İnternette Göbek Eriten Ürünler Satmak

İŞ FİKRİ ÇOK BASİT: ŞU AŞAĞIDAKİ TAVSİYELERİ ALLAYIP PULLAYIP BİR ÜRÜNLE BİRLİKTE BASİT BİR İNTERNET SİTESİNE KOYACAKSINIZ.  ÜRÜN HAKİKATEN İŞE YARAR OLMALI. MİLLETİ DOLANDIRMAYIN. İZİN FALAN ALMAK GEREKİYORSA ALIN. PARA BASABİLME İHTİMALİNİZ VAR!

Ayrıca bu organik ve doğal tavsiyelere de yer vermelisiniz ki pazarlama yaparken etkileyici olabilin.

fat photo
Çok kilolu olmak iyi falan değildir. Reklamlara kanmayın

——————————————

Göbek, genelde erkek tipi kilo almayla özdeşleştirilir ancak kadınlarında göbek ve bel bölgesinin kilo almaya yatkındır.

Hem görünüş olarak hem de sağlık açısından başımızın belası olan göbek ve bel bölgesinde oluşan yağlar çok kolay oluşur ama vücudumuzu terk etmeleri çok zaman alır.

Nasıl Kurtuluruz ?

Göbek ve Bel bölgesindeki yağlardan kurtulmanın onlarca yolu olduğu söylenir. Ancak size dayatılan diyet listesindeki programı uygulamanın ve egzersiz tablosundaki hareketleri yapmanın göbekli bir insan için işkence olduğunu asla bilmezler. Zaten o kadar sağlıklı beslenebilsek ve egzersiz hareketlerini yapabilecek üşengeçlikte olmasak hiçbirimizde göbek oluşmazdı öyle değil mi?
Gelin de bunları onlara anlatın..!

Tamam tamam üşeniyoruz diye hepte göbekli gezmeyeceğiz. Elbet bizde popomuzu kaldırıp uygulayacağız ama daha kolay yolu yok mu ya bunun ??

Kim bilir vardır belki? Vardır vardır….

Göbekten kurtulmanın iki yöntemi vardır bilindiği gibi:
 Spor Yapmak ve 
Diyet Programını Uygulamak….

Spor yapmak tabii ki de etkili çözümlerden bir tanesidir ancak çok uzun süre ve düzenli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. 1 kilo yağ yağmak için 1 ay boyunca her gün 500 kalori yakmanız gerekmektedir. Spor programını da 1 ay boyunca uygulamayacağımızı hepimiz adımız gibi biliyoruz.

Zaten Spor yapmak, bu kadar yoğun tempoda geçen hayatta, bazen arkadaşımıza telefon etmeyi unutturacak kadar yoğun geçen iş hayatında ve gündelik yaşamda  elbette imkansıza yakındır. Yakın değil İMKANSIZDIR !

Daha sabah işin/okulun yolunu zor bulurken nasıl spor yapabilelim ki ?

O zaman spor yapmayı aklımızdan çıkarıyoruz…

Spor yapmaya nazaran uygulanması daha kolay görünen diyet yapmayı uygulayabiliriz aslında.

Peki Nasıl Diyet Programını uygulayacağız?

Diyet denince akla illaki yemeden içmeden kendimizi kısıtlamak aklınıza gelmesin. Stres diyetini de tam anlamıyla uygulamamız şarttır. Nedir bu Stres Diyeti ?

Stres diyeti: Kilo almanın nedeni sadece hareketsiz yaşama ve sağlıksız+dengesiz beslenmeye bağlı değildir. Streste bizim bal gibi kilo almamıza neden olmaktadır. MÜMKÜN OLDUĞUNCA (mümkün değil diyorsunuz) stresten uzak durmalıyız. Tamam spor yapmadık ama kilolardan kurtulmak içinde başka kulvarda savaş vermemiz gerekecektir. İlk savaşı Stresi azaltmaya verebiliriz.

Şu İş İlgini Çekebilir:  İnternetten Yüzük, Kolye, Küpe Satmak

Uyku Düzeni Kilo Kontrolünde Çok Önemlidir: Uykusuzluk ve halsizlik aşırı yemek yemeye yol açacağından uyku düzenimizi ve enerjimizi kontrol altında tutmalıyız.

Kendimden biliyorum Uykusuz kaldığımda ya da çok uyuduğumda vücudumun tüm dengesi alt üst oluyor ve bu da her türlü dengeyi olduğu gibi yeme-içme dengemi mahvediyor.

Bu yüzden uykumuza çok dikkat ediyoruz.
Yapılan araştırmaya göre elektronik aletlere maruz kalan insanlar daha az kalanlara göre daha az dinleniyormuş.

Bu dinlenme hem fiziki olarak hem de zihin dinlenmesi…
Demekki neymiş telefonumuzda yatmadan önce çok haşır neşir olmuyoruz. Yattığımız odadan mümkün mertebe teknolojik aletleri uzak tutuyoruz.

Bir başka düzene sokmamız gerek husus…ŞEKER…


Şeker kullanımını en en az seviyeye indirmemiz gerekmektedir. Yediklerimize ve içtiklerimize sonradan eklenen şeker direkt olarak göbeğimize eklenen bir parça gibi girmektedir vücudumuza.

Deneyin farkını göreceksiniz.. Çevremdeki şekeri az kullanan insanlarla şekere yüklenen insanların göbek ve bel bölgelerindeki yağlanmalar oldukça farklı.. Üstelik hareket etmekten bağımsız olarak şeker kullanımını azaltarak göbek yağlarımızdan kurtulabiliriz.

Sıvı tüketiminin kalitesine de dikkat edin!!!

-Ambalajlanmış sıvıları asla tüketmeyin. Aldığımız hazır meyve suları vb. içecekler de direk göbek bölgesinde yağlanmalara sebep olmaktadır.

Ve Tabii ki su içmeyi asla ihmal etmeyin. 1 günde içebildiğiniz kadar su için. Vücuda alınan su yağlanmayı engelleyecektir.

Sevgili arkadaşlar göbek ve bel bölgesindeki yağlardan kurtulmanın basit, biz üşengeçler için zor ama kolay etkili yöntemleri sizlere elimden geldiğince sundum. Bu bilgileri pazarlama yaparken kullanın.

              KENDİNİZE İYİ BAKIN

Yorum yapın