Evden Saç Tokası İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Kadınların güzel görünme tutkularının belki de en masum ürünlerinden biri olan saç tokaları günümüzde peynir ekmek gibi satılıyor.

OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN KÖTÜ SAHTEKARLARDIR!!

Çünkü her gün yeni bir diziden ya da programdan ünlü olan toka modelleri ile kadınlarda şık görünmek istiyorlar. Haliyle toka üreticileri de bu durumdan kazanç sağlamak adına daha fazla üretim yapıyorlar. Ancak toka üretimi taleplere yetişemeyecek kadar yetersiz olabiliyor. Sizde toka üretiminden anlayan biriyseniz ve elinizde birazcık bu işe yatkınsa hemen evden saç tokası işi yapmaya başlayabilirsiniz.

evde saç tokası yapımı

Evden Saç Tokası İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek Zor Mu?

Evimde oturayım ayaklarımı uzatayım bütün gün gelin kaynana programlarını izlerken birde elimden gelen bir işi yapayım da elime de üç beş kuruş geçsin üstüme başıma bir şeyler alayım derseniz toka işine kesinlikle girmelisiniz. Milyarder olacak kadar kazanmazsınız ama hatırı sayılır bir kazancınız olur. Günde 10 lira kazansanız bu aylık 300 lira der ve sizin 15 dakikanızı bile almayacaktır. Az işle bu kadar kazanmanız bile size yetecektir. Ama ben günde 2 saat çalışırım derseniz kazancınız da artacaktır. Boş boş oturmak yerine para kazanmanın kimseye bir zararı olmaz bence. Ayrıca evden saç tokası yaparak sadece ek gelir değil bayağı ekstra gelir bile elde edebilirsiniz. Çünkü toka işi sizi de sarmaya başlayacak ve bir süre sonra kendi ayakları üzerinde durmak için yeterli gücü kendinde bulan bir iş kadını ya da iş adamı olabileceksiniz.

Evden Toka Yapıp Satmak İstiyorum

Evde toka yapmaya karar verdiğinizi görür gibiyim. Hatta bazılarınız dur bakalım bir de şu toka işine girelim belki bir şeyler kazanırız diyenleriniz de vardır. Ancak evden toka yapıp nereye satacağım sorusu yok mu… Hah işte tam da bu soru yüzünden bu işten vazgeçmeye hazırlananlarınız varsa biraz durup düşünün. En büyük girişimciler, yatırımcılar hatta en büyük zenginler bile ne yapacağını bilmediği bir zamanda kendi yolunu kendi çizip bugünkü halini almıştır. Şimdi bu işi bir kenara bırakanlara soruyorum ‘’Sizin neyiniz eksik?’’. Kendinizi bir köşeye çekmek yerine hemen bir yol çizmeye ve satış yapacak yer aramaya başlayın. Bunun için karşınıza çıkan bütün butikleri, takı satışı yapan yerleri, tokacıları, tuhafiyeleri gezin. Zaten çarşıya çıksanız bile yolda geçerken uğrarsınız buralara. Yanınızda bir de toka örneğiniz oldu mu, tamamdır bu iş…

evde saç tokası işi

Evden Ev Hanımlarına Toka Yapma İşi İle Ek Gelir Sağlayacak Kişileri Nasıl Bulurum?

Ev hanımları olarak ne kadar çalışkan olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Tabi ev hanımlarının birlik ve beraberlik içerisinde güçlerini birleştirdiklerini de biliyorum. Ee, tabiki bu kadar ev hanımının da işsiz kalması düşünülemez. Bu yüzden sizde sadece kendiniz için değil aynı zamanda diğer ev hanımı arkadaşlarınız içinde iş arıyorsanız toka yapma işine girerek bir ekip kurabilir ve ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Evde ev hanımlarına toka yapma işi ile ek gelir sağlamaya yardımcı olacak olan firmalar bulmak için yukarıda da anlattığım gibi takı satışı yapan yerlere gidebilirsiniz.Ayrıca:

  • İnternetten ek iş veren firmaları Google’da aratın
  • Bu iş  için aracılık  yapan pazaryeri sitelerine üye olun
  • Çevrenizdeki küçük ve butik tekstil üretim atolyelerle iletişim kurun.