Beşiktaş’da ek gelir ve ek iş imkanı arayanlara

Sevgili iş arayan dostlarım, “parlakfikirler” ekibi olarak sizleri “ek iş verebilecek” patronlarla buluşturmaya, kesiştirmeye ant içtik. Şu güne kadar burada yorumlar vasıtasıyla yüzlerce kişi kendine hiç tahmin etmediği yerlerden hayatının başarısı sayılabilecek destek eli buldu.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

Bizleri diğer iş ilanı sitelerinden farklı kılan özellik ise internetten daha çok “girişimci” ve patron çekiyor oluşumuzdur. Öyle ki google sıralamasında iş verenler illaki bizlere uğramaktadırlar. Eğer Beşiktaş bölgesindeki ek gelir ve ek iş imkanlarına değil de başka bölegelerden iş arıyorsanız sitemizin üstünde yer alan arama çubuğundan ikamet ettiğiniz bölgeyi yanına “ek gelir-ek iş” yazarak arayabilirsiniz.

Bildiğimiz üzere nüfusu 1 milyonu geçkin olan ve de halkı ekonomik yönden en kalkınmış olan ilçemiz olan Beşiktaş’da iş imkanları oldukça gelişkin olup insanların kalkınmalarına hız katacak olanaklar had safhadadır. İşte bu imkanlara internet üzerinden erişmek istiyorsanız ve de kendinize para kazandıracak, öğrencilik hayatınızı geçindirecek bir iş arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Bu sayfayı “Beşiktaş’da ek gelir ve iş arıyorum” diyen dostlarımla Beşiktaş’da iş veren olarak ikamet eden dostların birbirini bulması için açmış bulunmaktayım.

Beşiktaş’da iş arayan kişiler adları, soyadları, uzmanlık alanları, cv’si ile birlikte bu yazının yorum kısmına yazarlarsa kendilerine ulaşmak isteyen girişimciler ve patronlar onları arayacaklardır.

Son olarak arkadaşlar diyeceğim o ki buraya günde kaç patronun ziyaret ettiğini bilemezsiniz. Elinizin altında böylesine bir nimet varken bunu değerlendirmeden ayrılmayın derim. Sonuçta admininiz ve ekibi olarak sizler için varız. Beşiktaş semtimizin sınırları içinde oturan işe muhtaç olan ya da ek olarak ayda birkaç yüz kağıda ihtiyacı olan binlerce insan oduğunu bilmekteyiz. Sonuçta ülkenin en değerli semti de olsa dünya düzeninin gözü kör olsun ki fakirlik, yardıma muhtaçlık ölmüyor. Yani zenginliğin olduğu her yerde fakirlik de bir şekilde oluyor.

Öğrenci, ev hanımı veya doğrudan evinizin reisi olabilirsiniz. Bizim sitemizde her çeşit işveren ve işçiler buluşabilmektedir.

“Beşiktaş’da ek gelir ve ek iş imkanı arayanlara” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba Ortakoyde ikamet ediyorum. Önlisans inşaat ve lisans işletme bitirdim ehliyet ve bilg. sertifika var . Güvenlik görevlisi olarak calisiyorum. Haftada iki üç gün izinli olduğum için boş vaktimi değerlendirmek istiyorum. Kendimi farklı dallarda geliştirmek ve çalışmak isterim. Gelişime açıgim etkin olarak çalışmak isterim. Şimdiden teşekkürler.

  Cevapla
 2. Merhaba oncelikle kurmus oldugunuz siteden dolayi sizlere cok tesekkur ediyorum.Ben Besiktas Abbasaga da ikamet ediyorum.önlisans halkla iliskiler mezunuyum.Grafiker olarak basladigim is hayatima medya sektorunde devam ederek on muhasebe elemani olarak bitirdim.Su anda kizimin panik atak olmasindan dolayi calisamiyorum.Evlere gonderilen kutu katlama gibi is yapmak istiyorum.El becerilerim yuksektir ancak boncuk dikimi gibi ince detay gerektiren islerde basarili olamayabilirim.Umarim en kisa zamanda eve ek gelir saglayacak bir donus alabilirim.

  Cevapla
 3. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

  Paylaştığınız cep numarası aradan yıllar geçtikten sonra size veya numarayı devrettiğiniz kişiye rahatsızlıklık verebilir.

  Cevapla

Yorum yapın