Ataşehir’de ek iş arıyorum

İstanbul’un en yeni ilçelerinden biri olan Ataşehir; Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye’nin bazı sınır mahallelerinin de dahil edilmesiyle beraber 2008 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. Henüz 5 yaşında olan bu ilçemiz; İstanbul’un Anadolu yakasında gündeybatıdan Kadıköy, batıdan Üsküdar, kuzeyden Ümraniye, doğudan Sancaktepe ve güneydoğudan Maltepe ile çevrilidir.

Ataşehir’in kısa zaman önce ilçe olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde büyümesinin ve nüfusunun yarım milyona dayanmasının en büyük sebebi şüphesiz ki arazi ve toprak yapısının bina yapımına ve iskana çok uygun olmasıdır. İlçe statüsü kazanmasıyla beraber Ataşehir’de yapılan gayrimenkul yatırımları inanılmaz bir ivme kazanmış; bu durum da bugün gördüğümüz modern Ataşehir imajını yaratmıştır.

Hal böyle olunca; son derece yükse bir ivmeyle büyüyen ve hala gelişmeye devam eden Ataşehir; ek gelir ve ek iş fırsatları yönünden iyi potansiyel taşıyan bir yer olmaktadır. Eğer siz de Ataşehir’de yapacak bir ek iş arıyorsanız veya ek gelir karşılığında çalışacak eleman arıyorsanız bir yorum bırakıverin. Beraber çalışabileceğiniz insanlar sizi bulsun…

Ataşehir gibi bir semtte emin olun ki; sizin gibi iş arayan bir çok kişi vardır ve yine adınız gibi emin olabilirsiniz ki; iş fikri için, projesi için çalışacak eleman arayan patronlarda vardır. Bu ikisini bu sitede buluşturmanın parlak bir fikir olduğunu düşünmekteyiz.

 

Yorum yapın