Kadınların Gözünde En Karizmatik Ve Seksi 6 İş Fikri

Taptaze iş fikirleriyle karşınızdayız. Size altı tane iş fikri ve detayını sunacağım fakat bu iş fikirlerini kadınların gözünde en karizmatik ve en seksi olarak sınıflandıracağım. Yine eğlenceli bir konu. Böyle konuları yazması da benim için inanılmaz kolay ve keyifli oluyor. Bir anda yazının sonunda buluveriyorum kendimi. Öyleyse haydi bakalım kadınların gözünde en karizmatik ve en seksi 6 iş fikri neymiş.

  1. Barista Erkekler

İlk iş fikrimiz daha önce çok fazla üzerinde durduğumuz kahve dükkânı fikri. İşte kadınlara göre en karizmatik ve en seksi iş fikirlerinden biri. Burada bahsi geçen iş fikirleri yeni iş alanları üretmek değil, bunu da belirteyim. Kahveci erkekler neden seksi, çünkü erkekleri mutfakta ve ya hizmet ederken görmek bizi cezbediyor. Elinde bardaklar, süt, krema, iyi bir kıyafet ve alsana erkeği en karizmatik ve seksi gösteren iş. Kahveci erkekler, bu kadarı biz kadınlara bile fazla, benim kalbim dayanmaz. Şöyle saçlarını yana ata ata, güzel güzel gülümseyerek, omzunda el beziyle sipariş alan bir erkek varsa, kahve dükkânını zengin ederiz. Maksat göz zevki. Çok cool olmuyorlar mı? Hep şu biscolata erkekleri yüzünden bu hayallerimiz.

  1. Yönetici Erkekler

Yönetici erkek karizması diye de bir şey var tabi. Asla yalanlanamaz bir şey bu. Her kadın farklı tipleri karizmatik ve seksi bulur. Benim tipim 1 numara. Ama yönetici erkeğinde karizması, havası ayrı canım. Jilet gibi bir takım, elinde yetki, zeki, bilgili ve seksi. Yönetin bizi. Sakalsız erkeği sadece yönetici pozisyonundakiler seksi ve karizmatik gösterir bizim gözlerimize. Plaza erkekleri, ideal erkeklerdir.

  1. Bilgisayar Kurdu Erkekler

Bunların iticisi de var ama ki ama çekicileri de çok tehlikeli. Çekicileri derken şu çekici reklamında ki çocuk tam da bizim konumuza uymuyor mu? Bu konu benim dikkatimi dağıttı fazlasıyla.

Bilgisayarcı diyorduk. Bir gün bilgisayarlar dünyayı ele geçirecek. Ve bunu o gözlükleri, zayıf bedeni ve çelimsizliğiyle bilgisayarcılar yapacak. Gerçekten sadece sempatik bir erkek tanımıştım. Bilgisayarcıydı, önüne bilgisayarı koyduğunuzda mucizeler yaratıyordu. O parmakları klavyenin üstünde nasıl geziniyordu, birazda Can Bonomo’ya benziyordu ve gerçekten karizmatikti. Eh bu karizma seksi havayı da beraberinde getiriyordu. Böyle parmaklarına odaklandığınızda kollarının ne kadar güçlü olduğunu tartıyordunuz kafanızda falan. Bence gözümüzde karizmatik ve seksi olanlarınız itici olanlarınızdan daha fazla. Birde her şeyi bilirim havalarındalar. Aslında her meslekte ne olursa olsun erkek kendine baktığı zaman, kaliteli giyindiğinde karizmatik görünebilir. Ama muhasebeciler mesela, ne yaparlarsa yapsın asla bu tanıma uyamayacaklar. Gerçekten itici meslek dalları da varmış hayatta

  1. Güç Demişken Hukukçularımız

Hukukçular… Genelde avukat olanlar. Cüppeleriyle, ellerinde bond çantalarıyla, yine jilet gibi takımlarla birilerini savunuyorlar ya. Resmen savun beni diyorum. Zeki, pratik, hızlı, kurnaz ve yalancı… Avukatlar için en iyi yalancılar derler, bilirsiniz. Avukatlar güçlü ve her şeyi bilir havalarında kendilerinden emin yürüdükçe bizi hayran bırakıyorlar.

Şu İş İlgini Çekebilir:  Hurda Tesisi Kurmak

Avukatlık ve doktorluk her gencin ilkokul yıllarında büyünce olmayı düşündüğü kişinin mesleğidir. Büyüdükçe ikisinin de koca koca kitapları, zor olması hayalleri alır götürür. O zor kitapları yenen hukukçularımız bizim için gerçekten zor adamlar, seksi adamlar çok karizmatik adamlardır. Biri mesleğinin Avukatlık olduğunu söylediğinde tüyleriniz diken diken olmuyor mu? Hem ne hikâyeler vardır onlarda…

  1. Aman Doktor Derdime Bir Çare

Erken müdahale hayat kurtarır gençler. Koca koca kitaplar, zor konular derken ömrünü okumakla, öğrenmekle, insanlara çare olmaya adamış doktorlarımız sizce itici mi çekici mi? Karizmatik mi seksi mi? Bence ikisi de. Çekici doktorlarımız da var itici doktorlarımız da var. Ama genelini düşünürseniz, insan vücudundan anlıyorlar, hem de baya baya, yakışıklı doğmuşlarsa seksi ve karizmatik olmamak için hiçbir sebepleri yok. Stajyer değillerse tabi. Önlükleri, insan hayatı için verdikleri savaşlar… Doktorlar sizce de çok seksi değil mi. Bilemiyorum ya da bizim başımızdan “Doktorlar” geçti diye ve bu dizideki bütün erkek oyuncular yakışıklıydı diye böyle düşünüyorum. Olamaz mı? Olabilir

En başta da belirttiğim gibi, her kadının zevki başkadır. Bana göre karizmatik ve seksi erkek hafifi zayıf, beyaz bol tişörtlü, siyah dökümlü pantolonlu, postalları olan, üzerinde hırka ya da gömlek, dağınık saçlar, kirli sakallar… Aman Allah’ım….

“Kadınların Gözünde En Karizmatik Ve Seksi 6 İş Fikri” üzerine 2 yorum

  1. yazarımız fazla fantazileri seven birisi olabilir 🙂 kadın bir yazar olabilir misiniz diye düşünmedim değil

    Cevapla

Yorum yapın