Avcılar’da ek gelir fırsatları

Avcılar; İstanbul’un Avrupa yakasının iç kesimlerinde, güneyden Marmara Denizi’ne kıyısı olacak şekilde konumlanmış ilçelerimizden biridir. Küçükçekmece ile de komşu olan ve 1992’de Bakırköy’den ayrılarak ilçe statüsüne kavuşan Avcılar; İstanbulun iç kesimlerinin son 10-15 yılda yaşadığı nüfus patlamasından fazlasıyla nasiplenmiş ve adeta bir nüfus patlaması yaşamıştır.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

Sürekli artmakta olan nüfusu, sürekli gelişmekte olan endüstrisi ve bayındırlığı ile ek gelir imkanı arayanlara her geçen gün daha uygun bir yer haline gelmekte olan Avcılar; ek iş yapacak eleman arayanlar için de uygun bir seçenektir.

Eğer siz de Avcılar’da oturuyor ve ek gelir kazanacağınız işler arıyorsanız; ya da ek gelir vermek üzere çalışacak bir öğrenci, emekli, ev hanımı arıyorsanız yoruma durumunuzu yazıverin; sizinle çalışabilecek insanlar sizi bulsun..

“Avcılar’da ek gelir fırsatları” üzerine bir yorum

  1. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

    Paylaştığınız cep numarası aradan yıllar geçtikten sonra size veya numarayı devrettiğiniz kişiye rahatsızlıklık verebilir.

    Cevapla

Yorum yapın