Bayrampaşa’da ek gelir kazanmak istiyorum

Bayrampaşa; İStanbul’un Avrupa yakasında iç kesimlerde bulunan; nüfus yoğunluğu yönünden en yoğun ilçelerden biridir. Zaman zaman nüfusunun düşmesine rağmen Bayrampaşa’nın nüfus yoğunluğunun bu kadar fazlasında olmasında; şüphesiz ki yüz ölçümünün küçük olmasının payı büyüktür.

Doğudan Eyüp, kuzeyden Gaziosmanpaşa, batıdan Esenler ve günyden Zeytinburnu ile komşu olan Bayrampaşa; 1990 yılında Eyüp’yen ayrılarak ilçe statüsüne kavuşmuştur.

20-30 yıl öncesine kadar tarıma dayalı bir ekonomisi bulunan Bayrampaşa; ilerleyen yıllarla beraber faaliyet alanını tamamen ticari ve hafif sanayi faaliyetlerine yöneltmiş; bu da Bayrampaşa’da ek iş arayanların yararına bir durum olmuştur.

Eğer siz de İstanbul’un bu en yoğun ilçesinde oturuyorsanız; “Bayrampaşa’da ek iş yapmak istiyorum.” diyorsanız veya ek gelir karşılığında çalışacak eleman arıyorsanız yoruma işinizi ve iletişim bilgilerinizi yazın. Sizinle çalışabilecek insanlarla iletişime geçin ve para kazanmaya başlayın.

“Bayrampaşa’da ek gelir kazanmak istiyorum” üzerine 2 yorum

  1. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

    Paylaştığınız cep numarası aradan yıllar geçtikten sonra size veya numarayı devrettiğiniz kişiye rahatsızlıklık verebilir.

    Cevapla

Yorum yapın