Bizi İşe Alın

Bizlere mail atıp yardım isteyenlerin evvela bu kısa yazıyı okumasını istiyoruz. Her sektörden değişik insan bizlere ulaşıp meramını anlatıyor ve destek istiyor. Ancak bizim yardımcı olabileceğimiz konular şu aşağıdakilerle sınırlı olup bunlar haricinde hizmetimiz yoktur.

Sizlere sadece şu konularda yardımcı olabiliriz:

1.Şirketiniz ya da e-ticaret firmanız için “okunabilirliği yüksek” ve “zirvelere tırmanma gücüne sahip” yaratıcı yazılar yazabiliriz

Kim ne derse desin “yazmak” bir yetenek işidir. Google algoritmaları “yapay, kasıntı ve sırf yazılmış olmak için yazılmış yazı” ile “özgün, yaratıcı ve sürükleyici yazıyı” ayırt edebiliyor. Böylesi bir yazıyı size “SEO’cu” geçinen ve para koparmak için peşinizde kedi gibi dolanan ancak 3 cümleyi yan yana getiremeyen ‘aşırı zeki lakin yazma kabiliyeti de bir o kadar aşırı kısıtlı olan gözlüklü geek arkadaşlar‘ yazamaz. 100 kelimesine 1 lira verip size 3 liraya satmaya çalışan sözde “makale hizmeti veren yerler” de yapamaz.

Bizim size vaat ettiğimiz şey alanınızla ilgili 2000 kelimeyi geçkin ve gerçekten sürükleyici, okuyucuyu tam kalbinden yakalayıp bırakmayacak metinler yazmak. Bu iş için az çok yeteneğimiz olduğunu düşünüyoruz. Okuduğunuz bazı Parlakfikirler makalelerinde de canlı kanlı görebileceğiniz üzere eğer istersek gerçekten kaliteli, sürükleyici metinler kaleme alabiliyoruz.

Firmanızın, şirketinizin, e ticaret sitenizin rakiplerinden sıyrılmasında en önemli faktör olan içeriği oluşturma konusunda size teklif verebiliriz. Bunun için iletişim bölümünden yazmanız kafi olacaktır.

2.Firmanızın sitesinin daha çok gözükmesi ve ziyaretçi çekmesi için ufak tüyo ve detayları size verebiliriz

Normalde bu işe “SEO’culuk” deniliyor. Ancak bu kelime çok bayatladığı ve neredeyse her işsizin adım atacağı hale geldiği için başlıkta kullanmak istemedik.

Sitenizin ekstradan %20 %30 daha fazla ziyaretçi almasını sadece birkaç saatlik ayarlama yaparak sağlayabilirsiniz. Böyle bir şey mümkün. Bunun için bazı teknik detayların ayarlanması gerekmektedir. Biz sizlere bunu yapıp sonrasında tüm bu yaptıklarımızı “bir liste halinde” rapor olarak sunabiliriz.

Elbette herhangi bir garanti verme durumumuz yok. Sonuçta bu iş birazda yüce Google’ın iki dudağına ve keyfine bakıyor. Ancak kendi sitemizde uyguladığımız ve yıllar içerisinde tecrübe ederek tespit ettiğimiz bazı ince aytıntıları sizin sitenize uygulamamız halinde 1.5 ay içerisinde az da olsa bir yükseliş olacağına “garanti verebiliriz“. Bunun için uygun ücret sözleşmeleri düzenlenir ve eğer başarısız olunursa daha az ücrete hak kazanılacağı kararlaştırılabilir.