Evde Çanta Dikim İşi Yapmak

Evde olmayı seven ve çalışma hayatının vermiş olduğu yorgun havayı bir kenara bırakıp yağmurlu günlerde elinde kahvesi, sallanan sandalyesi ve misler gibi bir kitap kokusuyla baş başa kalmak isteyenler için hazırlanan mesleklerden biri de evde çanta dikim işi yapmak.

OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!!

Bu iş evde kendi kendine hobilerini değerlendirmek isteyenler ve çanta tutkunları için harika mesleklerden. Sıkıldığınız zamanlarda hayal dünyanızı kullanarak birbirinden harika tasarımları hazırlayabileceğiniz çanta yapım işinde zamanla farklı modeller üreterek büyük bir çanta markası olabilir hatta tasarımlarınıza kendi isminizi vererek dünyaca ünlü biri bile olabilirsiniz.

Evden Çanta Dikim İşi Yapmak İçin Hangi Firmalara Başvurabilirim?

Evde sıkıldınız ve ne yapmak istediğinize karar veremediğiniz bir anda karşınıza çantalar çıktı. Çanta merakınız ile bir yola çıktınız ve bu işi evde nasıl yürüteceğinizi bilemediniz. İşte tamda böyle bir sırada sizlere çanta dikim işi sunan firmalar yardımcı olabilir. Çünkü firmalar artık bu işin kurdu olmuş insanlardan oluşuyor ve size oldukça basit dikim teknikleri gösterdikleri gibi harika çantalar yapmanıza da yardımcı oluyorlar. Hazırladığınız çantaları toplu bir şekilde alarak sizlere de ödemesini yapan bu firmalar becerilerinize göre sizlere belirli fiyatlarda çanta yapmanızı isteyebiliyor.

çanta dikerek para kazanmak

Çanta yapımı için üretici firmalar dediğimiz adreslere başvurmanız lazım. Üreticiler genellikle kendilerine her şehirde ufak ve ya büyük bir mağaza açabiliyor. Sizde bu mağazalara giderek üretim hanelerde çalışma istediğinizi söyleyebiliyorsunuz. Eğer mağaza bulamazsanız internetten firma rehberlerine girebilir ve iletişim adreslerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Evde Yapmayı Planladığım Çanta Dikim İşinden Tahmini Ne Kadar Ek Gelir Elde Edebilirim?

Evde çanta dikme işine girmeyi düşündüğünüz andan itibaren bu işi icraata dökme planları yapmaya başladıysanız hedeflerinizin arasında para kazanmak birinci ya da ikinci sırada yer alacaktır. Çünkü çanta işi sanıldığı kadar kolay değildir ve para getirisinin yüksek olması bu işi cazip kılar. Dışarıdan bir çanta almak istediğinizde hem kaliteli hem de gösterişli modeller seçiyorsanız paranıza kıymanız gerekir. Bu konuda kadınların eline su dökülemez, nerede güzel bir çanta varsa fiyatı çok da düşündürmez. İşte sizde bu tüketici çılgınlığını esas alarak kadınlara hitap eden ve kaliteli çantalar yapan biri olacaksanız tahmini olarak bir çanta üzerinden 5-10 TL arası kazanabilirsiniz. Eliniz biraz hızlanırsa ve seri üretime geçerseniz çantalardan kazancınız artar. Ayrıca firma bazlı çalışmak bana göre değil diyorsanız hemen kendi işinizi kurun. İnstagram hesapları ya da e-ticaret siteleri açın ve bir çanta üzerinden 20-30 TL kazanmaya başlayın derim.

evde çanta dikim işi nasıl yapılır

Çanta Tasarımı Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Evde çanta dikimi yaparak para kazanmaya çalışırken birden aklınıza harika bir çanta modeli geldi ve kıyafetlerle harika bir kombin olacağını düşündünüz. Bunun için önce elinize bir kağıt bir kalem alın ve çantayı kaba taslak çizin. Arkasından çantayı ufak bir model olacak şekilde ayarlayın. Çevrenizde modaya ya da çantaya meraklı insanlar varsa hemen onlara modelleri gösterin. Firma ile çalışıyorsanız firma yetkililerine de gösterebilirsiniz. Eğer çanta modeliniz beğenilirse çok kazançlı bir işe adım atmış olacaksınız. Çünkü günümüzde moda özellikle de çanta modası aldı başını gidiyor. Her sene farklı çanta modelleri görmek isteyen bayanlara harika tasarımlar sunulduğunda büyük satışlar elde edilebiliyor. Sizde hazırladığınız tasarımları birkaç yüz TL’ye hatta birkaç milyara satarak zahmetsiz, bol kazançlı ve sizi ünlü yapacak bir kazanç elde edebilirsiniz. Tasarımlarınızı sunmak için hiç çekinmeyin. Dünyaca ünlü firmaları bile arayabilirsiniz. Çalışmalarınız güzelse emin olun fark edileceksiniz.

“Evde Çanta Dikim İşi Yapmak” üzerine bir yorum

  1. Merhaba ben konya selcukluda ikamet etmekteyim bu isi yapmak istiyorum fakat benim dikis makinam yok bu ise cok ihtiyacim var gercekten iki cocugum ve yasli babama bakiyorum evliyim esimin is durumu cok iyi degil evimiz kira sobali ve esim yatistiremiyor tek maasla lutfen donus yapin bana veyahut buraya firma ismi yazın.

    Cevapla

Yorum yapın