EV HANIMLARINA PARA KAZANDIRACAK 10 EK GELİR İMKANI

ev hanımlarına evden iş fikirleri
ev hanımlarına evden iş fikirleri

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve ortalamanın altında gelir grubunda olan ailelerin hanımları için çeşitli yollardan ek gelir arayışı şart olmaktadır. Çünkü şehir hayatı; köy hayatı gibi değildir. Köydeki o sadece geçinip gitmekten; geri kalan zamanda da ailenizle mis gibi yaşamaktan ibaret olan yaşamı şehir hayatına uygulamak neredeyse imkansızdır…:( Hele ki çocuklu bir aileyseniz, vay halinize…

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

Durum böyle olunca; zaten her gün işe gidip gelen; faturasıydı, şusuydu busuydu diye pestili çıkan erkeğin haricinde ev hanımlarına ek gelir getirecek bir iş aramak en akıllıca seçimdir.

Bunun tabii birçok sebebi vardır ama bence en önemlisi: Ev hanımlarına ek gelir getirecek işlerin; hem bir evin annesinin öncelikli görevlerini yerine getirmesine olanak vermesi, hem de evin bütçesine hatırı sayılır bir katkı sağlamasıdır. Yani evden iş yaparak para kazandığınız zaman günlük hayatınızda pek de bir değişiklik olmaz. Ev işleriniz aksamaz. Ev hanımına ek olarak bir de anneyseniz; çocuğunuzu yabancıların büyütmesi için kreşe, dadıya vermek zorunda kalmazsınız..;)

Gönül isterdi ki ev hanımlarına ek gelir, öğrencilere ek gelir gibi sektörlerin hiçbirine ihtiyaç kalmasın; herkesin görevi önceden olduğu gibi basit ve net olsun… Ama doymak bilmez bir köpekbalığı gibi bizleri de midesine indiren sistem sağ olsun; eğer belirli bir zenginliğin üzerinde servet sahibi değilseniz; çeşitli yollarla para kazanarak bütçeye katkı sağlamak zorundasınız demektir.

Öğrencilerin ek gelir elde etmesi ve okuyarak para kazanması ile ilgili yazımdan sonra bugün de ev hanımlarına ek gelir sağlayabilecek iş fikirlerinden bahsetmek istiyorum. Bu iş fikirlerinin de bir kısmı geleneksel, bir kısmı da yeni alanlardan oluşmaktadır. Ama hepsinin de ortak noktası şudur ki: Riske girmezsiniz, çok fazla yorulmazsınız ve 300-500 TL de olsa mutlaka para kazanırsınız. Hatta çok yüksek ihtimalle daha fazlasını kazanırsınız.;)

Şimdi de evden para kazandıracak iş fikirlerini detaylı olarak inceleyelim:

1)ÇOCUK BAKICILIĞI YAPARAK PARA KAZANMAK

Evet hanımlar; en klasik iş fikirlerinden biriyle karşınızdayız…:) Aslında derinlemesine inceleyecek olursak çocuk bakıcılığı yapmak; az önce sistemin bir kusuru olarak bahsettiğim durumu lehinize çevirmektir…:) Yani; çocuklarıyla ilgilenemeyecek kadar meşgul olan ailelerin çocuklarına, ihtiyaç duydukları sevgi ve şefkati göstererek para kazanırsınız, bu kadar…:)

Eksi yönlerinden en dikkat edilmesi gerekeni de; ek gelir imkanlarından biri olmasına rağmen çocuk bakıcılığının neredeyse bütün gününüzü alacak olmasıdır. Burada sizi kurtaracak olan bir yol vardır: Çocuğa kendi evinizde bakmanız… Ama maalesef bebeklerine-çocuklarına bakıcı arayan ailelerin çoğu; bakıcılığın kendi evlerinde yapılmasını istemektedir. Ya da kreşleri tercih etmektedir. Yani; bu şartı lehinize sonuçlandırmak için biraz yakın çevrenizi devreye sokmanız gerekebilir.

En önemli artısı ise; diğer ek gelir imkanlarına göre çok daha fazla para kazandıran bir meslek olmasıdır. Biraz sonra inceleyeceğimiz iş fikirleri 300-500 TL kazandırıyorsa; çocuk bakıcılığında en az 1000 TL kazanmanız mümkündür.

Tabii sahip olmanız gereken çok önemli bir meziyet de; sıcakkanlı ve çocuklara ulaşabilen biri olmanızdır.

Close-up of female hands touching buttons of black computer keyboard
Makale yazarlığı, ev hanımları için ideal bir iş.

2)İNTERNETTEN MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAK

Ev hanımlarına ek gelir getiren işler arasında belki de en az yoranı makale yazarlığıdır. Özellikle son yıllarda internetin sadece kullanılmasından öte; web sitesi veya blog sahibi olma; internetten para kazanma gibi iş fikirlerinin yaygınlaşmasıyla beraber makale yazarlığı yaparak para kazanmak da popülerleşmiştir.

“Ben ne anlarım internetten, ne anlarım makale yazmaktan.” diye kara kara düşünmeyin hemen..:) Gerçekten de çok basit bir iştir ve her gün 4 saatinizi ayırarak en az 500 TL kazanmanız mümkündür.

Daha önceki yazılarımızda internetten makale yazma sisteminin işleyişinden bahsetsek de özet dinlemek isteyenler için tekrar edelim: Size makale siparişi veren kişinin isteklerine göre belirli uzunlukta ve belirli kelime grupları yazının içinde geçecek şekilde; asla kopyala-yapıştır yapmadan, kendi cümlelerinizle bir makale yazarsınız. Kelime başı ücret aldığınız bu seçenekte; paranız da banka hesabınıza tıkır tıkır yatırılır.

Ek gelir elde etmek; para kazanmak benim için önemli; ama rahatlığım da bir o kadar önemli diyenler için çok uygun bir iş fikridir.

han3

Ev hanımı (temsili)

3)EVDE YEMEK, SÜS EŞYASI, VB. ŞEYLER YAPARAK PARA KAZANMAK

Yine klasik ek gelir fikirlerinden biri… Ayrıca ev hanımlarının uzmanlık alanı…:) Dolayısıyla o kadar da fazla zorluk çekmezsiniz. Belki sizi uğraştıracak tek kısın; bu şekilde para kazanacağınız bir işi bulmanız ve iş vereninizin de güvenilir olmasıdır. Ama işvereniniz olmak zorunda değil; kendi başınıza da bu şekilde para kazanabilirsiniz.

Sahillerde, otobüs duraklarıda veya çeşitli kalabalık meydanlarda ev yemekleri satan tezgahlar görmüşsünüzdür. Buralarda ıslak kekten tutun da böreğe, kısıra kadar birçok el emeği, göz nuru gıda satılır ve özellikle çalışan kesim tarafından yoğun ilgi görür. Bir düşünün; adam sabah sabah 2 tane poğaçayı mı yiyecek, sizin sağlıklı ev yemeklerinizi mi?… Tezgahı ben açmakla uğraşamam diye düşünüyorsanız bile en azından herhangi bir satıcıyla anlaşarak ona teslimat yapabilir ve siz de komisyonunuzu alabilirsiniz.

Süs eşyası el işi, örgü gibi iş fikirlerinde de aynı yöntemleri uygulayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

4)E-KİTAP SATARAK PARA KAZANMAK

Son derece yeni; ama değil ek gelir kazanmak, zengin olma şansınızın dahi bulunduğu bir alandır e-kitap yazarlığı… Uygulama mağazalarının kullanım kolaylığı ve ürününüzü ucuzdan satmanıza imkan vermesi sayesinde; hobi olarak yazdığınız basit bir masal kitabından bile para kazanabillirsiniz..:)

Bu ek gelir fikrini uygulamanız için biraz romanlarla, kitaplarla aranızın iyi olması elbette bir avantaj sağlayacaktır. Ama kesinlikle böyle bir zorunluluk yoktur. Para kazandırma potansiyeli yüksek bir konuda; deneme amaçlı 30-40 sayfalık bir deneme yapın. Bu amatörce ve başlangıç seviyesi çalışmanızda bile en azından 2 faturanızı ödeyecek kadar para kazanacağınıza eminim…::D

En önemlisi de; hafifliği, yorucu olmaması, rahat ve özgür bir iş olması yönünden makale yazarlığıyla kapışacak bir iş fikri olmasıdır.

E-kitap yazmanın maddiyat dışında manevi bir faydasına da değinmek istiyorum: İnsanların sürekli meşgul olduğu, herkesin dünyayı kurtarıyormuşçasına koşturduğu, akıllı telefonlarımıza bakımdan 10 dakika bile muhabbet edemediğimiz bir çağda; yazmak en büyük terapidir dostlar… İçinizden ne geliyorsa yazın; daha sonra isteseniz de bırakamayacaksınız o dert arkadaşınızı…:)

5)YOUTUBE’DA VİDEO YAYINLAYARAK PARA KAZANMAK

Tamam; itiraf etmek gerekirse ev hanımlarına ek gelir fikirleri arasında belki de en çetrefillisi ve en uzun soluklusu budur. Ama düzenli olarak ilgilenmeniz ve bıkmamanız halinde; ileride size lafın gelişi değil, gerçekten de oturduğunuz yerden para kazandırabilecek bir iş fikridir. Yani; eşiniz duymasın ama diyeceğim o ki; ek gelir diye başladığınız bu işle evi geçindirmeniz bile mümkündür..:D

Peki nasıl olacak bu iş?… Yetenekli olduğunuz bir alan düşünün. Yemek tarifi mi? Süs eşyası yapımı mı? Çocuk bakımı mı yoksa moda mı?… Bunlarla ilgili “… nasıl yapılır?” formatında öğretici videolar hazırlayabilirsiniz. Görüş ve fikir belirten, tartışmaya açık yayınlar da yapabilirsiniz.

Para kazanacağınız alan ise çoğunlukla aldığınız reklamlar aracılığıyla olacaktır. “Bırak kardeşim ya sen de!..” diyerek hala inanmayanlardan mısınız?.. Kanıt mı istiyorsunuz?.. Buyrun girin Youtube’a; DC Toys Collectors kanalını bulun. Oyuncak kutuları açmaktan, bunları çocuklara göstermekten başka hiçbir şeyin yapılmadığı videolar göreceksiniz. İşte arkadaşlar; bu kanalın sahibi 10 milyon dolardan fazla kazandı ve zevkle parasının sefasını sürüyor!… Ek gelir mi? Alın size ek gelir!….:D

Gördüğünüz gibi hanımlar.. Ev hanımlarına ek gelir sağlayacak iş fikirlerinin hepsi de az olsun çok olsun para kazandıracak cinstendir. Hangisinin size daha uygun olduğu ise sizin vereceğiniz karar. Sonraki ek gelir yazılarımızda görüşmek üzere; hoşça kalın…)

han-1

Sabunlar paketlenmeyi bekliyor

6) Evden Sabun Paketleyerek Para Kazanmak:

Kimi zaman süs kimi zaman sağlık kontrolü olarak paketlenmesi zorunlu kılınan sabunları paketleme işi de hanımlar için oldukça ideal bir gelir kaynağı olarak göz dolduruyor. Çok fazla dikkat ve kol kası da gerektirmeyen iş, daha çok sabır gerektiren bir iş. Yeri gelecek günde 500 – 600 tane kadar sabun paketlemeniz gerekecek. Ancak kesintisiz 4 saat çalışma süresi, maksimum süreniz olacak. Bu da geri kalan saatlerde ev işlerinizi, çocuklarınızın bakımını ve yemeğinizi yapmanızı yettirecek kadar uzun bir süre.

Bu işte dikkat edilmesi gereken ana nokta sabunların fazlaca kimyasal içermesi nedeniyle gerekli olan eldivenleri ve önlem maskelerini kullanmanız olacaktır. Böylece hem sabundan gelecek olan olası kimyasal defektlerin önüne geçmiş olacaksınız, hem de sizden bulaşacak olası beden kalıntılarının önüne geçmiş olacaksınız. Bu işte önce sağlık, sonra para demek akıl karı olacaktır.

Konumuzla ilgilenen sevgili parlak fikirler okurları ek olarak Evden Sabun Paketleme İşi Yaparak Gelir Elde Etmek adlı makalemize göz gezdirebilirler.

7) Organik Şampuan Yaparak Para Kazanmak:

İşte ev hanımlarının yapabileceği başka bir iş ve bu iş üzerinden kazanabileceği başka bir gelir kaynağı. İnsanların tercihi zamanla değişir ve bu da başka bir işin doğmasına, alternatif kazanç kapılarının açılmasına neden olur.

Mevcut şampuanlarda insan saçlarına ve kafa derisine zararlı maddeler bulunduğunu yıllardır söylenir durur. Kimi insanlar bu kötü durumları bizzat yaşayak görür ve alternatif ürünler denemeye girişir. Bu denemelerin sonucunda da organik şampuan devri başlamıştır. Hanımlar, tamamen evde bulunabilen doğal gıdalar ve aktardan alınacak malzemelerle organik şampuanlar üretebilir ve bunları satarak ek gelir kaynağı oluşturabilirler.

Konumuzla ilgilenen sevgili parlak fikirler okurları ek olarak Evden Organik Şampuan Yapıp Satmak adlı makalemize göz gezdirebilirler.

 

8) Tv Programlarına Konuk Olarak Katılarak Para Kazanmak

Çoğumuzun bildiği ve gördüğü üzere, özellikle sabah programlarında onlarca kadın aslında iş olarak orada oturmaktadır. Sürekli soru soran, tartışma yaratan, ortama hareketlilik katan bu kadın oyuncuların maaşlı olduğunu biliyor muydunuz? Bu da ayrı bir geçim kaynağıdır. Bugün yüzlerce özel televizyon kanalında her gün yüzlerce eğlence programı yapılmaktadır. Hatta bazıları o kadar o programlarla özdeşleşmiştir ki, o kanalın servisleri o konukları evlerinden alır evlerine bırakır. Ekstra minimal da olsa bir ücret alırlar. Hem eğlenmek hem para kazanmak için bu türden programlara başvuru yapabilirsiniz.

9) Evden Organik Krem Yaparak Para Kazanmak

Bakım ve bakım ürünleri kadınlardan sorulur. Kadınların dilinden de en iyi kadınlar anlar. Hal böyle olunca evden krem yapıp onları konu komşuya satmak fikri pek caziptir. Günlerde, günlük oturmalarda ev imkanlarıyla ürettiğiniz tamamen organik kremlerin tanıtımını yapabilir, bu tanıtımı ticarete de dökebilirsiniz. Kremleriniz işe yarayacak kadar organik olursa kulaktan kulağa yayılır. Siz de kazandıkça kazanmaya devam edersiniz.

Ek olarak Evden organik krem yapıp satmak adlı makalemiz de size bu hususta yol gösterici olacaktır.

 

10) Düzeltmenlik / Editörlük / Redaksiyon

Özellikle okumayı seven ev hanımları için son derece basit metinlerin düzeltmesi işi de söz konusudur. Sayfa başına para veren bu tür işlerde, evde çayınızı kahvenizi içerken söz konusu taslakları okur, gerekli gördüğünüz yerde gerekli düzeltmeleri yaparsınız. Hem okudukça genel kültürünüz artımış olur, hem de bu zor ekonomik şartlarda eve oldukça hatırı sayılır bir ölçüde para katkısında bulunmuş olursunuz.

 

Bu zor ekonomik şartlar altında, tüm işsizlerin ve ev hanımların iş bulması, insanın paradan daha değerli olduğu bir ortamda keyifli çalışmaların gerçekleşmesini dileriz. Tekrar görüşene kadar hoşçakalın!

 

ÖNEMLİ NOT: SİZDEN İŞ VAADİYLE PARA İSTEYEBİLECEK MAİLLER ATAN YA DA ARAMALAR YAPAN DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİN!!

Değerli okurlar; yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim bilgisi paylaşacaksanız cep numarası değil de e-posta paylaşmanız daha güvenli olur. E-posta adresini yorumunuzun sonununa eklemeniz herkesn görebilmesini sağlayacaktır. Cep numarası gönderenlerin numarasını silmiş bulunmaktayım. Ayrıca biz işveren değiliz.Saygılarımla

202 YORUMLAR

 1. Merhabalar ben devlet dairesinde çalışıyorum. Çocukların okul masrafı, faturalar derken ay sonu oldukça sıkışıyordum. Bir tanıdığımız katalogla satış temsilciliği yapıyordu bana sen de yapmak ister misin dedi? Ben ilk başta beceremeyeceğimi düşünmüştüm. Ama başlayalı 2 aya yakın oldu. Ayda 500-600 lira kazandım gelirime ek olarak. Sattığım ürünler de kaliteli ürünler olunca daimi müşterilerim oldu. Eğer isterseniz E-mail adresim: mertfbem@gmail.com irtibata geçin yardımcı olurum. Siz de satış temsilcisi olabilirsiniz

  • Merve Hanım böylesine bir fikri burada daha açıklayıcı şekilde anlatabilirseniz gerçekten çok müteşekkür olacağız. Zira sizin yaşadığınız zorlukları, belki daha da fazlasını inanın birçok kişi daha önceden yaşamış ve halen yaşamaktadır.

   Empati yeteneğiniz olduğunu biliyorum. Umarum yardımcı olursunuz…

 2. Merhabalar ben ev hanımıyım ankarada yaşıyorum sadece eşim çalışıyor gerçekten çok zor durumdayız 3 çocuğum var evim kira çocuk bakıcılığını mükemmel yapabileceğime inanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler.

 3. merhaba bayanlar size harika bir iş teklifi ile geldim buraya sadece 2 3 saatinizi ayırmanız bile yeterli olacak benimle irtibata geçerseniz sevinirim.

 4. Merhabalar,
  Evde makale yazarak yada PC ile yapılabilecek eş işlerden birini yapabilirim yada el becerisi ilan ulaşabileceğim biri varsa yardımcı olur musunuz. Antalya Merkezdeyim.

 5. Merhabalar,

  Ben Izmir Karsiyaka da oturuyorum. gerek pc basinda gerekse evde ek is olarak yapilabilecek islerle ilgileniyorum. Gerekse grup olarak da katilabiliriz.

  • Temsilci olmak için (shemyfate nokta kom) adresine girin temsilci ol butonuna tıklayın referans numarası yazan butona 154542 yazın ve ilerleyin

 6. Hanımlar evde para kazanmak ticaret yapmak istiyorsanız bize ulasın sizin bize güveninizden ötürü bizim size güvenmemiz icin bize bu numaradan ulasabilirsiniz. kendine güvenen hanımlar güne giden ve cevresi cok olan kadınlar kesinlikle bize ulasın

 7. Evden ek is mi yapmak istiyorsunuz
  Sadece 3 tl karsiligi ayaginiza kadar gelen katalogumuzla kaliteli urunlerden satip para kazanacaginiz bir is firsati piarre carden ve miorre ic giyim ve pijama urunleri ile bir cok musteriye sahip olabilirsiniz

  Bana mail atarak detayları öğrenebilirsiniz.

 8. merhaba ben gamze çocuk gelişimi mezunuyum el becerisi konusunda çok iyiyimdir evde ek gelirle çalışmaya ihtiyacım var ilgilenirseniz memnun olurum

  • Huncalife ile çalışmak istermisiniz katolag işi veriyorum evlere ek iş ben yaptıysam sizde yapabilirsiniz bana Facebook da Ahmet Tuğba pspr ile ulaşmanız mümkün Hotmail de ulaşabilirsiniz

 9. Merhaba ben 3çocuk annesi bir ev hanımıyım evde iş yaparak para kazanmak istiyorum davetiye katlama alabilir nikah şekeri olabilir kına paketleme olabilir acil lütfen cevap yazın

 10. Selam ben ev hanimiyim.evde yapabilecegim is ariyorum.
  Hamur isleri yapmayi cok seviyorum.video cekip youtube da yayinlamak icin yardimci olurmusunuz.tesekkurler.

  • selamlar

   ben Guler Kuru LR HEALTH&BEAUTY is ortagiyim.. 1 tane bebegim var.. o yuzden evden calisiyorum. internet uzerinden calisiyorum. kapi kapi gezmiyorum.. Lr urunleri satiyorum.. 40% kar yapiyorum her sattigim urunden ayriyetten prim ve hediyeler aliyorum. hediyeler 500 tl degerinde saat, telefon tablet ve en son olarak sirket araba veriyor..

   eger sizde ilgilenirseniz bir mesaj yada whatsapp atmaniz yeterli.

   GULER KURU (mersin, tarsus)

  • Huncalife ile çalışmak istermisiniz katolag işi veriyorum evlere ek iş ben yaptıysam sizde yapabilirsiniz bana Facebook da Ahmet Tuğba pspr ile ulaşmanız mümkün Hotmail de ulaşabilirsiniz

 11. selamlar herkese hayırlı iş bol kazanc dilerim. özgün makale yazmak istiyorum çalışmaya ihtiyacım var . ihtiyaç duyanlar ulaşırsa sevinirim

 12. merhaba evde nikah şekeri davetiye paketleme v.b işler yapabiliriz 3 kişiyiz acil ihtiyacımız var seyrantepede oturuyoruz yardımcı olursanız memnun oluruz

 13. Merhaba ,

  Başımdan kötü bir olay geçti ve maalesef dolandırıldım ve acil ek gelire ihtiyacım var. Akşam 6’dan sonra paketleme katlama vs. her türlü ek işi yapabilirim. Yardımlarınızı rica ediyorum.

  Suat

  • Mrb, ben kendime iş ortağı arıyorum !
   Çalışmayı düşünen, çalışma saatlerini kendi belirlemek isteyen
   Kendi işinin patronu olmak isteyen, kendine güvenen, başarılı olmak isteyen
   Yılmadan, pes etmek bana göre değil, ben yapabilirim diyen
   Bahaneler üretmeyen, cesur, yürekli, girişimci ruhlu olan
   Hedefleri ve hayalleri olan
   Emek harcayarak geleceğini inşa etmek isteyen
   Çocuklarına miras bırakmak isteyen
   Firmanın sunduğu bonusları kazanmak için mücadele vermekten kacinmayan
   Kaliteli ürünleri kullanma şansı elde etmek isteyen
   Emeklerin sonunda saat, telefon, tablet, yurtiçi ve yurtdışı eğitim, tatiller ve ARABA kazanmak isteyen

   , %40 kâr marjı olan, ekip çalışmasında katlanarak derinlemesine prim veren ALMAN firmasında, benimle beraber bu yolda yürüyecek ekip arkadaşları arıyorum!!!

   Detaylı bilgi için mesaj atınız..
   hafizekaraca34@hotmail.com

 14. Merhabalar.
  Kırmızı solucan yetiştiriciliğiyle ilgili bir seminer duymuştum fakat gidememiştim acaba ondan mı bahsediyorsunuz. Gerçekten bunu yapanın milyon dolar bir bayan olduğunu biliyorum.
  Ben de gider olmadan gelir olamayacağını düşünenlerdenim.
  Bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

 15. Merhabalar. Hem sağlıklı hem güzel olmak hem de para kazanmak ister misiniz? Hatta biraz daha ilerletip altıniza çok güzel bir Mercedes şirket aracı almak ister misiniz? O zaman benimle iletişime geçin. Ben de bir ev hanımıyim 1 buçuk yaşında da bir oğlum var ama ekibimle birlikte çok güzel bir kariyer yaptım kendime. Sizde ekibimde olmak, hayatıniza renk katmak, hatrı sayılır bir ücret ile evinize katkıda bulunmak hatta kazandıklarınızı çocuklarıniza miras bırakmak ister misiniz? O zaman bana ulaşın ve bu iş fırsatini kaçırmayın.
  Gülçin Çakır

 16. 0 SERMAYE 0 RİSK İLE KENDİ İŞİNİZİ KURABİLİR, ORİFLAME’İN EŞSİZ FIRSATLARINDAN FAYDALANABİLİR VE HAYALLERİNİZE KAVUŞABİLİRSİNİZ… HADİ SİZDE EKİBİME KATILIN..
  DETAYLI BİLGİ İÇİN 05313629602 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİR VEYA MESAJ BIRAKABİLİRSİNİZ…

 17. 0 SERMAYE 0 KAYIT ÜCRETİ O RİSK İLE KENDİ İŞİNİZİ KURABİLİR EGLENEREK GÜZEL VAKİT GECİREREK EVİNİZDEN AYTRILMADAN COCUKLARINIZDAN AYRILMADAN SATIŞLARDAN YÜZDE OTUZ KAT KAT HEDİYE KAZANMAK ŞANSI AYLIK ALMA SANSI VE HİÇBİR UCRET ÖDEMEDEN TATİLE GİTMEK İSTEMEZMİSİNİZ HADİ SİZDE EKİBİME KATILIN SİZDE BU GÜZEL SECENEKLERDEN FAYDALANIN .EV HANIMLARINA VE EK GELİRV ELDE ETMEK İSTEYENLERE SESLENİYORUM TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN SİZE ULASABİLİRİM DETAYLI BİLGİ İCİN 0534 950 4350 TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ ORİFLAME

 18. Bana arkadaşlık edecek bayanlarla tanışmak istiyorum 2 veya uç saat arkadaşlık karşılığı maddi yardım olur ihtiyacım var ihtiyacı olan bayanlar 30 yaşı geçmeyen Konya

 19. Mrb arkadaslar ben belcikada yasiyorum ev hanimiyim evde nasil bir is yapabilirim diye arastirirken. Lr health beauty alman network sirketine uye oldum ve ayda cok guzel. Prim aliyorum sizde evden cocuklarinizi ihmal etmeden bu isi yapmak istiyorsaniz iletisim icin defne67@live.be mail adresinden bana ulasa bilirsiniz. Saygilar

 20. Merhaba ben bursada yasiyorum yeni evliyim ek gelire ihtiyacim.var paketleme.isi yapmak istiyorum.4 kisi var yapabilicek yardimci olursaniz cok makbule gecer tesekkurler

 21. artık hepimiz evden ek işler yaparak ek kazanç elde etmeye çalışıyoruz veya kredi notumuz uygunsa kredi çekiyoruz ihtiyaçlar için. ek iş konusunda güzel bilgilendirme olmuş teşekkürler.

 22. Merhabalar, Ankara Keçiören de oturuyorum. Evde paketleme, katlama, etiketleme, makale yazma vb işler yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 23. Merhabalar. Dünya üzerinde en çok milyarder çıkartan sektörün NETWORK MARKETING olduğunu biliyor muydunuz? Network marketing den inanamayacağınız paralar kazanabilirsiniz. Tek yapmamız gereken, PES ETMEMEK! Aklında soru işareti olan varsa, detaylı bilgi almak isteyen varsa;
  burakakdeniz.emu@gmail.com

 24. Gerçekten paraya ihtiyacı olanlar mail yoluyla bana ulaşırlarsa herhangi bir yere bağlı olmadan patron,müdür kahrı çekmeden istediği zaman çalışarak çok güzel ek kazanç sağlayacağı bir işi yapmak istiyorsanız eşimle birlikte yapmış olduğumuz işi size memnuniyetle öğretebiliriz.Sadece 85 tl sermaye ile kendinize hayal edemeyeceğiniz bir iş kurabilir ve özgürce çalışabilirsiniz.

 25. Ben ve esim istanbul kagithanede ikamet etmekteyiz.evde yapilabilecek boncuk paketleme nikah sekeri vs sabun paketleme gibi isler icin is imkanlarini bekliyoru

 26. Benim kizim doğuştan sorunlu sanliurfada yaşıyorum kızımın tedavisi de istanbul da. Ama artk yetistire miyoruz benm evde is yapmam lazım sizden güzel ve hayırlı haberler bekliyorum.

 27. Merhaba arkadaşlar,
  şu networkcu olarak uyelık yaptırmak ısteyenlere sasıyorum dogrusu hangı ıse basladıysam dolandırıldım.LYONESS,BÜYÜK AİLE,ORİFLAME,AVON,JETNETWORK HEPSİ KENDİ GEMİSİNİ YÜZDÜRMENİN PEŞİNDE ARKADAS BOSVERIN BUNLARI SADECE CALISIN YETER

  • Efsun Bey; eline, koluna, diline, klavyene sağlık. Bravo gerçekten, bu makalelede; gerçekçi ve dürüst yorum yapan nadir insanlardansınız.

   Ev hanımlarının her birinin bu Network sahtekarlarına karşı uyanık olması lazım!!

  • doğru kişilere denk gelmediğiniz için olabilirmi insanlar sadece kendisi kazanmak için uğraşıyor hem kendi hem ekip işi yapmıyorlar bende yıllardır network işi ile uğraşıyorum ama hangi işe el attıysam ben nereye ekibim oraya çünkü nerde kazanç varsa ben araştırırım onlarda hep devam ederler sorgusuzca önce güven önemli ön yargılı olmayın baktınız dilediklerinizi alamıyorsunuz o kişi ile görüşmeyin siz karşıdaki ne derse yapmışsınız demekki :)) düşünürseniz ekibime katılabilirsiniz.

 28. Merhaba, peşin ürün alımı yapmadan herhangi bir ücret ödemeden sadece üye olmak ve üye yapmak zorunda kalmadan, ürün siparişi alarak (dermakozmetik şampuanlar, bakım kremleri,antiage kremler vb) %50 oranında kar ederek ek gelir elde etmek isteyen ve konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilir siniz ramazankasim@gmail.com

 29. EVDE EK İŞ EK GELİR ELDE ETMEK İSTEYENLER AVONA ÜYE OLARAK EV BÜTÇELERİNE KATKIDA BULUNABİLİLER ÜYE OLMAK İSTEYEN BAYANLAR WATSAPPTAN İLETİŞİME GEÇİN gerçekten korkulacak bişey yok avonu bilen bilir zaten en fazla satış yapan şirkettir ve en saglam şirkettir iade olsun degişim olsun müşteri hizmetleri olsun hepsi harika ve hiç bir sorun çıkmıyor bi de kendi ekibinizi kurarsanız yan gel yat artık

 30. Manisa Salihli de yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 6 kisilik bi gurubum da var onceden de buna benzer evde ek iş yaptim

 31. Merhaba samsun merkezdeyim yönlendirilebilecegim bir iş istiyorum el becerisi olan ve gerek ekiple olarak gerekse tek çalışmalar yapabiliyoruz mandal kına kalem cerez iğne oyası dantel boncuk çorap katlama vs. Bir çok işi başarıyla tamamlayan bir ekipiz lütfen dönüş yapın..

 32. Merhaba arkadaşlar öğrenciyim yardımcı olurmusunuz lütfen güzel bir uygulama var ismi whaff box reward para kazandıran davet koduyla giriliyor indirip davet kodu yazan yere bu kodu yazın FL13728sizde ben de 0.300$ kazanırız teşekkürler

 33. Burada olan hanım arkadaşlar. Normal şekilde iş arayın dolandırıcı ahlaksız kol geziyor, aman avlanmayın, dolandırıcı numaralara karşı dikkatli olun!

 34. Ev hanımlarının çok kolaylıkla ve zevkle yapıp çok ciddi gelir elde edebileceği SERMAYESİZ ve RİSKSİZ yegane iş fırsatı LR sağlık ve güzellik sistemlerine iş ortağı olmaktır. Sadece kullandığı muhteşem ürünleri aile fertleri, akraba, arkadaş ve komşularına tavsiye edip hem sıcak satıştan gelir elde etmek hem de ekibini kurup devamlı artan ve sürekli çok ciddi gelirlere ulaşmak çok kolaydır.
  Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

  Mehmet Yamaner/Ozlem Gurses Yamaner

 35. Acil ek gelir için ise ihtiyacım var ikinci evliliğim 650 kredi 250 nafaka300 kira oduyor askeri ucrede çalışıyor eşime katkı için evde küçük benimde bi kızım var 3yasinda acil ek ise ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim tskurler

 36. Evde gün boyu boş sayılırım şeker paketleme nikah şekeri yapma .sus eşyaları yapma gibi ise ihtiyacım yardımcı olur musunuz lütfen acil olarak böyle bir zararsız ise ihtiyacım çok var 1 çocuğum var o yüzden zararsız iş arıyorum evde cocugumla uğraşırkene yapabyapabileceğim bir iş yardımcı olur musunuz lütfen

 37. Merhaba ben şiir Di düz yazıydı vs. Yazmayı seven bir insanım makale işi tam benlik ve işe çok ihtiyacım var bu işi nerden nasıl yapabilirim yardım eder misiniz?

 38. Kitap veya tez yazilarinizda imla hatalarini duzeltmek, varsa anlatim bozukluklarini gidermek ve noktalama isaretlerini yerinde kullanmak icin her turlu yardima hazirim.

 39. K1018
  Evde ek iş mi istiyorsunuz iste size fırsat evli yada bekar bay bayan farketmez sizde çalışmak ve kazanmak için mesaj atmaniz yeterli yada yoruma nokta koymaniz yeterli

 40. Merhabalar;İstanbul Silivri Kiptaş 2de oturuyorum Kimya Öğretmenliği mezunu fakat ev hanımıyım evde çocuk bakıcılığı , paketleme vs. İşe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 41. Küçük bebeğim var dışarda çalışma imkanım yok çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olur musunuz?iletişim halkla ilişkiler ve tanıtım mezunuyum. Daha önceden on parmak dersi verdim kâtip adaylarını yetiştirdim. Tez, makale yazabilir. Üç dakikada 170 kelime yazabiliyorum. Bana yardımcı olun lütfen

 42. Samsun vezirkopru de oturmaktayim.
  Ek is olarak evde sabun paketleme,mandal ve kalem montaji gibi ailecek yapabilecegimiz ek ise ihtiyacim var…
  Gerekirse baska ekip arkadaslarda ayarlayabiliriz…
  Yardimci olursaniz sevinirim…

 43. Yüksek lisansa hazırlanan bir öğrenciyim. Evde redaksiyon, editörlük yapabilirim. İşe gerçekten çok ihtiyacım var. Ulaşırsanız çok sevinirim.

 44. Evde ek iş yapmak istiyorum bakmakta olduğum dedem ve babaannem var ayrıca evlilik yapmayı dusunuyorum çok ihtiyacım var bursa inegölde yaziyorum

 45. Merhaba rize de ikamet etmekteyim her turlu paketleme isi yapabilirim 3 cocugum var bu ise ihtiyacim var en kisa surede donus yaparsaniz sevinirim

 46. merhaba ben Adana Ceyhanda yaşıyorum 2 çocum var onları okutmak icin ek işe ihtiyacım var paketleme işi gibi gerekirse takım kurabilirim lütfen bana dönüş yapın

 47. Arkadaşlar katolog işi yapmak isdemezmısın Oriflame nin mkanları cok güzel hem ek gelir elde edıyosunuz hemde kısa surede maaşa bağlanıyosunuz aklınıza yatarsa msj atın hemen üye yapalım sızı sevgilerle

 48. Orıflame ile hayallerıme kavuşmak istiyorum dıyen bayanlar yokmu gerçekten cok severek yapacağınız bir ıs yapmanız gereken o ayki ürünleri katologdan toplayıp sipariş gırmemız ve her ay seviye atlayarak hızla maasa ilerlemek daha fazla bilgi için ulaşın bana sevgılerle

 49. Merhabalar ben Türk dili ve edebiyatı mezunuyum.Şimdilerde çocuğum olduğu için işime ara verdim ancak evde boş vakti olan biriyim. Makale yazarlığı ya da metin düzeltmenliği yapabilirim. Ulaşmak isteyen varsa

 50. Uluslararası bir firmanın Türkiye organizasyonunda,
  Firmanın yayılımını sağlayabilecek,
  Yarı zamanlı veya Tam zamanlı çalışabilecek,iş arkadaşları arıyoruz.

  Not: İşimizin eğitimleri tarafımızca ücretsiz verilecektir.
  İlgilenen arkadaşların BİLGİ İÇİN sirkeci.ay@gmail.com e-mail adresime yazmaları rica olunur.

Yorum yap

Lüften yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz