Dev led ekran televizyon kiralama işi nasıldır?

Stadyumlarda, önemli maçlar öncesinde, davetlerde, partilerde, sunumlarda kullanmak üzere dev ekran televizyon kiralamak insanlar için kaçınılmaz olduğu anlar vardır. Ancak malum; bu dev ekran televizyonları 1-2 günlük aktiviteler için satın almak çok fahiş fiyatlara mal olacağından “led tv kiralama işi” yaygınlık göstermiştir.

Bu türden dev ekran led tv’ler illa ki insanların eşinde, dostunda, akrabasında ya da tanıdığında bulunsa dahi bu sefer de onların evinden söküp götürme, taşıma işi ortaya çıkıyor. Ayrıca söz konusu televizyonun taşıması sırasında ortaya çıkabilecek hasarlar bir dert, yeni gittiği yerde kurulması ayrı bir dert, ev sahibine mahcup olmak ayrıca bir dert olmaktadır.

Birçok kişinin özellikle büyük ve modernleşmiş metropollerde ihtiyaç duyacağı bu türden ihtiyaçlara hitaben “led ekran kiralama iş fikrini” sizlerin girişimci ruhunuza sunuyoruz.

Yine eşya kiralaran bir firma olacağınız için vergiye kayıt olmak ve de ticaret siciline kaydınızı yaptırmak, ilgili odalara adınızı yazdırmak zorundasınız. Bu işi en başta resmi prosedürlere uymadan da icra edebilme imkanınız varsa da reklam vermek, kredi kartı kabul edbilmek ve de büyük çapta işi yapabilmek için devlet’in kurallarına uymanızda fayda vardır.

Led ekran kiralama işi yapmak ne kadar karlıdır?

İşin parasal boyutunu hesaba katarsak diyebilirim ki 5000-10000 arası değişen bu dev ekran led tv’lerin tüm maliyetini 1 senede çıkarabileceğiniz şekilde kiraya vermelisiniz. Yani her bir televizyon haftanın 3 günü kiraya verildiğini hesaba katarsak 52 hafta olduğundab 156 günlük kiralama karşılığı televizyonun parasını çıkarabilmeniz gereklidir. Aksi halde söz konusu televizyonu kiralayarak esaslı bir gelir temini söz konusu olamaz…

Sonuç olarak eğer ki televiyonlara ilginiz var ise ya da bir şekilde alakanız var ise kaçırmayın derim bu iş fırsatını. Eğer ki 1 kişinin bile işine yaradıysa bu makale ne mutlu bana.

Görüşmek üzere kendinize iyi bakın sevgili okurlarım

Saygılarımla
Parlakfikirler Admini

Yorum yapın