Acil İş Kurmak İsteyenlere

Merhabalar değerli okurlarım; bugün parlakfikirler ekibi olarak sizlere “acilen iş kurmak” ile ilgili altın niteliğindeki tavsiye ve önerilerle geleceğiz. Malumunuz ekonomik şartların çok da parlak olmadığı ülkemizde her gencin her yetenekli insanın iş bulması pek de mümkün görünmemektedir.

ÖNEMLİ UYARI: Acil iş kurmak isteyen girişimci dostlarım buraya baksın: Sakın reklamlardaki kısa sürede sizi ihya edeceğini vaat eden şeylere kanmayın. Döviz ya da Borsa ile kaldıraçlı işlem yapmayın. Bunlar iş bile değildir. Kaldıraçlı işlem yapma platformları; uzman ve bunun için özel eğitim görmeyen kişilerin elinde  kafaya doğrultulmuş bir silah gibidir. Çok dikkat edin.

job photo

Zira herkese her türden yetenekli insana yetecek kadar; iş alanı ülkemizde mevcut değildir. Dolayısıyla bu durum da ülkemizde çalışmak ve de çalıştığının hakkını almak isteyen işgücünün “iş kurma eylemine girişmesine” vesile olmaktadır.

Ancak ortada bu sefer de başkaca bir problem türemektedir. “Doğru delek bir sermayeye sahip olmadan nasıl iş kuracağız” sorusu cereyan etmektedir. Sermayesiz bir şekilde nasıl olurda para kazanılabilir ve de kar getirici iş kurulabilir di?

Tüm bu soruların cevabını sitemizin de tasvip edip onayladığı kendi işinizi kurabilmek ile ilgili bu yazıdan
öğrenebilirsiniz. Nitekim iş kurma sürecinin yarattığı tüm zorlu süreçleri ve de mücadele aşamalarını bu detaylı yazıdan ve siteden öğrenebilir ve de çözümler sağlama hususunda da önceden hazırlıklı olmuş olursunuz.

Ekonomik gelişim konusunda “parlakfikirler” sitesini kesinlikle siz değerli okurlarımıza önermekteyiz; zira kendileri alanında yıllarca eğitim görmüş, tecrübeler edinmiş, deneyim sahibi kalabalık bir ekip halinde “iş kurma” yardımı sağlamaktadırlar.

Acil iş kurmak isteyenlere önerebileceğimiz bu sitede ayrıca yüzlerce iş fikrini, gelir elde etme fikirlerini tamamen ücretsiz vaziyette bulabilir ve de ücretsiz tavsiyeler alabilirsiniz. Mesela son zamanların gözdesi “e-ticaret ile para kazanmak” konusu hakkında bu sitede çok güzel bir makale yer almaktadır. e-ticaret sitesi kurup para kazanıp zengin olmak
temalı bu linkteki yazıda bu işin en önemli püf noktalarını öğrenebilir, sektörün durumunu analiz edebilir ve de yorumlar ile görüşlerde bulunup yardımlar alabilirsiniz. Zira son zamanların en trend iş fikirlerinden birisi olan “e-ticaret sitesi kurup gelir elde etmek” acil iş kurmak isteyenler için eğer ki doğru taşları doğru yerlere oynarlarsa çok iyi bir fikir olacaktır.

Lafı fazla uzatmadan “acil iş kurma arayışı içinde olan dostlarıma” diyeceğimiz tavsiyelerden birisi de; asla pes etmemeleri ve de kimseden medet ummadan kendi ayakları üzerinde durmaya ant içmeleridir. Zira ekonomik özgürlük, her türden özgürlüğün ana kapısıdır. İlk olarak açmanız gereken kapı budur yani…

Büyük ihtimalle size iş kurma konusunda etrafınızdaki kimse doğru delek destek olmayacaktır. Ancak bunun için endişelenmenize gerek yok, zira parlakfikirler admini dostunuz sizin yanınızda olacaktır. İstatistiklere göre iş kurmak toplumdaki her 100 kişiden 2’sine münhasır bir yetenektir. Bunun için ise toplumun %35’i hayatları boyunca en az bir kez mücadele etmiştir… Bu başarı oranlarının epey düşük olması sizi şaşırtmamıştır umarım. Zira doğanın düzeni böyledir. Ortalama 2 kişi iş kurar 98 de o 2 kişinin yaratıcılığının ürünü olan işte çalışır. Sosyolojik veriler de bu oranın tarihsel süreçte çok değişmediğini gözler önüne sürmüştür.

Sizlere iyi günler dilerim ve de sağlıcakla kalmanızı temenni ederim. Umarım kendinize en uygun iş fikrini hayata geçirir ve bunu başarıyla kurabilirsiniz.

Yorum yapın