Kartal’da ek gelir ve iş arıyorum

Değerli Kartal ilçesi vatandaşları, şu güne kadar sizler için çalıştık, sizler için çabaladık. Dur durak bilmeden ek iş ve gelir elde etmeniz için çabaladık. Sadece sizin için de değil tüm ülkemiz insanları için de çabaladık. Öyle ki bu eforlarımız meyve vermeye de başlamıştır. Birçok kişiden teşekkür mektupları aldık, maillerimiz “siz olmasaydınız ….” tarzı sevgi ve saygı dolu tümceciklerle doldu taştı.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

Şimdi sizlere teşekkür etme sırası bizde. Buradan Parlakfikirlerin bu sayfasını “Kartal’da ek gelir ve ek iş arayan değerli dostlarım için adıyorum. Aradığınız iş türünü ve geçmiş deneyiminizi kısa cümlelerle özet geçerseniz yüksek ihtimal Kartal’da işçi arayan kişileri burada yakalayacaksınız. Zaten işverenle çalışanı buluşturmak bizim amaçlarımızdan olmuştur. Bugün de bu amacı İstanbul’un Kartal bölgesi için gerçekleştirmek istiyoruz.

Öğrencilerin, ev hanımlarının, işsizlerin yeri geldiğinde bir kuruşun dahi hesabını yaptığını biliyoruz. Peki bu kişiler ufak tefek harcamaları için nereden kendilerine ekstradan gelir temin edecekler acaba? Elbette ek-iş bularak. Nedir bunlar: Tespih, kurdele, yemek, ütü, makale, veri girişi, tasarım gibi işlerdir. İşte bu tarz işleri kendilerine verecek işverenle irtibata geçmek çok zordur. Bunu ancak burası gibi yerlerden sağlayabilirsiniz. Kendinize bu sayede ufak tefek cep harçlığı çıkarır ve kimseye tabi olmadan sükun içinde yaşarsınız. Yani derler ya “Kendi yağında kavrulup gitmek” diye. Kimsenin kahrını çekmeden yaşamak sizin avucunuzun içinde anlayacağınız.

Kartal’da ek gelir ve ek iş bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında olduğumuz için ve İstanbul’a yeni göçmüş genç dimaların uğrak noktası olduğu için bir iş dinamiği oluşturmak çok önemlidir. Mesela Kartal’da dükkanların herhangi birinde böylesi bir iş bulmak ölümdür. İşte bizim ekibimiz sizlere bu olanağı sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken yorum kısmına “Kartal’da ek gelir ve iş arıyorum” yazmaktır. Zaten kim olursa olsun rızkını aramayan bulamaz. O sebeple sizin de bu görevi yerine getirmeniz gerekemektedir. Ben site admini olarak sizlere bu kadarını söylebilirin. Gerisi size kalmıştır. Sağlıcakla kalın ve Kartal gibi bir bölgede parasız, çulsuz ve kaygılı yaşamaktansa; rahat, ferah ve huzulu yaşayın.

“Kartal’da ek gelir ve iş arıyorum” üzerine bir yorum

Yorum yapın