EV HANIMLARINA PARA KAZANDIRACAK 10 EK GELİR İMKANI

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve ortalamanın altında gelir grubunda olan ailelerin hanımları için çeşitli yollardan ek gelir arayışı şart olmaktadır. Çünkü şehir hayatı; köy hayatı gibi değildir. Köydeki o sadece geçinip gitmekten; geri kalan zamanda da ailenizle mis gibi yaşamaktan ibaret olan yaşamı şehir hayatına uygulamak neredeyse imkansızdır…:( Hele ki çocuklu bir aileyseniz, vay halinize…

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN! BİZ İŞVEREN DEĞİLİZ

Durum böyle olunca; zaten her gün işe gidip gelen; faturasıydı, şusuydu busuydu diye pestili çıkan erkeğin haricinde ev hanımlarına ek gelir getirecek bir iş aramak en akıllıca seçimdir.

housewife work photo

Bunun tabii birçok sebebi vardır ama bence en önemlisi: Ev hanımlarına ek gelir getirecek işlerin; hem bir evin annesinin öncelikli görevlerini yerine getirmesine olanak vermesi, hem de evin bütçesine hatırı sayılır bir katkı sağlamasıdır. Yani evden iş yaparak para kazandığınız zaman günlük hayatınızda pek de bir değişiklik olmaz. Ev işleriniz aksamaz. Ev hanımına ek olarak bir de anneyseniz; çocuğunuzu yabancıların büyütmesi için kreşe, dadıya vermek zorunda kalmazsınız..;)

Gönül isterdi ki ev hanımlarına ek gelir, öğrencilere ek gelir gibi sektörlerin hiçbirine ihtiyaç kalmasın; herkesin görevi önceden olduğu gibi basit ve net olsun… Ama doymak bilmez bir köpekbalığı gibi bizleri de midesine indiren sistem sağ olsun; eğer belirli bir zenginliğin üzerinde servet sahibi değilseniz; çeşitli yollarla para kazanarak bütçeye katkı sağlamak zorundasınız demektir.

Öğrencilerin ek gelir elde etmesi ve okuyarak para kazanması ile ilgili yazımdan sonra bugün de ev hanımlarına ek gelir sağlayabilecek iş fikirlerinden bahsetmek istiyorum. Bu iş fikirlerinin de bir kısmı geleneksel, bir kısmı da yeni alanlardan oluşmaktadır. Ama hepsinin de ortak noktası şudur ki: Riske girmezsiniz, çok fazla yorulmazsınız ve 300-500 TL de olsa mutlaka gelir elde edebilirsiniz. Hatta çok yüksek ihtimalle daha fazlasını kazanırsınız.;)

Şimdi de evden para kazandıracak iş fikirlerini detaylı olarak inceleyelim:

1)ÇOCUK BAKICILIĞI YAPARAK PARA KAZANMAK

Evet hanımlar; en klasik iş fikirlerinden biriyle karşınızdayız…:) Aslında derinlemesine inceleyecek olursak çocuk bakıcılığı yapmak; az önce sistemin bir kusuru olarak bahsettiğim durumu lehinize çevirmektir…:) Yani; çocuklarıyla ilgilenemeyecek kadar meşgul olan ailelerin çocuklarına, ihtiyaç duydukları sevgi ve şefkati göstererek gelir elde edebilirsiniz, bu kadar…:)

Eksi yönlerinden en dikkat edilmesi gerekeni de; ek gelir imkanlarından biri olmasına rağmen çocuk bakıcılığının neredeyse bütün gününüzü alacak olmasıdır. Burada sizi kurtaracak olan bir yol vardır: Çocuğa kendi evinizde bakmanız… Ama maalesef bebeklerine-çocuklarına bakıcı arayan ailelerin çoğu; bakıcılığın kendi evlerinde yapılmasını istemektedir. Ya da kreşleri tercih etmektedir. Yani; bu şartı lehinize sonuçlandırmak için biraz yakın çevrenizi devreye sokmanız gerekebilir.

En önemli artısı ise; diğer ek gelir imkanlarına göre çok daha fazla para kazandıran bir meslek olmasıdır. Biraz sonra inceleyeceğimiz iş fikirleri 300-500 TL kazandırıyorsa; çocuk bakıcılığında en az 1000 TL kazanmanız mümkündür.

Tabii sahip olmanız gereken çok önemli bir meziyet de; sıcakkanlı ve çocuklara ulaşabilen biri olmanızdır.

2)İNTERNETTEN MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAK

Ev hanımlarına ek gelir getiren işler arasında belki de en az yoranı makale yazarlığıdır. Özellikle son yıllarda internetin sadece kullanılmasından öte; web sitesi veya blog sahibi olma; internetten para kazanma gibi iş fikirlerinin yaygınlaşmasıyla beraber makale yazarlığı yaparak para kazanmak da popülerleşmiştir.

“Ben ne anlarım internetten, ne anlarım makale yazmaktan.” diye kara kara düşünmeyin hemen..:) Gerçekten de çok basit bir iştir ve her gün 4 saatinizi ayırarak en az 500 TL kazanmanız mümkündür.

Daha önceki yazılarımızda internetten makale yazma sisteminin işleyişinden bahsetsek de özet dinlemek isteyenler için tekrar edelim: Size makale siparişi veren kişinin isteklerine göre belirli uzunlukta ve belirli kelime grupları yazının içinde geçecek şekilde; asla kopyala-yapıştır yapmadan, kendi cümlelerinizle bir makale yazarsınız. Kelime başı ücret aldığınız bu seçenekte; paranız da banka hesabınıza tıkır tıkır yatırılır.

Ek gelir elde etmek; para kazanmak benim için önemli; ama rahatlığım da bir o kadar önemli diyenler için çok uygun bir iş fikridir.

3)EVDE YEMEK, SÜS EŞYASI, VB. ŞEYLER YAPARAK PARA KAZANMAK

Yine klasik ek gelir fikirlerinden biri… Ayrıca ev hanımlarının uzmanlık alanı…:) Dolayısıyla o kadar da fazla zorluk çekmezsiniz. Belki sizi uğraştıracak tek kısın; bu şekilde gelir elde edebileceğiniz bir işi bulmanız ve iş vereninizin de güvenilir olmasıdır. Ama işvereniniz olmak zorunda değil; kendi başınıza da bu şekilde gelir arttırabilirsiniz.

Sahillerde, otobüs duraklarıda veya çeşitli kalabalık meydanlarda ev yemekleri satan tezgahlar görmüşsünüzdür. Buralarda ıslak kekten tutun da böreğe, kısıra kadar birçok el emeği, göz nuru gıda satılır ve özellikle çalışan kesim tarafından yoğun ilgi görür. Bir düşünün; adam sabah sabah 2 tane poğaçayı mı yiyecek, sizin sağlıklı ev yemeklerinizi mi?… Tezgahı ben açmakla uğraşamam diye düşünüyorsanız bile en azından herhangi bir satıcıyla anlaşarak ona teslimat yapabilir ve siz de komisyonunuzu alabilirsiniz.

Süs eşyası el işi, örgü gibi iş fikirlerinde de aynı yöntemleri uygulayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Şu İş İlgini Çekebilir:  Bir ev hanımı evden nasıl çok para kazanabilir?

4)E-KİTAP SATARAK PARA KAZANMAK

Son derece yeni; ama değil ek gelir elde etmek, zengin olma şansınızın dahi bulunduğu bir alandır e-kitap yazarlığı… Uygulama mağazalarının kullanım kolaylığı ve ürününüzü ucuzdan satmanıza imkan vermesi sayesinde; hobi olarak yazdığınız basit bir masal kitabından bile geçiminizi sağlayabilirsiniz.

Bu fikri uygulamanız için biraz romanlarla, kitaplarla aranızın iyi olması elbette bir avantaj sağlayacaktır. Ama kesinlikle böyle bir zorunluluk yoktur. Para kazandırma potansiyeli yüksek bir konuda; deneme amaçlı 30-40 sayfalık bir deneme yapın. Bu amatörce ve başlangıç seviyesi çalışmanızda bile en azından 2 faturanızı ödeyecek kadar gelir elde edebileceğinize eminim…::D

En önemlisi de; hafifliği, yorucu olmaması, rahat ve özgür bir iş olması yönünden makale yazarlığıyla kapışacak bir iş fikri olmasıdır.

E-kitap yazmanın maddiyat dışında manevi bir faydasına da değinmek istiyorum: İnsanların sürekli meşgul olduğu, herkesin dünyayı kurtarıyormuşçasına koşturduğu, akıllı telefonlarımıza bakımdan 10 dakika bile muhabbet edemediğimiz bir çağda; yazmak en büyük terapidir dostlar… İçinizden ne geliyorsa yazın; daha sonra isteseniz de bırakamayacaksınız o dert arkadaşınızı…:)

5)YOUTUBE’DA VİDEO YAYINLAYARAK PARA KAZANMAK

Tamam; itiraf etmek gerekirse ev hanımlarına ek gelir fikirleri arasında belki de en çetrefillisi ve en uzun soluklusu budur. Ama düzenli olarak ilgilenmeniz ve bıkmamanız halinde; ileride size lafın gelişi değil, gerçekten de oturduğunuz yerden para kazandırabilecek bir iş fikridir. Yani; eşiniz duymasın ama diyeceğim o ki; ek gelir diye başladığınız bu işle evi geçindirmeniz bile mümkündür..:D

Peki nasıl olacak bu iş?… Yetenekli olduğunuz bir alan düşünün. Yemek tarifi mi? Süs eşyası yapımı mı? Çocuk bakımı mı yoksa moda mı?… Bunlarla ilgili “… nasıl yapılır?” formatında öğretici videolar hazırlayabilirsiniz. Görüş ve fikir belirten, tartışmaya açık yayınlar da yapabilirsiniz.

Para kazanacağınız alan ise çoğunlukla aldığınız reklamlar aracılığıyla olacaktır. “Bırak kardeşim ya sen de!..” diyerek hala inanmayanlardan mısınız?.. Kanıt mı istiyorsunuz?.. Buyrun girin Youtube’a; DC Toys Collectors kanalını bulun. Oyuncak kutuları açmaktan, bunları çocuklara göstermekten başka hiçbir şeyin yapılmadığı videolar göreceksiniz. İşte arkadaşlar; bu kanalın sahibi 10 milyon dolardan fazla kazandı ve zevkle parasının sefasını sürüyor!… Ek gelir mi? Alın size ek gelir!….:D

Gördüğünüz gibi hanımlar.. Ev hanımlarına ek gelir sağlayacak iş fikirlerinin hepsi de az olsun çok olsun para kazandıracak cinstendir. Hangisinin size daha uygun olduğu ise sizin vereceğiniz karar. Sonraki ek gelir yazılarımızda görüşmek üzere; hoşça kalın…)

6) Evden Sabun Paketleyerek Para Kazanmak:

Kimi zaman süs kimi zaman sağlık kontrolü olarak paketlenmesi zorunlu kılınan sabunları paketleme işi de hanımlar için oldukça ideal bir gelir kaynağı olarak göz dolduruyor. Çok fazla dikkat ve kol kası da gerektirmeyen iş, daha çok sabır gerektiren bir iş. Yeri gelecek günde 500 – 600 tane kadar sabun paketlemeniz gerekecek. Ancak kesintisiz 4 saat çalışma süresi, maksimum süreniz olacak. Bu da geri kalan saatlerde ev işlerinizi, çocuklarınızın bakımını ve yemeğinizi yapmanızı yettirecek kadar uzun bir süre.

Bu işte dikkat edilmesi gereken ana nokta sabunların fazlaca kimyasal içermesi nedeniyle gerekli olan eldivenleri ve önlem maskelerini kullanmanız olacaktır. Böylece hem sabundan gelecek olan olası kimyasal defektlerin önüne geçmiş olacaksınız, hem de sizden bulaşacak olası beden kalıntılarının önüne geçmiş olacaksınız. Bu işte önce sağlık, sonra para demek akıl karı olacaktır.

Konumuzla ilgilenen sevgili parlak fikirler okurları ek olarak Evden Sabun Paketleme İşi Yaparak Gelir Elde Etmek adlı makalemize göz gezdirebilirler.

7) Organik Şampuan Yaparak Para Kazanmak:

İşte ev hanımlarının yapabileceği başka bir iş ve bu iş üzerinden kazanabileceği başka bir gelir kaynağı. İnsanların tercihi zamanla değişir ve bu da başka bir işin doğmasına, alternatif kazanç kapılarının açılmasına neden olur.

Mevcut şampuanlarda insan saçlarına ve kafa derisine zararlı maddeler bulunduğunu yıllardır söylenir durur. Kimi insanlar bu kötü durumları bizzat yaşayak görür ve alternatif ürünler denemeye girişir. Bu denemelerin sonucunda da organik şampuan devri başlamıştır. Hanımlar, tamamen evde bulunabilen doğal gıdalar ve aktardan alınacak malzemelerle organik şampuanlar üretebilir ve bunları satarak ek gelir kaynağı oluşturabilirler.

Konumuzla ilgilenen sevgili parlak fikirler okurları ek olarak Evden Organik Şampuan Yapıp Satmak adlı makalemize göz gezdirebilirler.

8) Tv Programlarına Konuk Olarak Katılarak Para Kazanmak

Çoğumuzun bildiği ve gördüğü üzere, özellikle sabah programlarında onlarca kadın aslında iş olarak orada oturmaktadır. Sürekli soru soran, tartışma yaratan, ortama hareketlilik katan bu kadın oyuncuların maaşlı olduğunu biliyor muydunuz? Bu da ayrı bir geçim kaynağıdır. Bugün yüzlerce özel televizyon kanalında her gün yüzlerce eğlence programı yapılmaktadır. Hatta bazıları o kadar o programlarla özdeşleşmiştir ki, o kanalın servisleri o konukları evlerinden alır evlerine bırakır. Ekstra minimal da olsa bir ücret alırlar. Hem eğlenmek hem para kazanmak için bu türden programlara başvuru yapabilirsiniz.

9) Evden Organik Krem Yaparak Para Kazanmak

Bakım ve bakım ürünleri kadınlardan sorulur. Kadınların dilinden de en iyi kadınlar anlar. Hal böyle olunca evden krem yapıp onları konu komşuya satmak fikri pek caziptir. Günlerde, günlük oturmalarda ev imkanlarıyla ürettiğiniz tamamen organik kremlerin tanıtımını yapabilir, bu tanıtımı ticarete de dökebilirsiniz. Kremleriniz işe yarayacak kadar organik olursa kulaktan kulağa yayılır. Siz de kazandıkça kazanmaya devam edersiniz.

Ek olarak Evden organik krem yapıp satmak adlı makalemiz de size bu hususta yol gösterici olacaktır.

10) Düzeltmenlik / Editörlük / Redaksiyon

Özellikle okumayı seven ev hanımları için son derece basit metinlerin düzeltmesi işi de söz konusudur. Sayfa başına para veren bu tür işlerde, evde çayınızı kahvenizi içerken söz konusu taslakları okur, gerekli gördüğünüz yerde gerekli düzeltmeleri yaparsınız. Hem okudukça genel kültürünüz artımış olur, hem de bu zor ekonomik şartlarda eve oldukça hatırı sayılır bir ölçüde para katkısında bulunmuş olursunuz.

Bu zor ekonomik şartlar altında, tüm işsizlerin ve ev hanımların iş bulması, insanın paradan daha değerli olduğu bir ortamda keyifli çalışmaların gerçekleşmesini dileriz. Tekrar görüşene kadar hoşçakalın!

ÖNEMLİ NOT: SİZDEN İŞ VAADİYLE PARA İSTEYEBİLECEK MAİLLER ATAN YA DA ARAMALAR YAPAN DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİN!!

Değerli okurlar; yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim bilgisi paylaşacaksanız cep numarası değil de e-posta paylaşmanız daha güvenli olur. E-posta adresini yorumunuzun sonununa eklemeniz herkesn görebilmesini sağlayacaktır. Cep numarası gönderenlerin numarasını silmiş bulunmaktayım. Ayrıca biz işveren değiliz.Saygılarımla

“EV HANIMLARINA PARA KAZANDIRACAK 10 EK GELİR İMKANI” üzerine 198 yorum

 1. Merhabalar ben devlet dairesinde çalışıyorum. Çocukların okul masrafı, faturalar derken ay sonu oldukça sıkışıyordum. Bir tanıdığımız katalogla satış temsilciliği yapıyordu bana sen de yapmak ister misin dedi? Ben ilk başta beceremeyeceğimi düşünmüştüm. Ama başlayalı 2 aya yakın oldu. Ayda 500-600 lira kazandım gelirime ek olarak. Sattığım ürünler de kaliteli ürünler olunca daimi müşterilerim oldu. Eğer isterseniz E-mail adresim: [email protected] irtibata geçin yardımcı olurum. Siz de satış temsilcisi olabilirsiniz

  • Merve Hanım böylesine bir fikri burada daha açıklayıcı şekilde anlatabilirseniz gerçekten çok müteşekkür olacağız. Zira sizin yaşadığınız zorlukları, belki daha da fazlasını inanın birçok kişi daha önceden yaşamış ve halen yaşamaktadır.

   Empati yeteneğiniz olduğunu biliyorum. Umarum yardımcı olursunuz…

 2. Merhabalar ben ev hanımıyım ankarada yaşıyorum sadece eşim çalışıyor gerçekten çok zor durumdayız 3 çocuğum var evim kira çocuk bakıcılığını mükemmel yapabileceğime inanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler.

 3. merhaba bayanlar size harika bir iş teklifi ile geldim buraya sadece 2 3 saatinizi ayırmanız bile yeterli olacak benimle irtibata geçerseniz sevinirim.

 4. Merhabalar,
  Evde makale yazarak yada PC ile yapılabilecek eş işlerden birini yapabilirim yada el becerisi ilan ulaşabileceğim biri varsa yardımcı olur musunuz. Antalya Merkezdeyim.

 5. Merhabalar,

  Ben Izmir Karsiyaka da oturuyorum. gerek pc basinda gerekse evde ek is olarak yapilabilecek islerle ilgileniyorum. Gerekse grup olarak da katilabiliriz.

  • merhaba berna hanım, hala düşünüyor iseniz siz ve grubunuz için size bir teklifim var. instagramdan aloeveraurunleri_necla sayfasınından benimle iletişime geçebilirsiniz.

  • mrb berna hanim ben belcikada yasiyorum 28 ULKEDE faliyette olan lr health beauty alman firmasiyla calismak isterseniz bana [email protected] hotmail adresinden ulasa bilirsiniz

 6. Adana da oturuyorum ev hanımıyım el becwrim vardir evde iş yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

  • Temsilci olmak için (shemyfate nokta kom) adresine girin temsilci ol butonuna tıklayın referans numarası yazan butona 154542 yazın ve ilerleyin

 7. Hanımlar evde para kazanmak ticaret yapmak istiyorsanız bize ulasın sizin bize güveninizden ötürü bizim size güvenmemiz icin bize bu numaradan ulasabilirsiniz. kendine güvenen hanımlar güne giden ve cevresi cok olan kadınlar kesinlikle bize ulasın

   • Evde boya yapıyorum eski ürünleri yeniliyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim @h0bilerim Instagram sayfam uctane çocuğum var dışarda çalışmam mümkün değil hobi olarak başladım baktım çok güzel şeyler cikiyo ortaya neden para kazanmim dedim.ve ayriyeten evde Farmasi satışı yapıyorum üstüne dusuldugu taktirde karlı bı is yapmak isteyen olursa bana ulasabir

  • Benimle birlikte huncalife ile çalışmak isterseniz yardımcı olurum bana Facebook da Ahmet Tuğba pspr ile irtibata geçebilirsiniz

 8. Evde eşya süsü yapmak istiyorum istanbul Pendik’te ikamet etmekteyim

 9. Selam,evde her turlu paketleme isini hizli bir sekilde yapabilirim, ,kagithane’de oturuyorum,

 10. Evden ek is mi yapmak istiyorsunuz
  Sadece 3 tl karsiligi ayaginiza kadar gelen katalogumuzla kaliteli urunlerden satip para kazanacaginiz bir is firsati piarre carden ve miorre ic giyim ve pijama urunleri ile bir cok musteriye sahip olabilirsiniz

  Bana mail atarak detayları öğrenebilirsiniz.

 11. merhaba ben gamze çocuk gelişimi mezunuyum el becerisi konusunda çok iyiyim evde ek gelire ihtiyacım var ilgilenirseniz memnun olurum

 12. merhaba ben gamze çocuk gelişimi mezunuyum el becerisi konusunda çok iyiyimdir evde ek gelirle çalışmaya ihtiyacım var ilgilenirseniz memnun olurum

  • Huncalife ile çalışmak istermisiniz katolag işi veriyorum evlere ek iş ben yaptıysam sizde yapabilirsiniz bana Facebook da Ahmet Tuğba pspr ile ulaşmanız mümkün Hotmail de ulaşabilirsiniz

 13. Merhaba ben 3çocuk annesi bir ev hanımıyım evde iş yaparak para kazanmak istiyorum davetiye katlama alabilir nikah şekeri olabilir kına paketleme olabilir acil lütfen cevap yazın

 14. Selam ben ev hanimiyim.evde yapabilecegim is ariyorum.
  Hamur isleri yapmayi cok seviyorum.video cekip youtube da yayinlamak icin yardimci olurmusunuz.tesekkurler.

 15. Yorum:selamlar.lise mezunuyum .kompozisyon yazmayi ve makale yazıyorum.bu işi yapmayı seviyorum vede talibim.saygılar.

 16. merhaba lar oriflame danismaniyim. ek gelir yada gelir elde etmek isteyen bana ulaşabilir. ayrıntılı konuşuruz.. sevgiyle kalın..

 17. Merhaba izmirde kaliyorm evde sus esyasi tarzi seyler yapabilrm lutfen doner msnz

 18. Gerçekten kaliteli bir paylaşım evde para kazanmak isteyen hanımlar için güzel seçenekler sunulmuş.

  • selamlar

   ben Guler Kuru LR HEALTH&BEAUTY is ortagiyim.. 1 tane bebegim var.. o yuzden evden calisiyorum. internet uzerinden calisiyorum. kapi kapi gezmiyorum.. Lr urunleri satiyorum.. 40% kar yapiyorum her sattigim urunden ayriyetten prim ve hediyeler aliyorum. hediyeler 500 tl degerinde saat, telefon tablet ve en son olarak sirket araba veriyor..

   eger sizde ilgilenirseniz bir mesaj yada whatsapp atmaniz yeterli.

   GULER KURU (mersin, tarsus)

  • Huncalife ile çalışmak istermisiniz katolag işi veriyorum evlere ek iş ben yaptıysam sizde yapabilirsiniz bana Facebook da Ahmet Tuğba pspr ile ulaşmanız mümkün Hotmail de ulaşabilirsiniz

 19. selamlar herkese hayırlı iş bol kazanc dilerim. özgün makale yazmak istiyorum çalışmaya ihtiyacım var . ihtiyaç duyanlar ulaşırsa sevinirim

 20. Merhabalar oriflame danışmanıyım. Üye olmak isteyen bana ulaşabilir…

 21. merhaba evde nikah şekeri davetiye paketleme v.b işler yapabiliriz 3 kişiyiz acil ihtiyacımız var seyrantepede oturuyoruz yardımcı olursanız memnun oluruz

 22. Merhaba ,

  Başımdan kötü bir olay geçti ve maalesef dolandırıldım ve acil ek gelire ihtiyacım var. Akşam 6’dan sonra paketleme katlama vs. her türlü ek işi yapabilirim. Yardımlarınızı rica ediyorum.

  Suat

 23. Merhaba ,

  Acil ek iş-gelir’e ihtiyacım var. Yardımlarınızı rica ediyorum.
  Eskişehir.

  • Mrb, ben kendime iş ortağı arıyorum !
   Çalışmayı düşünen, çalışma saatlerini kendi belirlemek isteyen
   Kendi işinin patronu olmak isteyen, kendine güvenen, başarılı olmak isteyen
   Yılmadan, pes etmek bana göre değil, ben yapabilirim diyen
   Bahaneler üretmeyen, cesur, yürekli, girişimci ruhlu olan
   Hedefleri ve hayalleri olan
   Emek harcayarak geleceğini inşa etmek isteyen
   Çocuklarına miras bırakmak isteyen
   Firmanın sunduğu bonusları kazanmak için mücadele vermekten kacinmayan
   Kaliteli ürünleri kullanma şansı elde etmek isteyen
   Emeklerin sonunda saat, telefon, tablet, yurtiçi ve yurtdışı eğitim, tatiller ve ARABA kazanmak isteyen

   , %40 kâr marjı olan, ekip çalışmasında katlanarak derinlemesine prim veren ALMAN firmasında, benimle beraber bu yolda yürüyecek ekip arkadaşları arıyorum!!!

   Detaylı bilgi için mesaj atınız..
   [email protected]

    • Merhabalar nafiye hanım. sizinle iletişime geçebileceğimiz bir telefon numarası ve ya mail adresi alabilir miyim?
     Arzu ederseniz siz de bu mail adresinden ulaşabilirsiniz;
     [email protected]

     Bol kazançlar

    • Huncalife ile çalışmak istermisiniz katolag işi veriyorum evlere ek iş ben yaptıysam sizde yapabilirsiniz bana Facebook da Ahmet Tuğba pspr ile ulaşmanız mümkün Hotmail de ulaşabilirsiniz

 24. Merhaba Ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 25. Merhabalar.
  Kırmızı solucan yetiştiriciliğiyle ilgili bir seminer duymuştum fakat gidememiştim acaba ondan mı bahsediyorsunuz. Gerçekten bunu yapanın milyon dolar bir bayan olduğunu biliyorum.
  Ben de gider olmadan gelir olamayacağını düşünenlerdenim.
  Bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

 26. merhabalar ben universite mezunuyum su an calismiyorum makale yazabilirim yardiminizi bekliyorum…

 27. Merhabalar. Hem sağlıklı hem güzel olmak hem de para kazanmak ister misiniz? Hatta biraz daha ilerletip altıniza çok güzel bir Mercedes şirket aracı almak ister misiniz? O zaman benimle iletişime geçin. Ben de bir ev hanımıyim 1 buçuk yaşında da bir oğlum var ama ekibimle birlikte çok güzel bir kariyer yaptım kendime. Sizde ekibimde olmak, hayatıniza renk katmak, hatrı sayılır bir ücret ile evinize katkıda bulunmak hatta kazandıklarınızı çocuklarıniza miras bırakmak ister misiniz? O zaman bana ulaşın ve bu iş fırsatini kaçırmayın.
  Gülçin Çakır

 28. 0 SERMAYE 0 RİSK İLE KENDİ İŞİNİZİ KURABİLİR, ORİFLAME’İN EŞSİZ FIRSATLARINDAN FAYDALANABİLİR VE HAYALLERİNİZE KAVUŞABİLİRSİNİZ… HADİ SİZDE EKİBİME KATILIN..
  DETAYLI BİLGİ İÇİN 05313629602 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİR VEYA MESAJ BIRAKABİLİRSİNİZ…

 29. 0 SERMAYE 0 KAYIT ÜCRETİ O RİSK İLE KENDİ İŞİNİZİ KURABİLİR EGLENEREK GÜZEL VAKİT GECİREREK EVİNİZDEN AYTRILMADAN COCUKLARINIZDAN AYRILMADAN SATIŞLARDAN YÜZDE OTUZ KAT KAT HEDİYE KAZANMAK ŞANSI AYLIK ALMA SANSI VE HİÇBİR UCRET ÖDEMEDEN TATİLE GİTMEK İSTEMEZMİSİNİZ HADİ SİZDE EKİBİME KATILIN SİZDE BU GÜZEL SECENEKLERDEN FAYDALANIN .EV HANIMLARINA VE EK GELİRV ELDE ETMEK İSTEYENLERE SESLENİYORUM TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN SİZE ULASABİLİRİM DETAYLI BİLGİ İCİN 0534 950 4350 TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ ORİFLAME

 30. Bana arkadaşlık edecek bayanlarla tanışmak istiyorum 2 veya uç saat arkadaşlık karşılığı maddi yardım olur ihtiyacım var ihtiyacı olan bayanlar 30 yaşı geçmeyen Konya

 31. Mrb arkadaslar ben belcikada yasiyorum ev hanimiyim evde nasil bir is yapabilirim diye arastirirken. Lr health beauty alman network sirketine uye oldum ve ayda cok guzel. Prim aliyorum sizde evden cocuklarinizi ihmal etmeden bu isi yapmak istiyorsaniz iletisim icin [email protected] mail adresinden bana ulasa bilirsiniz. Saygilar

 32. Merhaba ben bursada yasiyorum yeni evliyim ek gelire ihtiyacim.var paketleme.isi yapmak istiyorum.4 kisi var yapabilicek yardimci olursaniz cok makbule gecer tesekkurler

 33. merhaba ankara kecıorende oturuyorum sabun paketleme işi yapmak ıstıyorum 4 kışilik grubuz gercekten işie cok ıhtıyacım war lutfen cewap beklıyorum lutfen [email protected]

 34. artık hepimiz evden ek işler yaparak ek kazanç elde etmeye çalışıyoruz veya kredi notumuz uygunsa kredi çekiyoruz ihtiyaçlar için. ek iş konusunda güzel bilgilendirme olmuş teşekkürler.

 35. Merhaba ben Nese evde paketleme işi istiyorum cok ihtiyacım var elim cok hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim bana doner misiniz

 36. ıstanbul kucukcekmece kanaryada oturuyorum evde sabun paketleme ısı ıstıyorum ne ıs olsa yapabılırım

 37. Merhabalar. Dünya üzerinde en çok milyarder çıkartan sektörün NETWORK MARKETING olduğunu biliyor muydunuz? Network marketing den inanamayacağınız paralar kazanabilirsiniz. Tek yapmamız gereken, PES ETMEMEK! Aklında soru işareti olan varsa, detaylı bilgi almak isteyen varsa;
  [email protected]

 38. Gerçekten paraya ihtiyacı olanlar mail yoluyla bana ulaşırlarsa herhangi bir yere bağlı olmadan patron,müdür kahrı çekmeden istediği zaman çalışarak çok güzel ek kazanç sağlayacağı bir işi yapmak istiyorsanız eşimle birlikte yapmış olduğumuz işi size memnuniyetle öğretebiliriz.Sadece 85 tl sermaye ile kendinize hayal edemeyeceğiniz bir iş kurabilir ve özgürce çalışabilirsiniz.

 39. Ben ve esim istanbul kagithanede ikamet etmekteyiz.evde yapilabilecek boncuk paketleme nikah sekeri vs sabun paketleme gibi isler icin is imkanlarini bekliyoru

 40. Benim kizim doğuştan sorunlu sanliurfada yaşıyorum kızımın tedavisi de istanbul da. Ama artk yetistire miyoruz benm evde is yapmam lazım sizden güzel ve hayırlı haberler bekliyorum.

 41. Merhaba arkadaşlar,
  şu networkcu olarak uyelık yaptırmak ısteyenlere sasıyorum dogrusu hangı ıse basladıysam dolandırıldım.LYONESS,BÜYÜK AİLE,ORİFLAME,AVON,JETNETWORK HEPSİ KENDİ GEMİSİNİ YÜZDÜRMENİN PEŞİNDE ARKADAS BOSVERIN BUNLARI SADECE CALISIN YETER

  • Efsun Bey; eline, koluna, diline, klavyene sağlık. Bravo gerçekten, bu makalelede; gerçekçi ve dürüst yorum yapan nadir insanlardansınız.

   Ev hanımlarının her birinin bu Network sahtekarlarına karşı uyanık olması lazım!!

  • doğru kişilere denk gelmediğiniz için olabilirmi insanlar sadece kendisi kazanmak için uğraşıyor hem kendi hem ekip işi yapmıyorlar bende yıllardır network işi ile uğraşıyorum ama hangi işe el attıysam ben nereye ekibim oraya çünkü nerde kazanç varsa ben araştırırım onlarda hep devam ederler sorgusuzca önce güven önemli ön yargılı olmayın baktınız dilediklerinizi alamıyorsunuz o kişi ile görüşmeyin siz karşıdaki ne derse yapmışsınız demekki :)) düşünürseniz ekibime katılabilirsiniz.

 42. Merhaba, peşin ürün alımı yapmadan herhangi bir ücret ödemeden sadece üye olmak ve üye yapmak zorunda kalmadan, ürün siparişi alarak (dermakozmetik şampuanlar, bakım kremleri,antiage kremler vb) %50 oranında kar ederek ek gelir elde etmek isteyen ve konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilir siniz [email protected]

 43. Evde Sabun Paketleyerek Para Kazanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ist sarıyer merkezde oturuyorum

 44. EVDE EK İŞ EK GELİR ELDE ETMEK İSTEYENLER AVONA ÜYE OLARAK EV BÜTÇELERİNE KATKIDA BULUNABİLİLER ÜYE OLMAK İSTEYEN BAYANLAR WATSAPPTAN İLETİŞİME GEÇİN gerçekten korkulacak bişey yok avonu bilen bilir zaten en fazla satış yapan şirkettir ve en saglam şirkettir iade olsun degişim olsun müşteri hizmetleri olsun hepsi harika ve hiç bir sorun çıkmıyor bi de kendi ekibinizi kurarsanız yan gel yat artık

 45. Ek is imkani cok kolay büyük kar turktelekom is ortagi ile kar ortagi olun internetiniz ev teliniz cep teliniz bedava olsun arayin konuşalım

 46. Manisa Salihli de yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 6 kisilik bi gurubum da var onceden de buna benzer evde ek iş yaptim

 47. merhaba hafta sonu arabamla ek iş arıyorum veya yapabileceğim bir işte olur hafta sonları cumrtesi pazar no

 48. Merhaba arkadaşlar öğrenciyim yardımcı olurmusunuz lütfen güzel bir uygulama var ismi whaff box reward para kazandıran davet koduyla giriliyor indirip davet kodu yazan yere bu kodu yazın FL13728sizde ben de 0.300$ kazanırız teşekkürler

 49. bende yardımcı olabilirim.Evde paketleme işi yapıyorum.İstanbul Güngörende oturanlar..

 50. Burada olan hanım arkadaşlar. Normal şekilde iş arayın dolandırıcı ahlaksız kol geziyor, aman avlanmayın, dolandırıcı numaralara karşı dikkatli olun!

 51. Merhaba istanbul fatihte oturyorum ev hanmyım eki tane çocuğum var işe çok ihtyacım var yardmcı olursanız çok sevinirim

 52. Ev hanımlarının çok kolaylıkla ve zevkle yapıp çok ciddi gelir elde edebileceği SERMAYESİZ ve RİSKSİZ yegane iş fırsatı LR sağlık ve güzellik sistemlerine iş ortağı olmaktır. Sadece kullandığı muhteşem ürünleri aile fertleri, akraba, arkadaş ve komşularına tavsiye edip hem sıcak satıştan gelir elde etmek hem de ekibini kurup devamlı artan ve sürekli çok ciddi gelirlere ulaşmak çok kolaydır.
  Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

  Mehmet Yamaner/Ozlem Gurses Yamaner

 53. Ankara – Batıkent te oturuyorum ev hanımıyım tüm gün boşum ve elim çok çabuktur memnun kalacağınıza eminim. Kolay gelsin.

 54. mrb evde iş imkanı arayan bayanlar oriflame direktörüyüm dünüşünürseniz yardımcı olurum

 55. manisadayim kredi borcum var kapatmam gerekiyor bunun icin gizli yapabilecegim is istiyorum makale yazabilirim

 56. Acil ek gelir için ise ihtiyacım var ikinci evliliğim 650 kredi 250 nafaka300 kira oduyor askeri ucrede çalışıyor eşime katkı için evde küçük benimde bi kızım var 3yasinda acil ek ise ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim tskurler

 57. İzmirde oturuyorum. Hertürlü paketleme işi yapabilirim. İşe çok ihtiyacım var. yardımcı olurmusunuz.

 58. Merhaba Bursa da oturuyorum ve muhasebe işi yapıyorum ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 59. Merhaba iç mimarlık okudum ev hanımıyım evde çocuk bakabilir veya mobilya iç mimarlık çizimleri yapabilirim tekirdagda yaşıyorum

 60. Evde gün boyu boş sayılırım şeker paketleme nikah şekeri yapma .sus eşyaları yapma gibi ise ihtiyacım yardımcı olur musunuz lütfen acil olarak böyle bir zararsız ise ihtiyacım çok var 1 çocuğum var o yüzden zararsız iş arıyorum evde cocugumla uğraşırkene yapabyapabileceğim bir iş yardımcı olur musunuz lütfen

 61. Iş için yardım lütfen nisan şekeri sus eşyaları yapma gibi iş arıyorum yardımcı olan olursa sevinirim

 62. lutfen bana ulaşin hic pisman olmayacaksiniz elim hizli ve becerikliyimdir ve bu islerden cok iyi anlarim zamaninda teslimat yaparim

 63. Merhabalar Aksaray a yeni taşındım ve evde is yapmak istiyorum. Makale yazmak paketleme işi yapmak istiyirum umarım olur

 64. ya bende ev hanımının evde çalışmak istiyorum ve makale, paketleme,süsleme yapabilirim yardımcı olurmusunuz

 65. Merhaba ben şiir Di düz yazıydı vs. Yazmayı seven bir insanım makale işi tam benlik ve işe çok ihtiyacım var bu işi nerden nasıl yapabilirim yardım eder misiniz?

 66. Aciklise çocuk gelişimi mezunuyum.bir çocuk annesiyim ve evimde çocuk bakarım.yada diğer işler de tercihim olabilir

 67. Kitap veya tez yazilarinizda imla hatalarini duzeltmek, varsa anlatim bozukluklarini gidermek ve noktalama isaretlerini yerinde kullanmak icin her turlu yardima hazirim.

 68. K1018
  Evde ek iş mi istiyorsunuz iste size fırsat evli yada bekar bay bayan farketmez sizde çalışmak ve kazanmak için mesaj atmaniz yeterli yada yoruma nokta koymaniz yeterli

 69. Lutfen bir is yapmakistiyorum elim hizlidir evde tekim sıkılıyorum bir seylerle urasmak istiyorum

 70. Merhabalar;İstanbul Silivri Kiptaş 2de oturuyorum Kimya Öğretmenliği mezunu fakat ev hanımıyım evde çocuk bakıcılığı , paketleme vs. İşe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 71. Merhaba Çanakkale de İşsiz resim ögretmeniyim. Bana uyacak her isi yapabilirim.

 72. Küçük bebeğim var dışarda çalışma imkanım yok çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olur musunuz?iletişim halkla ilişkiler ve tanıtım mezunuyum. Daha önceden on parmak dersi verdim kâtip adaylarını yetiştirdim. Tez, makale yazabilir. Üç dakikada 170 kelime yazabiliyorum. Bana yardımcı olun lütfen

 73. Merhabalar bayanlar evde yapabileceğiniz is imkani sunuyorum.bilgi için bana watsapptan ulaşabilirsiniz

 74. Türkçe öğretmenliği mezunuyum Aksaray da oturuyorum acil işe ihtiyacım var. Düzeltmenlik editörluk yapabilirim, makale yazabilirm.

 75. Yüksek lisansa hazırlanan bir öğrenciyim. Evde redaksiyon, editörlük yapabilirim. İşe gerçekten çok ihtiyacım var. Ulaşırsanız çok sevinirim.

 76. Evde ek iş yapmak istiyorum bakmakta olduğum dedem ve babaannem var ayrıca evlilik yapmayı dusunuyorum çok ihtiyacım var bursa inegölde yaziyorum

 77. Merhaba ben esenyurt ta oturuyorum yeni doğan bebeğim var evde iş yapmak istiyorum acil lütfen

 78. Arkadaşlar katolog işi yapmak isdemezmısın Oriflame nin mkanları cok güzel hem ek gelir elde edıyosunuz hemde kısa surede maaşa bağlanıyosunuz aklınıza yatarsa msj atın hemen üye yapalım sızı sevgilerle

 79. Bende evde paketleme isi yapabilirim gurupta kurabilirim cevrem genis yardimci olursaniz sevinirim dort cocugum var ise ihtiyacim var lutfen

 80. Orıflame ile hayallerıme kavuşmak istiyorum dıyen bayanlar yokmu gerçekten cok severek yapacağınız bir ıs yapmanız gereken o ayki ürünleri katologdan toplayıp sipariş gırmemız ve her ay seviye atlayarak hızla maasa ilerlemek daha fazla bilgi için ulaşın bana sevgılerle

 81. mardin kızıltepede oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 82. Kütahya’da oturuyorum 1 çocuğum var ve ek gelir olarak birşeyler yapmak istiyorum paketleme süsleme olabilir

 83. Merabalar bende korkutelinde oturyorum paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacim var

 84. Merhabalar ben Türk dili ve edebiyatı mezunuyum.Şimdilerde çocuğum olduğu için işime ara verdim ancak evde boş vakti olan biriyim. Makale yazarlığı ya da metin düzeltmenliği yapabilirim. Ulaşmak isteyen varsa

 85. Uluslararası bir firmanın Türkiye organizasyonunda,
  Firmanın yayılımını sağlayabilecek,
  Yarı zamanlı veya Tam zamanlı çalışabilecek,iş arkadaşları arıyoruz.

  Not: İşimizin eğitimleri tarafımızca ücretsiz verilecektir.
  İlgilenen arkadaşların BİLGİ İÇİN [email protected] e-mail adresime yazmaları rica olunur.

 86. Okumayı çok seviyorum ve amatörce yazarlıkla ilgileniyorum Editörlük yapabilirim bütün gün evde boş zamanım var gayet hızlıyım ve uygun fiyata çalışabilirim

 87. evde süs eşyaları yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten ihtiyacım var.

 88. merhaba erzurumda yaşıyorum evde su böreyi ve erzurum ketesi yapıyorum sipariş verirseniz sevinirim

 89. Merhaba,ben yurt dışında yaşıyorum,evdeyim ve uğrašabileceğim bir uğraş istiyorum,makale yazmak bilgisayardan yapabilećeğim herhangi bir iş,zaman saat hiç önemli değil..şimdiden tşk’ler

 90. Merhaba ben ev hanimiyim Ankara’da yaşıyorum . Evliyim 1 çocuğum var ve ise ihtiyacim var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

 91. MRB EV HANIMIYIM DİYARBAKIR’DA YAŞIYORUM. MALİYE MEZUNUYUM.MAKALE YAZARLIĞI VEYA METİN DÜZELTMENLİĞİ YAPABALİRİM. ÇOCUĞUM YOK, BOŞ VAKTİM ÇOK. 🙂

 92. Merhabalar ben istanbul maltepe fındıklıda yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

  • Aydın Terzi Butik olarak ürünlerin satisini yaptirarak kisilere ek is imkani sagliyoruz. Uyelik vs gerektirmeden sadece kendi olusturdugunuz sayfadan ürün paylasimi yaparak para kazanabilirsiniz. Tek sartimiz ürünleri duzenli paylasmaniz. Bunun için 2 whatsapp grubumuz mevcut. Bu gruplar Soru, ve ürün grubudur. Soru grubundan ürün stogu hakkinda bilgi alabilirsinz. Urun grubundan olan urunleri temin ediyorsunuz. Urun basi komisyon 7-10-12-15-20 tl. Ürüne göre değişir. Kargolar ücretsizdir.Urunlerimize ekleme serbes.Ekleme yasak olanlara tek ekleme yapılmıyor. Komisyonlar ayin 25i 30u arası yatırılır. Sormak istediginiz baska birsey varsa instagram @aydinterzibutik hesabından iletişme geçebilirsiniz

 93. Aile ekonomisine destek olmak isteyen ev hanımlarına önerim süs bitkisi tasarlamaktır. İyi para var bu işte

Yorumlar kapalı.