Damacana Satış Bayiliği Veren Markalardan 4 Tanesi

Yeni bir bayilik konusuyla daha karşınızdayız! Bugün kaleme aldığımız husus, damacana bayiliği veren markadalardan 4 tanesi. Bu markaları yazıp sizler için seçim yapmanızda rehber olacağız.

Hepimizin bildiği üzere 80 sonu 90 başı gibi doğan genç nesil de bilir bunu, bir zamanlar, en azından çocukluğumuzun uzun bir döneminde musluktan su içmeyi başarmış bir nesil vardı. Bu nesil terli terli su içme uyarılarına rağmen mahalle maçlarının aralarında ve finallerinde koşa koşa eve gelir, daha ter içindeki tişörtünü çıkarmadan musluğa yumulurdu. Lıkır lıkır su içmek ve kana kana su içmek tabirleri o dönemde çok kullanılırdı. Hatta çok ünlü bir şairin çok ünlü bir dizeleri sonradan bestelenmiş ve ağızlarımızda pelesenk olmuştu. ”Seviyorum seni, ağzımı musluğa dayayıp su içer gibi.”

Ama artık devir değişti. Musluktan su içme çağı bir daha açılmamak üzere kapandı. Bunun en büyük nedeni: Birdenbire 3 milyardan 7 milyara sıçrayan dünya nüfusu olsa gerek. Bu kadar çok insana ve ağza, belediyelerin ve su arıtma olanaklarının yetmeyeceği anlaşıldı. Artık musluk sularıyla sadece ellerimizi yüzlerimizi yıkıyor, duşumuzu alıyoruz. Çoğu zaman musluktan akan sular ile çayımızı bile demlemiyoruz artık. Kahvemiz bile damacana sular ile yapılıyor.

Birçok hayvan dostu kişi, evlerinde besledikleri kedi ve köpeklere musluk sularından vermediklerini belirtiyor. Artık iki yeni çağ, iki yeni pazar ve iş kapısı önümüzde açılmış durumda. Bunlardan biri su arıtma cihazları çağı. Diğeri de birçoğumuzun da evinde ve mutfağında olduğu üzere: Damacanalar.

Damacanalar ile birlikte aileler, bekar evlerinde kalanlar ve pek tabi tüm kainat, yeni bir gider kaynağı oluşturmak zorunda kaldı. Damacana su ile almak, ne kadar musluktan su içmek kadar ekonomik olmasa da, bunun bir başka çaresi yok. Dünyadaki herkeste günün belirli aralıklarında su içmek zorunda olduğuna göre? Vücudumuzun ve dünyamızın üçte ikisi su olduğuna göre bu kaçınılmaz bir gerçek

İşte bu kaçınılmaz gerçek ile birlikte damacana su satma işine girmek, hele ki tanıdık bir markadan bunun bayiliğini almak son derece makul bir seçenek olarak karşımızda duruyor.

su3

Musluktan su içmek…

Damacana Bayiliği Almak Neden Karlı? 

  • Birincisi herkes bir şekilde sizin sattığınızın ürünün, yani suyun tüketicisi durumunda. Bu da oldukça büyük, uçsuz bucaksız bir pazar payı demek. Yani bir kola firması değilsiniz ki, sizin karşınıza ben kola değil gazoz ya da ayran seviyorum diyebilen bir kitle çıksın. Dolayısıyla herkesin su tükettiği bir gezegende, herkes de aynı oranda potansiyel müşteriniz olma özelliğini taşır.

 

  • Sıfırdan bir marka ile yola çıkıp böylesi bir bünyede damacana dükkanı açsanız bile çok geç olmadan bir kitleniz oluşacaktır. Alıcı kitleniz. Biz ise size damacana bayiliği almaktan bahsediyoruz. Yani hali hazırda siz daha piyasaya girmeye niyetlenmeden piyasanın içinde yer olan ve artık kadim diye nitelendirebileceğimiz kadar eski olan bu firmalardan bayilik almak, yarışa direkt galip başlamak anlamına geliyor.

 

  • Bayilik almak demek, o markanın bayraktarlığını yapmak demek. Zaten insanlar su konusunda son derece hassaslar. Piyasada yüzün üstünde tanıdık damacana markası olsa da, bunların tüketilebilir oranda en meşhur olanları bir elin parmaklarını geçmez. Biz de parlak fikirler kalemi olarak size bu birçok ama az olan markadan en ekonomik ve en işinizi görür 4 markayı bildireceğiz.
Şu İş İlgini Çekebilir:  Kadın Giyim Bayiliği Veren 6 Firma

 

Damacana İşinde Marka Bayiliği Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar Nelerdir? 

  • Öncelikli olarak, satış ve pazarlama ile ilgili her şeyi bilmeniz gerekiyor. Sonuç olarak satılan su bile olsa, onun da bir para karşılığı bir pazar değeri var. Müşterilerinizle çoğu zaman yüz yüze geleceğiniz için, hem dükkanın sahibi olarak siz, hem de çalıştırdığınız personeller, iletişim konusunda yetkin ve sağ duyulu olmalılar. Bununla birlikte, dükkanınız düzenli ve kaliteli görünsün. Birçok damacana satılı gerçekleştirilen dükkanların depo görüntüsü ve bakımsız halleri, müşterileri uzaklaştırmaya ve başka markaları tercih etmelerine neden oluyor.

 

  • İşinin ehli insanlarla çalışın ve mümkünse 16 yaşının altında insanlarla çalışmayın. Ne olursa o damaca suları taşıyacak insanların güçlü ve belli bir yaşı aşmış olması gerekmektedir. Birçok ihmal ve önlemsizlik nedeniyle olumsuz damacana kazalarının haberleri yapılmaktadır. O haberlerden biri olmak istemiyorsanız dikkat etmelisiniz.

su1

Bir damacana Erikli Su

Damacana Satış Bayiliği Veren Markalardan 4 tanesi

  • Erikli: Bu maddede sayacağımız başlıklar, diğer 3 markanın da genel özelliklerini taşımaktadır. Biz yine de fark arz eden noktalarda gerekli açıklamaları ve ek bilgileri yapacağız. Türkiye’de su denince akla ilk gelen markalardan biri hiç şüphe yok ki Erikli. Erikli bayilik için belli başlı şartlar koşmuştur. Yüz adet ve daha fazla satış aracınız olması ve 15- 20 adet de prostak edinmelisiniz. Bunun dışında artık damacana markasının olmazsa olmazlarından evlere servis hizmeti de gerçekleştirmelisiniz. Çünkü Erikli de her marka gibi yayılmak, evlere nüfuz etmek ve popüler olmak istiyor. Erikli markası size popülerlik sağladıkça, siz de dağıtımcılık başarınız ve satışlarınızla onların ününe ün eklemiş olacaksınız.

 

  • Kirazlıyayla: Özellikle Marmara bölgesinde çok tüketilen su ürünlerinin genel marka adı. Bursa çıkışlı olan Kirazlı yayla su ve damaca merkezi, Uludağ’ın çok saf ve son derece temiz suyunu müşterilerine ulaştırıyor. Yeni bayilik başvurunuzu sitelerine girerek online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Devir internet ve hız devri. Ve sağlanan kolaylıkların genel çeperi bu hıza ve internetin sağladığı kolaylıklara dayanıyor. Makul bir fiyata fazlaca bilinen bir markanın damacana bayiliğini almak ise sizin için tam bir yükseliş ve başarı hikayesi olabilir. Dediğimiz gibi, sadece internet üzerinden bir yarım saatinizi ayırarak söz konusu markanın bayiliğini almak için ilk ve en büyük adımı atmış olacaksınız.

su2

İki damacana Hayat Su

  • Hayat Su: En az Erikli kadar tanındık ve popüler olan bir başka su markası. Hayat sudan bayilik aldığınızda sadece yurt içinde değil yurt dışında da kendinizden söz ettirme ihtimaliniz doğacak. Zira Hayat, su ününü ve satışlarını yurt dışına kadar çıkarmış bir marka. Birçok Amerikan ve Kanada menşeili filmde Hayat Su içen kadın ve erkek yıldızları görmek mümkün. Diğer markalardan bir tık daha üst seviyede para talepleri olabilse de, gerçek bir başarı öyküsü ve yükselme oranı istiyorsanız bu markayı tercih etmeniz çok daha ekonomik ve sağlam olacaktır. Yine de karar sizin.

 

  • Saka Su: Bu marka sizden çok büyük fiyatlar ve inanılmaz külfetli şartlar istemiyor. İstedikleri en önemli şey geniş ölçekte, başarı. Ve bu başarı merdivenlerinin mümkün olduğunca pratik ve alt yapısı sağlam bir şekilde çıkılması. Evet, alt yapı. Saka markasından bayilik aldığınızda sık sık denetim yiyebilirsiniz. Dağıtım noktaları konusunda zirveye oynayan Saka Su, sizden üst derece performans ve başarı beklentisinde. Bunun dışında sermaye ve çalışma prensibi olarak çeşitli bayilik kampanyaları ile, size maddi olarak destek vermeye de hazır.

 

Ne olursa olsun, insanın temel gıdası yemekten önce sudur. Bu nedenle su işine girmek ve bu işte bayilik alarak ilerlemek, ekonominiz açısından sağlam bir başlangıç noktası olacaktır.

Yorum yapın