Seçeneği

1- Yüzük:

Söz – nişan yüzüklerinden evlilik yüzüklerine kadar geniş bir seçkide tasarlayıp imal edeceğiniz ürünleri satışa çıkarabilirsiniz. Tek makine – üç ticari hamle. 3d printer – tasarlamak, üretmek, satmak. İnsanın onlarca farklı ihtiyacını küçücük bir telefona sığdırmayı başaran teknoloji, ticaretin bu kutsal üçlüsünü de tek bir cihazda toplamakta muvaffak oldu. Zümrüt ışıltısını, zirkon kalitesini ve nice nice taşların albenisini yansıtan yüzükleri ister ofisinizde, ister evinizde tasarlayıp önünüzde açık duran kağıda çizebilir, son rötuşları yaptıktan sonra 3d printer’ın tuşuna basarak üretimi gerçekleştirebilirsiniz. Biraz önce aklınızda, daha sonra kağıtta olan yüzük şimdi de üç boyutlu bir cisim, gerçek bir cevher olarak elinizde olacak. Elinizden de alıcılara geçmesi için makul bir fiyat politikası ve satış stratejisi geliştirirseniz tamamen size ait tasarımlara ev sahipliği yapan yüzüklerle aklınızdaki rakamlardan bile daha fazla kazanmaya başlarsınız.

İnternetten Yüzük, Kolye, Küpe Satmak

2- Kolye:

Yüzük basabilen bir yazıcı, her türlü takıyı çıkarabilir öyle değil mi? Eğer uzmanlık ya da ilgi alanınız kolye ise, tasarım ve üretimde bu takılara yönelebilirsiniz. Pek tabi, hem yüzük hem de kolye imal edip satmanız da mümkün. Çiçekli, böcekli, deniz atlı klasik modellerin dışında yaratıcılığınızı ak kağıda dökebilir, piyasaya yepyeni ve tamamen size özel tasarımlarla yepyeni bir soluk getirebilirsiniz.

Unutmadan söyleyelim ki 3d printer’larında basılan ürünler, sadece estetik değil dayanıklı da. Bu nedenle şimdiden onlarca girişimci ve firma bu alana yöneldi. Yönelmeye de devam edecek. Zira sektör doygunluk seviyesine ulaşana kadar daha binlerce kişinin ekmek (ya da pasta) yiyebileceği geniş ölçekli bir sektör bu. Buna bir de takı sektörüne olan talep oranı eklenince sektörün dolması bir hayli zaman alabilir. Siz yine de elinizi çabuk tutmaya bakın.

Şu İş İlgini Çekebilir:  E-Ticaret Sitem İçin Nerelere Reklam Vermek Daha Mantıklı?

3-Küpe:

Hem erkekler hem de kadınlar için üretebileceğiniz özgün tasarımlı küpeler bir diğer seçeneği oluşturuyor. İsterseniz, sevgililer için ikili ve dörtlü kombinler yapabilir, birbirini hem şekil hem de anlam bakımından tamamlayan küpe setleri de oluşturabilirsiniz. 3d printer size sadece kalite ve hız vaat etmiyor, ”dilediğiniz kadar yaratıcı olma” fırsatını da sunuyor.

4- Bileklik:

Son olarak farklı ebatlarda ve figürlerde bileklikler üretebilir, bunları da internet sitenizde ve mağazanızda satabilirsiniz.

Şimdiden iyi tasarılar, iyi üretimler ve iyi satışlar!

Yorum yapın