Bakırköy’de ek iş yapmak istiyorum

Farklı ilçelerden, farklı bölgelerden ek gelir imkanı arayışında olanlarla ek gelir karşılığında çalışacak eleman arayışında olanları buluşturmaya devam ediyoruz… Bu yazımızı ise Bakırköy ilçesinde ikamet edip de ek gelir imkanı arayanlara ayırdık.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

İstanbul’un Avrupa yakasında güney kesiminde denize kıyısı olan ve küçük bir ilçe olan Bakırköy; eskilerin bileceği üzere zamanında İstanbulun en büyük ilçelerinden biriydi. Fakat 1989 yılında başlamak üzere Küçükçekmece, Bahçelievler, Güngören ve Bağcılar ilçelerinin ayrılması sonucu Bakırköy’ün yüz ölçümü son derece küçülmüş ve bugün bildiğimiz o sakin ve huzurlu ilçe halini almıştır.

Tarihine bakacak olursak Bakırköy’ün Roma döneminden beri yerleşim kurulmuş ve insanların yaşadığı bir yer olduğu bilinmektedir. En yaygın kabul edilen görüşe göre ise ismi Makri Köy (Uzak Köy) olarak konmuştur. Daha sonra Osmanlıların eline geçen ilçe halen Makri Köy olarak anılmaya devam etse de, cumhuriyetin ilanından sonra yer isimlerinin değişmesiyle birlikte Türkçe bir isim olarak Bakırköy ismini almıştır.

Bu zengin tarihe ve hareketli geçmişe sahip ilçede ikamet eden vatandaşlar… Ek gelir kazanmak ve ek iş fırsatlarını kaçırmamak mı istiyorsunuz. Uygun bir ek gelir karşılığında çalışacak öğrenci, ev hanımı, emekli, vs. kesimlerden adaylar mı arıyorsunuz. Yorum kısmına kısa bir açıklama eşliğinde durumunuzu anlatan bir yazı bırakın. Beraber çalışmanıza uygun kişiler sizi bulsun..

“Bakırköy’de ek iş yapmak istiyorum” üzerine 4 yorum

  1. Erkek arkadaşımla evde her türlü paketleme işi yapabiliriz, öğrenciyiz. En önemlisi genç ve güçlüyüz

    Cevapla
  2. Güngören Haznedar da oturuyorum Ek işden ziyade gerçek bir işe ihtiyacım var Halkla ilişkiler ön lisans çıkışlıyım Satış temsilciliği, sekreterlik, benzeri işlerde tecrübem oldu En çok da üniversitede part time çalıştığım kütüphane personelliği işini sevdim 27 yaşındayım Bana da ulaşabilirsiniz

    Cevapla

Yorum yapın