Kadıköy ek gelir ve ek iş imkanları

Kadıköy'de ek gelir kazanmak isteyenlere
Kadıköy’de ek gelir kazanmak isteyenlere

Evet değerli arkadaşlar… Okulunuzun, evinizin veya ana iş yerinizin bulunduğu yer fark etmeksizin; size en uygun coğrafi konumda ve ilçede olacak şekilde ek gelir fırsatlarından yararlanabilmeniz için çalışmalarımıza tüm hızla devam ediyoruz. Çünkü bizler Parlak Fikirler ekibi olarak farkındayız ki; bugün elimizden geldiğince, ileriki yıllarda ise daha fazla olacak şekilde bütün bu iş fikirleri, ek gelir ve yatırım seçeneklerini hayata geçirebilmeniz için sizlere yardımcı olmaya çalışmazsak; yazdığımız tüm bu fikirlerin, görüşlerin ve önerilerin; sayfalarca uzunlukta günlük tarzında yazılmış bir blogtan pek farkı kalmaz ve kimse de bu işten kar elde edemez.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

İşverenlerin sağlayacağı ek gelir imkanları ile siz ek gelir avcılarını buluşturmayı hedeflediğimiz bu seferki ilçe ise Kadıköy… İstanbul’un Anadolu yakasında Üsküdar ve Maltepeye komşu olmak suretiyle sahil kesiminin en eski ve en yüksek standartlara sahip ilçelerinden olan Kadıköy; Kartal, Maltepe, Çekmeköy gibi diğer birçok Anadolu yakası ilçesinin aksine; boğaza yakınlığı sebebiyle kolay ulaşılabilir olması, Roma’dan bin yıllar öncesine dayanan bir tarihe sahip olması ve her zaman ilerici, aydın insanlara ev sahipliği yapması sebebiyle birbirinden güzel ek gelir fikirlerinin hayata geçirilebileceği, fırsatlarla dolu bir ilçedir. Zaten Kadıköy’e gidip de şöyle bir çarşısını dolaştığınız zaman; tezgahlarda süs eşyaları, aksesuarlar, ev yemekleri gibi ürünler satan ev hanımlarından tutun da; yerli veya yabancı olmak üzere birbirinden özgün ve yetenekli sokak müzisyenlerini veya barlarda, kafelerde part time çalışan öğrencileri mutlaka görürsünüz. Yani üzerinizde bırakacağı ilk izlenim dahi; Kadıköy’ün ne denli ek gelir ve ek iş fırsatlarıyla dolu olduğunu kanıtlar nitelikte olacaktır.

Hal böyleyken arkadaşlar; Kadıköy bölgesinde ek gelir imkanı arayan biriyseniz, veya çalışması karşılığında ek gelir ödemesi yapacak olan bir işveren iseniz, bu yazının internetteki buluşma noktanız olmasını isteriz. Kadıköy ek gelir ve ek iş hususuyla alakalı olduğu müddetçe; iş arayışında olan veya işveren olan fark etmeksizin istediğiniz yorumu bırakabilir; beraber çalışarak birbirinize kazandıracağınız insanlarla iletişime geçebilirsiniz.

 

“Kadıköy ek gelir ve ek iş imkanları” üzerine 3 yorum

  1. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

    Paylaştığınız cep numarası aradan yıllar geçtikten sonra size veya numarayı devrettiğiniz kişiye rahatsızlıklık verebilir.

    Cevapla

Yorum yapın