İŞYERİNİZE LANGIRT MASASI KOYMAK

İşyerinize langırt masası koymak emin olun ki size sandığınızdan daha fazla kazanç getirecektir. Tabi ki burada anlatmak üzere olduğum iş sırlarını uygulayabilirseniz.

Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki langırt masası getirisine göre acayip ucuz bir üründür. 2015 Türkiye’sinde bu ürünü 2 000 TL’ye alabilirsiniz. Bu makineyi aldığınızda sıra bu para mıknatısı makineyi iyi bir yere koymaya geldi.
arcade photo

Süleyman Demirel dönemi Adalet Partisi döneminde “langırt”‘ın bize yabancı ülkelerden gelmesi sebebiyle ve de öğrenciler ile ülke halkının aşırı meşguliyetine yol açması gerekçesiyle ülkeye zararı olduğuna karar verilmiştir ve yasaklanmıştır!! 1950 ila 1960 Türkiyesinde bu oyun ülkemizde resmen bir çılgınlık yaratmış ve furya oluşturmuştur. Her yerde kahvehanelerde, sokaklarda, avm’lerde langırt masaları yer almaktaydı. Ancak bu yasaklamalar neticesiyle langırt masaları ülkemizde ciddi oranda kısıtlanmıştır.

Peki yasak olmasına rağmen neden sizlere kazançlı bir iş fikri olduğunu idda ederekten burada yayınlıyorum? Çünkü yasak da olsa bu ülkede adalet tecelli ediyormuş gibi davranır vatandaşta adilmiş gibi davranır:)) AYICA; bu zihinsel ve fiziksel anlamda inanılmaz faydaları olan oyunu yasaklayan zihniyetin bir an evvel akıllanması gerekmektedir!!

Bu langırt masasını işyerinize yerleştirmel işi fikrini biraz değerlendirmeye alığ inceleyelim;

1) LANGIRT MASASINI İŞYERİNİZİN ULUORTA OLMAYAN ANCAK MÜŞTERİLERİNİZİN GÖREBİLECEĞİ BİR YERE KOYABİLİRSİNİZ…

 

Mesela üniversite kantinleri, işyeri kafeleri, hastane bekleme odaları, internet kafeler, oyun salonları(play station ya da x-box) bu para mıknatısı masaları yerleştirmek için ideal yerlerdir. Hem kanunları denetlemekten kaçınan adaletin gözüne gözüne sokmadan hem de müşterilerinizi kaçırmadan bu işi sürdürebilirsiniz.

2) LANGIRT MASASI KOYDUĞUNUZ ZAMAN BİR MEKANA MÜŞTERİLERİNİZ GEOMETRİK ORANDA ARTARAK BU MAKİNAYA AKIN EDERLER:))

 

Bu masa futbolu öyle bir illet ki oyundan anlamayanı bile kendisine çekebiliyor. Zamanında verdiğiniz 2 000 TL’yi misliyle çıkarabileceğinize emin olabilirsiniz. Benim çok yakından tanıdığım bir üniversite kantini işletmecisi ilk ay bir tane koyduğu langırt masasından şu an da 4. sünü yerleştirmeyi planlıyor. Gözümün önünde olan saat başı en az 4-5 oyun olduğu ve lisan+yükseklisans öğrencileri olması sebebiyle üniversitenin kapanma saati olan 22:00 a kadar bu ortalama hemen hemen haftaiçi böyle seyrediyor. YANİ NEREDEYSE İLK AYDAN KENDİSİNİ AMORTİ ETMEKTEDİR MASA!!

3) İŞ YERİNİZE LANGIRT MASASI KURMAK KAZAÇLI BİR İŞ FİKRİ OLDUĞU GİBİ İNSANLARIN SAĞLIĞINA VE MOTİVASYONUNA HİZMET EDEN BİR İŞTİR.

 

Langırt oyunun faydalarından biraz bahsetmiştim yukarıda. Depresyondan koruduğu bizzat bilimsel olarak kanıtlanmış bu masa futbolu insan bilgisayar oyunlarının yanında fizyolojil ve zihinsel fonksiyonların da kullanılması sebebiyle zekaya katkı sağlamaktadır. Yani eğer işyerinizdeki insaların sağlığını umut ediyorsanız bu işten gelecek kazanç benim için çok da öenmli değil diyorsanız bu iş fikri yine size göre.

4) LANGIRT MASALARINI İNTERNETTEN ÇEŞİTLİ E-TİCARET SİTELERİNDEN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ GİBİ ÖZEL OLARAK YURTDIŞINDAN DA SİPARİŞ ETTİREBİLİRSİNİZ.

 

Bu masaların çeşit çeşit olduğunu 4+4 kolu olan klasik masaların yanında 8+8 lik olanlarının da mevcut olduğunu unutmayın.

5) SON OLARAK BU LANGIRT MASLARININ BAKIMINI PERİYODİK OLARAK YAPTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.

 

Yapacağınız bakım işi aslında o kadar spesifik değil yayları yağlattırıp, kolları özel spreyler sıkacaksınız.

Bir iş fikrimizin daha sonuna geldim eğer bunu beğenmediyseniz diğer yüzlerce fikir sizi parlakfikirler.org’da hazırolda beklemektedir.

“İŞYERİNİZE LANGIRT MASASI KOYMAK” üzerine 11 yorum

 1. Merhabalar ben okul kantini işletmekteyim, kantine bu langirt masasından koydum inanirmisiniz 1ayda amorti etti:) imkani olan herjese tavsiye ederim.

  Cevapla
  • abartıyorsunuz bende aldım zarar ettim zararımda söyle 2250 tlye aldıgım masayı 950 tl ye ancak satabildim bu haberi yapan arkadas langırt firmasında satısları artırmak için çalısıyor sanırım

   Cevapla
 2. Bakın Sayın Keskin Mertoğlu öncelikle ne tesadüfdür ki isimlerimiz birbirine çok benziyor, allahın işi işte:)) Langırt masasını kalkıpta dağ başına koyarsanız tabi zarar edersiniz. Makalemizi okuduysanız bu işte para kazanmak için ancak ve ancak sağlam bir yere mevzilenmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde avcunuzu yalayacağınızı biz size dedik mi demedik mi? Dedik tabi… Kullanın artık şu kalgonu kardeşim… İflahımızı tükettiniz. Lamgırt masasını koyabileceğiniz en ideal yer okul, kantin, bar, eğlence yerleri, cafelerdir. Yani insanların dostlarıyla beraner oyun havasına girebileceği yerler olmalı. İşyerleri bu iş için pek idel konumlar değildir.

  Cevapla
  • güzel kardeşim eksik anlatmısım açayım konuyu lise kantini 1200 kişilik işletiyorum böyle internetten duyumlarla yaptık yatırımımızı aldık makinamızı koyduk en güzel yere orası bozuldu burası bozuldu oynayan 1 lira attı 10 lira zarar verdi tamirinden anlayan bulamadık anlayanı bulunca bir aya randevu aldık neyse uzatmayayım ay sonuna kadar bekledim acmadım kasayı sonra bi actım 128 tl yaptıgımız masraf değil birde okul yönetimi ile papaz oldukmu langırt kumardır neden oynatıyosunuz diye baktım arastırdım yasasıda var langırtı yasaklayan her neyse depo yok kapadık üstünü basladık satıs ilanı vermeye en son sagolsun birisi aldı ama bizim makineye 950 tl verilebilecegini söyledi elmecbur razı geldik gelen alıcıda işi biliyordu yoksa herkesede satamassın bu mereti birde arkasından bizi kurtardı diye dua ettik onun için o günden sonra herkesin kendi bildiği işi yapmasına karar verdim geliyorlar satalım diye şimdi çeşitli makinaları kardesim makine senden yer benden kar paylasımı yaparsak koy diyorum yoksa bu tür bilmediğim makinaları ben almam bedavaya yola sacacak param yok (bastan bu sistemi bilseydim hiç satın alırmıydım ) konunun özeti şu bilmediğim birşeyi ne alırım ne de satarım bundan sonra bu tür forumlara da yazmam adaşım ama canım yandı milletin canı yanmasın diye uyarı babında yazayım dedim hatam olduysa affola

   Cevapla
  • Arkadaşlar langırt makinesi kiraliyorum. Alet benden karı bölüşürüz. Aleti satın alıp risk almayın sadece kardan para kazanın. Aklina yatan iletişime geçebilir. 538 471 23 02

   Cevapla
 3. 0224 225 00 03 – 0530 351 60 90
  imalattan langırt masası satışımız bulunmaktadır. Eğer ki işletmenize langırt masası yerleştirerek ek olarak gelir temin ettmek istiyorsanız her daim arayabilirsiniz.

  Cevapla
 4. kocaelinde yaşıyorum oyun makinaları işi yapıyorum langırt kepçe makinası kdiras oyun çoçuk gurpları box makinası kiralama satış mevcuttur kocaelinde çevrsi olan bay bayan arkadaşlarla beraber çalışabilriz 0531 357 09 10 ayriyetten bay bayan yatırımcıda arıyoruz….

  Cevapla
 5. dukanimin önüne langirt koydum polis gelip masalari hiç bir gerekçe gostermeden alip göturdü neden göturmüş acaba bilen bir açiklama yaparsa iyi olur

  Cevapla
 6. Anayasa mahkemesi 2016 yılında langırt ile ilgili yasağı kaldırdı bu konuda google da arama yapabilirsiniz.

  Cevapla

Yorum yapın