Güngören’de ek iş-ek gelir arıyorum

Merhaba sevgili parlak fikirler takipçileri… Farklı bölgelerden, farklı ilçelerden ek gelir ve ek iş imkanlarına daha rahat ulaşabilmeniz veya iş verecek olan tarafsanız daha rahat çalışan bulabilmeniz için çalışmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da Güngören’de oturup “Ek gelir elde etmek istiyorum.” diyenlere nacizane bir yardımımız olsun istedik.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

İstanbul’un Avrupa yakasının iç kesimlerinde bulunan Güngören; kuruluş itibariyle diğer ilçelere göre yenidir. Yani “Güngören” ismi geçecek şekilde pek fazla tarihi veri yoktur. 1992 yılında İstanbul’un bir ilçesi olan Güngören’in doğusunda Zeytinburnu ve Esenler, batısında Bahçelievler ve güneyinde Bakırköy bulunmaktadır.

Aslında Güngören’in böyle yeni ve gelişmekte olan bir ilçe olması; ek iş arayanlar için çok iyi bir avantajdır. Çünkü henüz büyük yapıların kurulmadığı, şiddetli kurumsallaşmaların görülmediği yerlerde daha fazla ek gelir seçeneği mevcuttur ve bu da ancak ve ancak part time çalışabilecek olan öğrenci, ev hanımı, emekli gibi kesimlerin işine yaramaktadır.

Eğer Güngören ilçesinde yaşayan ve işveren olsun, iş arayan olsun ek gelir elde etmekle ilgisi olan biriyseniz sizden ricamız; kısaca açıklama yapmak kaydıyla bir yorum bırakıverin. Aradığınız tarzda iş yapmak isteyen insanları bulun ve hep beraber para kazanmaya başlayın.

İlerleyen zamanda ek gelir sağlayabileceğiniz iş fikirleri ile karşınızda olacağız. Esen kalın…

Yorum yapın