İnternetten Satılabilecek En Karlı 5 Küçük Ev Eşyası

Bu yazımızda yine internet satıcılığının başka bir yönünü ele alacağız ve e-ticaret sitesinden satılabilecek en karlı küçük ev eşyalarını sizlere sunacağız. ‘Evin ihtiyacı bitmez ki‘ diye yakınan ev hanımlarının sürekli olarak yenilediği ya da yenisini görüp eskisinden bir anda vazgeçtiği ev eşyaları satın alınmaya ve kazandırmaya devam ediyor. Özellikle teknolojinin yılda bambaşka özelliklere sahip ürünleri çıkarma kapasitesi bu sektörün de iyiden iyiye hareketlenmesine vesile oldu.

Siz de az zamanda çok satış yapmak ve geniş bir alıcı kitlesine hitap eden ürünlerle e-ticaret satıcılığına geçiş yapmak istiyorsanız 5 ev eşyasından oluşan listemize göz atabiliriz.

İnternetten Satılabilecek En Karlı Küçük 5 Ev Eşyası

1- Avize: 

Önceleri evlerin sadece salonlarında kullanılan, günümüzde ise otuma ve yemek odaları başta olmak üzere her odada tercih edilen avizeler şık ve modern görünümleriyle iç dekorasyonlara yön veriyor. Satışa çıkardığınız her eşyada olduğu gibi bu ürünlerde de çeşitliliğe ağırlık vermeli, her çeşit talep ve ihtiyacı karşılamaya yönelik katalog zenginliğini elinizde tutmalısınız. Tekli modellerinin yanı sıra “ikili ve üçlü avize takımları” da son yılların en çok satan aksesuarları arasında bulunuyor. İnce işçiliğin izlerini taşıyan, tamamen doğal malzemelerin bir araya getirilmesiyle üretilmiş olan ahşap avizeler de daha çok rustik bir tarzda dekore edilmiş ev ve yazlıklar için satın alınmaktadır. Bu işten daha fazla kazanmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka otantik ve tarihi figürleri bünyesinde barındıran avizeleri de satışa sunmalısınız. Bunların başında ise Osmanlı ve Selçuklu motifleriyle bezenmiş yarı otantik yarı tarihi avizeler yer alıyor.

2- Banyo paspası: 

Kırmızı, yeşil, sarı, mavi, krem. Son yıllarda olduğu gibi bu yıl da en çok satan ev eşyalarından bir diğeri banyo paspasları. Tek bir farkla. Önceleri standart renklerde üretilen ve satışa çıkarılan paspaslar günümüzün renk modasına uyum sağlayarak onlarca farklı renkte ve tasarımda üretiliyor. Siz de kataloglarınızda banyoları çok daha dekoratif gösteren, farklı renkteki paspaslara yer verebilirsiniz.

3- Tabure: 

Tekli, dörtlü ve altılı setler halinde satışa çıkarılan tabure modelleri, sadece sandalyelere alternatif olarak değil birçok farklı amaçta kullanılabilen ev eşyalarından biridir. Perde asarken, tamirat yaparken ve badana yaparken faydalanılan tabureler her evin ihtiyacı desek abartmış sayılmayız. Aynı zamanda dar hacimli balkonlarda çok daha fazla kişinin oturmasını sağlayan bu ürünler ‘minimal sandalye‘ olarak tanımlanabilir. Hem plastik hem de katlanabilir olan versiyonları çok daha fazla satın alındığı için size tavsiyemiz bu tür taburelere öncelik vermeniz olacak.

4- Tel Sandalye: 

Mutfak dışında teraslarda ve verandalarda tercih edilen tel sandalye son yıllarda satış grafiğini yükseklere çıkaran bir diğer ev eşyası modelidir. Ergonomik bir yapıya sahip olan ve az yer kaplaması ile de tercih edilen tel sandalyeleri çeşitli kampanyalar ve indirim oranlarıyla satışa çıkarabilirsiniz. Taburelerde olduğu gibi çoklu alımlara rağbet olacağı için dörtlü ve altılı setlerde de alıcıların beğenisine sunabilirsiniz.

5- Süs Çiçekleri: 

Tamamen doğal malzemelerle üretilmiş ve anti-alerjik özelliklere sahip süs çiçekleri evlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Hem süs bitkilerini hem de bakımı için kullanılan sıvı bitki besinlerini bir arada sunarak yüksek kazançlar elde etmeniz, ihtimaller dahilinde.

Yorum yapın