KOSGEB’den hibe ve teşvik alabilmek için iş planı

İşinizi geliştirmenizin en önemli adımının kafalarda bittiği gerçeğinin yanında ikinci ve en az birincisi kadar gerçekçi ve önemli bir adım daha bulunmaktadır: “SERMAYE BULABİLMEK“. İşte bu noktada sizinle beraber özel ilgilenmek ve danışmanlık yapmak suretiyle hareket edeceğiz ve bu süreci KOSGEB sayesinde kısaltmaya çalışacağız.

KOSGEB’den destek, hibe ve faizsiz kredi alabilmeniz için kapsamlı ve belirli bir rotaya yönelmiş bir projeye ihtiyacınız var. Zannediyor musunuz ki “ben bakkal açacağım” dediğinizde KOSGEB’den destek alabileceğinizi… Firmanız için dijital ortamda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlara ürün veya hizmetlerinizi satabilmeniz adına harika bir proje yazıyoruz ve bununla KOSGEB’e başvuru yapıp masrafınızın ezici bir kısmını geri alabilme şansı elde edebilmenize yardım ediyoruz. Detaylar için formu doldurmanız kafi gelecektir.

——————————–

Parlakfikirler girişimcilik, iş kurma, sektörde yükselme gibi konularda her ay yüzbinlerce kişiye destek olan, elinden tutan, yardımcı olan bir düşünce kuruluşudur. Ülkemizin dinamosu olan girişimcilere olan desteğimiz de elbette göründüğünden çok daha fazlasını içermektedir. Halihazırdaki KOBİ’lerin en büyük eksiğinin “PAZARLAMA” olduğunu bildiğimiz için hizmetlerimizi bu yönde gerçekleştirmeye karar verdik! Sizin için proje yazıp kapsamlı bir iş planı ile KOSGEB’e başvuru yapmanıza yardımcı oluyoruz!

KOSGEB her sene onbinlerce girişimcinin herbirine 150 000 TL’den fazla nakit dağıtan ve senelik 11 milyar TL’yi geçkin kaynağa sahip olan devlet destekli bir kuruluştur.

Halihazırda her yıl binlerce girişimcinin, esnafın başvuru yaptığı KOSGEB’den teşvik ve hibe alabilmek için yasal mevzuatlara uygun, ince ayrıntıları da eksiksiz ve kusursuz şekilde gözeten detaylı bir iş planı hazırlattırmanız zaruridir. İşte parlakfikirler bu noktada “dijital pazarlama projesi hazırlayıp bununla ilgili KOSGEB’den destek alma konusuda sizlerin elinden tutacak ve yardımcı olacaktır.

Sizinle mail üzerinden veya dilerseniz telefon üzerinden ilk irtibatı sağlamamız ve ileriki aşamalara geçebilmemiz için aşağıdaki kısa ön bilgi alma formunu doldurmanız yeterlidir.

Ardından anlaşmamız halinde; işletmenizin ya da projenizin teşvik ve hibe şartlarını sağlayıp sağlamadığı hususunu inceleyip buna göre; pazarlama raporları, sektörel rekabet, iş güvenliği şartlarına uygunluk raporları, işletme şeması, kurumsal harita, muhasebe raporları gibi yazılar da içeren, teknik ve detaylı, “dijital pazarlama ile ilgili iş planını/projenizi hummalı bir çalışma ile beraber hazırlama hizmeti veriyoruz.

Yüzlerce profesyonel hazırlanmış başvurular arasında, tüm bunları acemice ve amatörce tek başına yapmaya çalışan kişilerin başvurularının akıbetinin ne olduğunu söylememize dahi gerek yok. Her işin ehiline başvurarak emin adımlarla ilerlemek isteyen şanslı işletmeler için buradayız.

Mevcut işletmenizin dijital pazarlamaya ihtiyacı olduğunu iyi biliyoruz. Bunun için buradayız!

————————————

İyi de neden ille de sizinle hareket etmemiz gerekiyor” diyenlere:

  • Size özel “dijital pazarlama” projesi yazıyoruz!
  • Detaylı ve istatistik kurumlarından yararlanılmış “sektörel analiz incelemesi” de planınızda yer almalıdır ki bunun girişimci tarafından değil de uzman eller tarafından hazırlanması yararlıdır.
  • Konu ile ilgili mevzuatlardaki ince ayrıntıların taranması ve bunların gözetilmesi hususu muhakkak yardım almanızı gerektirecektir.
  • Raporların ve planların; muhakkak özgün ve bir yerden yüksek oranda alıntı yapılmaksızın yaratıcı şekilde usta kalemler tarafından yazılması önem arz etmektedir.

Ayrıca iş planı yazımının ardından sizlere danışmanlık desteğimiz devam edecektir.

Önemli not: “İş alımımız maalesef sınırlı sayıdadır.

BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR!

NOT: Lütfen karşınıza çıkabilecek ne idüğü belirsiz “kabul edilme hususunda garanti ve %100 kesinlik” vaat eden “nüfus tacirlerine” itibar etmeyiniz! Hiçbir kamu görevlisi ile organik bağımız yoktur ve hukuka aykırı şekilde hiçbir görevliye yapmaması gereken bir işi yaptıramayız. Bu başvurular için size kimse kesinlik veremez, dolandırıcılara prim vermeyiniz! Ayrıca bizim yazımına yardımcı olacağımız başvurularımız da elbette doğal olarak kesin kabul edilme şansına sahip değillerdir.

Önemli not: İŞ ALIMIMIZ DURMUŞTUR, DAHA SONRADAN TEKRAR AÇILACAĞI ZAMAN BURADAN İLETİLECEKTİR.

“KOSGEB’den hibe ve teşvik alabilmek için iş planı” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar ben oto lastik tamir ve degisim işi yapıyorum dükkanımı ve makinelerimi yenilemek istiyorum. Bu benim ilk esnaflık tecrübem o yüzden kosgeb den faydalanmak istiyorum. Mümkünse eğer haberlerinizi bekliyorum.

    Cevapla

Yorum yapın