En Karlı 4 Örgü Ürünü Fikri

El yapımı olan örgü ürünler hem sağlıklı kullanımlar için ideal hem de nispeten ucuz olduğu için her zaman tercih sebebi olmuştur. Hele ki son dönemlerde bu tür ürünlere olan ilgilinin normalin bir tık üstünde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda kısaca değineceğiz fikirlerden aklınıza yatanı değerlendirebilir ve internetten rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Örgü ürünlere olduğu gibi el yapımı olan ürünlere olan talep de gün be gün artıyor. Fırsat bu fırsat diyerek kolları sıvayabilir ve önce üretime sonra satışa başlayabilirsiniz.

ALT BAŞLIKLAR (istediğinize tıklayıp ışınlanabilirsiniz) :

1- Bebek Banyo Lifi: 

Anne – bebek ürünleri kategorisinde en çok incelenen ve sipariş edilen ürünlerin başında bebek banyo lifleri geliyor. Örgü lifler ise hassas bir cilde sahip olan bebekler için ekstra konfor sağlıyor. Annelerin canı olan bebeklerin rahat etmesi ise doğal olarak öncelikleri. Siz de bu önceliği göz önünde bulundurarak bebeklere özel lifler üretebilir ve uygun fiyata satışa çıkarabilirsiniz. Bu ürünler tamamen el yapımı olduğu için anti-alerjik ve anti-bakteriyel olacaktır. Yüz yüze de internet üzerinden de satış yapsanız bu tür ayrıntıları potansiyel alıcılara aktarmalısınız.

2- Örgü Bereler: 

Örgü bereler, küçük büyük, kadın erkek demeden herkesin zorunluluktan değil gayet zevkle taktığı şapka çeşitleri arasında yer alıyor. Örmesi son derece pratik olan bu ürünler için alıcı bulmakta zorluk çekmezsiniz. Kadınlar için pudra, turuncu, gül kurusu gibi son yılların gözde renklerini seçebilirsiniz. Erkekler içinse mor, haki ve hardal gibi canlı renkleri ön plana çıkarın. Eğer işleri ilerletecek olursanız sevgili kombinleri hazırlayabilir, birbirleriyle uyumlu renklere sahip örgü bereleri bir arada satabilirsiniz. Bu tarz kampanyalar düzenlemeniz hem sizin hem de müşteriler için çok daha uygun olacaktır.

3- Maske: 

Salgın felaketinden bu yana maskelere olan zorunlu ilgi ister istemez arttı. Tek kullanımlık olan modellerinin hem kullanışsız hem de pahalıya denk gelmesi insanların örgü maskelere yönelmesine neden oldu. Örgü maskelerin en önemli özelliği yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir olması. Önümüz sonbahar sonra kış. Bu salgınının da tam olarak ne zaman biteceği ya da bitip bitmeyeceği belli değil. Bu kadar çok belirsizliğin ortamda örgü maskeleri hızlı hızlı satarsanız. Hatta diyebiliriz ki ne kadar örerseniz o kadar satma garantisi bile söz konusu olabilir. Maske örerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, arka kısmına takma aparatı eklemeniz olacak. Bu da en az maske örmek kadar pratik. Söz konusu maske bile olsa insanların estetik beklentileri oluyor. Tek ve çift renkli öreceğiniz maskelerde mümkün olduğunca fazla alternatife yer vermeniz, satış ihtimalinizi yükseltecektir.

Şu İş İlgini Çekebilir:  Gül Ekim- Dikimi İle Para Kazanmak

4- Çorap: 

Son olarak çorap örebilir 3’lü ve 6’lı paketler halinde satışa çıkarabilirsiniz. Kışın ayları sıcacık tutan ve hastalanma riskini en aza indiren çoraplar, aile bütçesine katkı yapmanızı sağlayacaktır.

Yorum yapın