Bir Kadının Zengin Olmasını Sağlayacak 5 Garanti Yol

Bu gün ki yazımızın daha çok kadın okuyucularımıza hitap ettiğini düşünüyorum. Bir kadının zengin olmasını sağlayan 5 garanti yoldan bahsedeceğiz. Evet, yanlış duymadınız. Şimdi kısaca maddeleyelim.

  1. Zengin Koca
  2. Zengin Koca
  3. Zengin Koca
  4. Bla bla bla
  5. Bla bla bla

Haklıyım ama dimi? Bir kadının zengin olmasını, hem de garanti yoldan, zengin kocayla sağlarız. Hani şu dizilerde, filmlerde gördüğümüz zengin erkek avcısı güzel ve seksi kadınlar bu türün en yaygın örneğidir. Para önemli tabi o ablalarımız da suçlamıyorum, herkesin önceliği olan konu başkadır hayatta. Parayla da mutluluk olur bence, kişisel bir tercih yani anlamak gerekir diye düşünüyorum. Zengin koca nasıl kafalanır diye de bir yazı paylaşmak gerekir aslında.

Tamam, zengin koca seçeneğini en sona bırakarak bu sefer ciddi ciddi başlıyorum anlatmaya.

Miras Değerlendirin!

Şimdi bir ev almak dünyanın parası, kredisi kabul. Belki köyünüzde toprakta satın alamazsınız ama anneniz babanın almıştır. Eskiden her şey daha ucuzmuş, mal mülk yapmak daha kolaymış. Misal bizimkiler bırakmışta bırakmış. Ama sorsanız elde avuçta bir şey yok, neden? Çünkü işletmeyi bilmiyorlar. Zekânızı kullanın ve anne babanız hayatta ise de ölmelerini beklemeden mirastan payınızı isteyin ve işletin. Faize para yatırın, para piyasalarını takip edin ya da kar edeceğinizden emin olduğunuz yatırımlara girin.  Zenginlik dededen büyük bir petrol şirketi kalmadığı sürece, bu seçeneğimizde çalışarak elde edeceğiniz bir durum. Umarım mirasınızı sizi zengin edecek yatırımlarla değerlendirebilirsiniz. Olamaz mı olabilir…

Çok Çalışın, Mesela Emlakçılık!

İkna kabiliyetiniz yüksekse, biraz da çevreniz varsa asla korkmayın ve gözünüz kapalı emlakçılık yapın bence. Ben bir emlak ofisinde 3 ay çalışmıştım ve adamlar paraya para demiyorlardı. Ofisleri 3 katlı bir villaydı ve bu işle çok zengin olmuşlardı. Birazcık dilliyseniz ki kadının dilsizi düşünülemez, bu iş için biçilmiş kaftansınızdır. Hele birde bu işi yaparken ucuza ev düşürüp içini, dışını, eksiğini tamamlattırıp o evi kar payını yükselterek sattığınızda tadınızdan yenmezsiniz. Tek başınıza, çalışarak, güçlü bir kadın profiliyle ilerlerseniz, ileride dönüp “ben başardım, ben yaptım” gururuyla zenginliğinizin tadını çıkartabilirsiniz. Burada ki zengin olmak çalışıp zengin olmak, bence en güzeli, hem çalışmak insanı diri tutar. Güzel ve zengin ha!

Şans Oyunları Şansı

Şanlı tarihimizde milli piyango idaresi tarafından oynatılan yılbaşı çekilişi, sayısal loto, şans topu, on numara gibi şans oyunlarıyla zengin olmuş bir sürü insan var. Bunlardan biri neden siz olmayasınız? Gerçekten şanslıysanız, hemen bu oyunlardan oynayın derim. Şans oyunuyla gündeme gelmiş insanları okuyun bir kaçı her sene, her şans oyunundan yüklü miktarda para almış. Alın işte çalışmadan, mis, kolay yoldan zengin oldunuz! Tabi bu oyunlar sayesinde para kazanan o insanların hikâyelerinin sonu acı bitiyor. Kimisi karısını boşamış, kimisi köye jaguar ile gitmiş ama sonunda para hep bitmiş. Bu örnekler hep erkekler, siz zeki bir kadın olun ve şansınız size döndüğünde bunu har vurup harman savurarak kaybetmeyin. Mesela benim bir yılbaşı çekilişi ümidim vardı. Direk iş yeri açacaktım eğer bana çıksaydı. Hem paramı işe dönüştürdüğüm için sürekli bir gelirim olacaktı hem de kendi işimin patronu olacaktım. Sonra kalan paranın küçük bir miktarını bankaya faize yatıracaktım. Kalanıyla da 3 araba ve olabildiği kadar ev alacaktım. Kiradan para kazanma mantığı. Faize yatan paranın büyümesi mantığı. Nasıl ama şans bir gülse zengin olacak kızımda. Bize amorti bile vurmuyor ki!

Şu İş İlgini Çekebilir:  Sizleri Çok Çalışmadan Başarılı Edecek 10 Taktik

Sahne Senin!

Genç olmana çok gerek yok. Güzel bir kadınsan ve kadınlığını kullanmayı bilen bir kadınsan sahne senin! Kast ajanslara kayıt ol, uğraş, dizi ve sinema dünyasından senarist, yapımcı, yönetmen, oyuncu birileriyle tanışmaya çalış. Yeteneğin varsa ki yeteneğin olmak zorunda, kesinlikle oyuncu olabilirsin. Yolda yürürken keşfedilen bir sürü oyuncu var. Başrol olmasa da başrolde ki kızın en yakın arkadaşı olabilirsin.

Birde seyirci sizi severse, tutulursanız fiyatınız artar, ününüze ün katılır. Dergilerin, radyoların, televizyonların aranan ismi olursunuz. O zaman gelsin paralar gitmesin paralar. Bölüm başına kaç para alıyor o oyuncular sizin haberiniz var mı? Ünlü oluşları da cabası. Bence hemen kalkın ve gidin bir kast ajansa kayıt olun. Ya da bir yerlerde bir dizi ve ya sinema filmi için seçmeler olduğunu duyarsanız kaçırmayın derim ben!

 Kendi Ali Ağaoğlu’nuzu Bulun!

İşte geldik aklımıza ilk gelen son seçeneğimize. Zengin koca bulun. Otomatikman zengin olursunuz. Ama dikkat edin ya çok zengin olsun ya da çok çoluğu çocuğu, eski karısı olmasın. O zaman miras bölündükçe bölünüyor. Ama zengin koca ile evlenmekte zor iş, hatta bence içlerinde en zor olanı bu. Zengin kocayı avlamak için giyinmek, süslenmek, para harcamak, kendine bakmak gerekir. Elbette biz kadınlar kendimize bakıyoruz ama bu bakmak biraz daha farklı. Bir de tabi işin duygusal boyutu var. Severek mi zengin kocaya rast geliyorsunuz, sevmeyerek kasıtlı mı yapıyorsunuz? Hem seviyorsanız hem zenginse siz seçilmiş kişisiniz, yok efendim sadece mantık evliliği, zengin bir eş sizin için idealse bilmeniz gerekir ki soğuk yatakta sizi paralar ısıtmıyor.

 

Konunun ana teması, zengin doğuyorsanız iş başka ama onun dışında sizi zengin edecek garanti bir yolumuz yok. Para helal yoldan çok kazanılarak elde edilen bir şey. Ve geliriniz arttıkça giderinizde artacak diye düşünüyorum. Bu yüzden asla zengin olamayabilirsiniz. Hep ortalama bir hayat standardında kalabilirsiniz. Bence bu zengin olmaktan çok daha iyi bir durum. Allah ruh ve beden sağlığı versin arkadaşlar. Gerisi muhakkak olur.

Yorum yapın