Kadınlar Neden Paralı Erkekler İçin Aldatır?

Aman hanımlar kızmasın! Bu yazımız her ne kadar ”kadınlar” diyerek çoğul bir ifade taşısa da bir genelleme içermemektedir. Tıpkı birden fazla erkeğin aldatması sonucu nasıl ki erkekler aldatıyor diyebiliyorsak, aynı şey kadınlar için de geçerlidir. Erkekler de kadınlar da hemen hemen aynı koşullarda ve miktarlarda aldatıyor.

Aldatmak, Ahmet Altan’ın da yazdığı bir roman. Yazıldığı zamanda büyük ses getiren, büyük yankı uyandıran bu roman cüretkarlığıyla epey eleştiri almış, bazı kesimlerce toplatılmak istenmişti. Toplumun ahlakını bozuyor gerekçesiyle hem de. Ancak roman, tam bir gerçekçilik havasındaydı ve itham ya da ima etmeden doğrudan saf gerçeği anlatıyordu. Aldatmak, bu ülkenin ve bu dünyanın bir gerçeği ise onu anlatmak ahlaksızlık değil bir yazarın görevidir olsa olsa.

Aldatmak o kadar gündelik hayatımızın bir gerçeği oldu ki , önceden ev bastıran, yuva yıktıran şeyler basit birer dedikodu malzemesine dönüştü. Aaa duydun mu kız, Cevat’ın karısı onu aldatıyormuş gibi. Hatta öyle bir içkin ve doğal hale geldi ki çoğu romantik – komedi tarzı filmlerde ya da televizyonda sit-com gösterilerinde bile şaka malzemesi haline getirildi. Sanırım modernleşme dediğimiz iki taraflı iksir, ikili ilişkilerde ve sevgililik meselelerinde de kendini göstermeye başladı. Önceden aldatmak deyince akla ilk namus, ahlak gibi temel toplum birimleri gelirken, bugün en fazla boşanma sebebi ve türevlerinde cereyan ediyor.

Peki neden aldatır insanlar birbirlerini? Özellikle kadınlar neden paralı erkeklerle aldatır sevgililerini? Aldatmak bu çağda neden bu kadar salgın haline geldi? Bu ve buna benzer tüm soruların yanıtları sitemizde ve makalemizin içerisinde.

Zengin Kadınlarla Nasıl Tanışabilirim? yazımızı takip eden erkek okurlarımız için bulunmaz bir nimet. Başka hiçbir sitede, hiçbir paylaşım alanında bu kadar açık sözlü bir yazı okuyamazsınız! Zengin kadınlarla tanışmak isteyen ama bunu bir türlü beceremeyen erkek okurlarımız için rehber hazır. Buyurun!

Kadınlar, neden paralı erkekler için aldatır sahi?

İnsanlar Neden Aldatır? 

Kadınların para öznelinde neden zengin erkekleri aldatmak için tercih ettiğine değinmeden önce kısaca insanların sevgililik ilişkilerinde neden birbirlerini aldattıklarına değinmek istedik.

En büyük neden hiç kuşku yok ki can sıkıntısıdır. Ünlü Rus yazarı Dostoyevski bir eserinde, can sıkıntısı insanı bir hayvana dönüştürür demiştir. Günümüzde ise insanlar birer cinsellik saplantılı canavara, birer tutku hayvanına dönüşmüştür.

Erkekler ile kadınların arasındaki ayrım aldatma konusunda da şekillenir. Erkekler daha çok imaj içi, matematiksel rekor için aldatır. Bir kişi ile daha birlikte olur ve bunu arkadaşlarının arasında muhabbetini yapar. Önemli olan skordur. Öznenin değil eylemin önemi vardır. Hani güzel olsun yeter derdik ya eskiden, günümüzde erkeklerin arasındaki daha fazla kadınla birlikte olma yarışı ”nefes alsın yeter” seviyesine düşmüştür. Erkeklerin bir diğer nedeni ise kendini ispatlamak, ben erkeğim, artık adam olmak demek içindir.

Kadınlarda ise işin rengi biraz değişiktir. Çok daha farklı şifreleri vardır bu aldatma eylemlerinin ve biçimlerinin. Ne de olsa kadınlar gizemli varlıklardır. Biz yine de neden kadınların aldattığını, özellikle paralı erkeklerle aldattığını hem sosyolojik hem de biyolojik açıdan inceledik ve sizlere sunacağız.

Kadınların Gözünde En Karizmatik Ve Seksi 6 İş Fikri hazır laf kadınlardan açılmışken ve konu aldatmak yani seks iken, kadınların gözünde en karizmatik ve seksi olan iş fikirlerini de sizlerle yeniden paylaşalım. Öyle ya kadınların gözündeki seksi iş fikirlerini bildiğiniz takdirde siz beylerin şansı her anlamda biraz daha yüksek olacaktır.

Bazı kadınlar birden fazla yüze sahiptir!

Kadınlar Neden Paralı Erkekler İçin Aldatır?

Kadınların, her zaman için bir güven sorunu vardır sevgili parlak fikirler okurları. Bu güven sorunun ana kaynağı kadının yaratılış bakımından özellikle fiziksel olarak zayıf olmalarından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte duygusal ve zihinsel açıdan erkeklerden çok daha fazla karmaşık bir yapıya sahiptirler ama ana faktör güvendir.

Kadınlar kendilerini her daim güvende hissetmek isterler. Çoğu zaman yer yüzüne bir paraşütle inmişler gibi şaşkın ve tedirgindirler. Paralı erkekler için aldatmalarının kaynağı da tam olarak burada yatar. Kendilerini daha az güvenli bölgeden daha güvenli bölgeye arttırmak için. Çünkü en başta para demek gelecek kaygısından arınmak ve güvenli bir limana sığınmak anlamına gelmektedir.

Kadının DNA’larına sinmiş durumda olan güvensizlik, huzursuzluk ve tedirginlik bu sayede, yani paralı erkekleri tercih etme sayesinde son bulur.

Bir diğer neden ise medyanın ve onun güçlerinin sürekli olarak verdiği mesajlarda gizlidir. Paralı erkeklerin daha seksi, daha bakımlı, daha kontrollü ve daha eğlenceli olduğu, bizzat zengin erkeklerin hayatlarından kesitler sunularak ve günün yirmi dört saati kanal kanal gösterilerek kadınlara verilmektedir. Bu mesajı alan kadınlar da madem böyle paralı erkekler var, ben neden çulsuzlarla takılayım gibi bir izlenime, bir anlayışa, bir görüşe sabitlenerek bu noktaya gelmişlerdir.

Artık her şeyin daha fazlası mevcuttur. Öyleyse kadınların taleplerinde de her zaman bu daha fazlasının izleri taşınacaktır. Ki taşınıyor da zaten.

Zengin ve Varlıklı Kadınlar Neden Cinsel Olarak Daha Aktif? adlı makalemiz paralı erkeklerden odak noktasını alıp kaleminin ucunu zengin ve varlıklı kadınlara çeviriyor. Zengin ve varlıklı kadınların neden cinsel olarak daha aktif olduğunu merak ediyorsanız buyurun yazımıza…

 

Kimin eli kimin cebinde?

Aldatmak Bu Çağda Neden Daha Fazla Arttı? 

Aslında sorunun cevabı tek kelime: İnternet. İnternet sayesinde ya da internet yüzünden içinde az biraz aldatma potansiyeli taşıyan her erkek ve her kadın bu alanda hareket etme şansını yakaladı. Önceden çevreler ve insanlarla iletişim sınırlıydı. Komşularımız, iş arkadaşlarımız falan vardı salt konuşabileceğiz. Bugün ise Nijerya’dan bir kadınla flörtleşebilir, Kanada’lı bir erkekle internet üzerinden oynaşabiliriz.

Bununla birlikte artık utanma çağı bitmiştir. Serbestlik, özgürlük kisveleri altında kimin eli kimin cebinde bilinmemektedir. İzlediğimiz dizilerde bile, kocasının kardeşine, ya da sevgilisinin arkadaşına aşık olmak, bu türden yakın ilişkideki insanlara daha da yakınlaşmak romantik bir hadise gibi gösterilmektedir.

Sonuç olarak aldatma eylemi, bir kandırma nevrozundan ziyade sempatik bir kafa karışıklı ve modern dünyanın bir ihtiyacı olarak lanse edilmektedir. Hal böyle olunca da boşanmakla nihayete eren evliliklerin sayısında gözle görülür bir artış vardır. Bu gidişle de daha artacak.

Bir de çok eşlilik moda olmuş durumda. Koca koca adamlar çıkıp felsefe yapar gibi çok eşlilik üzerine atıp duruyor bir yığın genç de ağızları açık bir şekilde bu adamları izliyor.

 

Türk Kadınları İçin Bir Erkekte Para mı Yoksa Zeka mı Önemli adlı makalemiz de tüm bu yazdıklarımızın sonunda sizler için harikulade bir mola olacaktır.

 

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız? 

En fazla insan hareketlerindeki değişimde. Biri sizi terk etmek yerine aldatmayı tercih ediyorsa ikinizi birden idare etmek istiyor demektir. Ya da sizi terk etmeye cesareti yok demektir. Sonuç olarak aldatılmak dünyanın en feci şeylerinden biridir. Zira düpedüz cinsel olarak başkasıyla tatmin olan bir eşe, bir sevgiliye sahip olmak demektir. Hem de bir güzel kandırılmak anlamına gelmektedir.

Kimsenin kimseyi aldatmadığı ve enayi yerine koymadığı pırıl pırıl ilişkiler sizi bulsun. Görüşmek üzere.

Yorum yapın