Çekmeköy’de ek iş arıyorum

Ek gelir veya ek iş dendiği zaman bu profile en uygun İStanbul ilçelerinden biri şüphesiz Çekmeköy’dür. Çünkü bildiğiniz gibi Çekmeköy; diğer birçok ilçeye nazaran çok ama çok genç, gelişmekte olan ve akıllı olan girişimciye fırsatlarla dolu bir yerdir.

2009’da ilçe olmadan önce Ümraniye’ye bağlı bir semt olan Çekmeköy; hem geniş yüz ölçümü hem de gittikçe artmakta olan nüfus dolayısıyla yönetimini kontrol altına alabilmek amacıyla ilçeleştirilmiş, akabinde de nüfusu 13.000’den 100.000’lere dayanmıştır.

Ek gelir arayanlara veya ek iş yapacak eleman arayanlara son derece uygun bir ilçe olan Çekmeköy’ün güneydoğusunda eski bağlı olduğu ilçe olan Ümraniye, kuzeybatısında Beykoz, kuzeydoğusunda Şile ve güneydoğusunda Sancaktepe bulunmaktadır.

Ek iş imkanlarının yanı sıra ziyaret edenler Çekmeköy’ü henüz aşırı nüfus artışı olmamasından dolayı bol yeşil alanları ve ferah-geniş yeni evleri ile de hatırlayacaklardır…:)

Yeni ve gelecek vaadeden bu ilçemizde ek gelir veya ek iş mi arıyorsunuz? İşveren sizsiniz de ek gelir karşılığında çalışacak eleman mı arıyorsunuz? Üyelik açmadan; komisyon bırakmadan yoruma istediğiniz ve aradığınız şartları açıklayan kısa bir yazı yazın. İhtiyacınız olan kişiler sizi bulsun ve ek gelirinizi kazanmaya başlayın…;)

“Çekmeköy’de ek iş arıyorum” üzerine 12 yorum

 1. merhaba kolay gelsin evde ek is calisanlari istanbul cekmekoyde oturuyorum davetiye katlama ve Buna benzer ek is ariyorum yardimci olursaniz sevinirim.

  Cevapla
 2. Merhaba cekmekoy mehmet akif mah oturuyorum kiradayım evde is yapmak istiyorum becerikli ve titizim yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 3. Çekmeköy de oturuyorum her türlü montaj ve paketleme işi yapmak istiyorum . yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim

  Cevapla
 4. Merhaba, evde paketleme işi, montaj işi yapmak istiyorum. Geri dönüşlerinizi bekliyorum. İstanbul Çekmeköy

  Cevapla
  • Merhaba eğer bize yazdıysanız işveren değiliz. Başka işverenlerin size ulaşması için yeni oluşturduğunuz e posta adresinizi yazmanızı öneririz. Kimseye kapora, ön ödeme vermeyin ve yeni tanıştıklarınıza karşı temkinli yaklaşın.

   Cevapla
 5. Merhaba evde boş zamanlarımı değerlendirmek yararlı olmak istiyorum İstanbul çekmeköy güngören mahallesinde oturuyorum yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim hayırlı işler

  Cevapla

Yorum yapın