Evde Altın Kutusu Yapma İşi İsteyenlere

Günümüzde sürekli değişen altın fiyatları bir yana altınların sunum şekilleri de değiştir.

OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

Eskiler altınları mendiller içerisine sararak saklarken günümüz insanı mendilleri de bir kenara bırakarak daha şık altın kutuları kullanıyor. Her sene altın fiyatları ile birlikte altın kutuları da büyük bir değişim yaşıyor. Hal böyle olunca altın satan kuyumcu ve sarraflar kutu seçerken hem uygun hem de gösterişli olanlarından tercih ediyor. E ne de olsa onlarda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ister. Kutu katlama işi olarak da bilinen evde altın kutusu yapma işi aslında evde çalışmayı düşünenler içinde oldukça karlı. Sizde altın alamasam da kutusunu katlar para kazanırım diyorsanız gelin başlayalım…

Evde Altın Kutusu Yapabilmek İçin

Talepleri Değerlendirin!

Evde altın kutusu yapabilmek için ilk olarak talepleri değerlendirmeniz gerekir. Yani altın kutusu olarak günümüzde en fazla tercih edilen altın kutuları hangileri, hangi yerler kutu işi veriyor? Bunları tek tek düşünerek altın kutusu yapma işine girmeniz lazım.

Malzemelerinizi Seçin

Kutu yapmak için talepleri dikkate alarak malzemelerinizi seçmeniz gerekir. Kimi şehirlerde altın kutuları kartondan üretilirken kimi şehirlerde ise plastik ürünler tercih ediliyor. Bunun yanı sıra altın kutularının ayrıca bir keseye koyulduğu yerlerde bulunuyor. Altınlar için kurdelelerin hazırlandığı, minik nazar boncuklarının kullanıldığı da olmuyor değil. Her şehrin kendi tüketimine uygun olarak sizin de malzeme seçmeniz lazım.

altın kutusu yapmak

Üretimde Kalite Önemli!

Üreteceğiniz altın kutularını hazırlarken mutlaka sağlam olmasına ve insanların gözlerine hitap etmesine özen göstermelisiniz. Ayrıca satış yapacağınız yerlere de güler yüzlü gitmeniz ve zamanında teslim etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Evden Altın Kutusu Yapma İşi Veren Firmaları Nasıl Bulurum?

Evde altın kutusu yapmak için seçmeniz gereken iki yol vardır. Bunların birincisi ya kendi kendinize kutu hazırlayıp satacaksınız ikincisi ise bir firma bulup sürekli iş alacaksınız. Firma bulup çalışmak hem daha kazançlı hem de daha kolay olacaktır. Çünkü firmalar size kullanılacak olan malzemeleri verdikleri gibi sürekli siparişte vereceklerdir. Eğer sizde firma arıyorsanız kuyumculara ve ya sarraflara giderek buralardan ilgili kişilere kutu yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Kutu yapma işinde her zaman kutu yapmazsınız aynı zamanda sizlere getirilecek olan plastik ya da karton kutuların çıkıntılarını ve etraflarında kalan üretim hatalarını da düzeltebilirsiniz. Plastik ya da kâğıt üretimi yapan firmalara da başvurarak daha kolay bir şekilde altın kutusu yapabilirsiniz.

Şu İş İlgini Çekebilir:  Altına yatırım yapmak güvenilir mi?

evde kutu katlama işi

Evden Altın Kutusu Yapıp Satarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Evde altın kutusu yapmak oldukça eğlenceli ve kolay işlerden biridir. Sizde bu işe girmek ve kazançlı çıkmak istiyorsanız kendi kendinize ya da bir firmaya bağlı olarak bu işe başlayabilirsiniz. Ancak kutu yapımı işinde sizlere büyük bir poşet dolusu kutu gelebilir. İçerisinde ise 500-750 adet kutu olabilir. Eğer plastik kutu düzeltmesi yapacaksanız bu işlem biraz daha ucuzdur. Yani 750 kutu için 50-100 TL arası kazanabilirsiniz. Ancak kutu katlama işi ile ilgilenecekseniz bu biraz daha pahalı olabilir. Çünkü size bu işi veren firmalar kutuları sadece altınlar için değil başka amaçlarla da kullanabilir. Bu nedenle 500-750 arası karton kutu yapmanız halinde 150-200 TL kazancınız olacaktır.

“Evde Altın Kutusu Yapma İşi İsteyenlere” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba biz iş vermiyoruz Esra Hanım; sadece bilgilendirme yapıyoruz. Eğer buradan işverenlere sesinizi duyurmak istiyorsanız iş için kullandığınız bir e postayı yorumlara yazabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.