Arnavutköy’de ek gelir elde etmek

Arnavutköy; İstanbul’un Avrupa yakasının iç kesimlerinde bulunan, kuzeyden Karadeniz’e kıyısı olan ilçelerden biridir. Diğer ilçelere göre yüz ölçümü son derece büyük olmasına rağmen; nüfus itibariyle son derece tenhadır. Günümüzde bile boğaz tarafında bulunan bir ilçe ile Arnavutköy’ü kendi gözlerinizle karşılaştırırsanız; Arnavutköy’ün İstanbul’un o stresli metropol havasından uzak, sakin bir ilçe olduğunu rahatlıkla görürsünüz.

Doğudan Eyüp, güneyden Büyükçekmece, batıda Çatalca ve güneydoğuda Başakşehir ile koşu olan Arnavutköy; tarihi yönden de epey köklü bir geçmişe sahiptir. En yaygın kabul gören efsaneye göre bölgenin ismi; zamanında orada yaşamış bir Arnavut’tan gelmektedir. Arnavut’un Köyü ismi zamanla Arnavutköy’e dönüşmüştür.

Tüm bu sakinliğine ve mütevazılığına rağmen özellikle havalimanı, sosyal, kültürel, turistik çeşitli projeler bu ilçeyi epey hareketlendirecek; İstanbul’un o metropol havasının Avrupa yakasının iç kesimlerine de taşınmasını sağlayacaktır.

Eğer siz de inanılmaz bir potansiyel taşıyan bu ilçede ek iş arıyorsanız; ek gelir kazanacağınız bir işte çalışmak istiyor veya ek gelir karşılığında çalışacak eleman arıyorsanız yoruma durumunuzu yazın. Size yardımcı olabilecek insanlar sizi bulsun. Herkesin işi görülsün…:)

Yorum yapın