Küçükçekmece’de ek gelir imkanı arıyorum

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerden biri olan Küçükçekmece; diğer birçok ilçeden farklı olarak isim kökeni itibariyle Türkçe’den gelen bir ilçedir. En yaygın ve kabul gören fikre göre Küçükçekmece ismi; ilçenin etrafına kurulan Çekmece Göllerinde ulaşım sağlamak için açılan kanalların yanlarından koyulan kafeslerle balık tutulması ve “Çekmece” tabiriyle de bu balık tutma sisteminin kastedildiğidir. Osmanlı kayıtlarında bölgedeki yerleşimden “Çekmek-i Küçük” olarak bahsedildiği saptanmıştır.

Meraklısına yönelik bu kısa dipnottan sonra asıl konumuza gelelim: Küçükçekmece’de yapabileceğiniz ek iş ve ek gelir fırsatları mı arıyorsunuz? Küçükçekmece’de ek gelir karşılığı sizin için çalılşabilecek elemanlar mı arıyorsunuz? Buyrun yorum kısmı sizindir…:) Aradığınız vasıfları veya aradığınız iş tarzını yazın… Size yardımcı olabilecek çalışanlar veya işverenler sizi bulsun…

1987 yılından beri Bakırköy’den ayrılarak başlı başına bir ilçe olan Küçükçekmece; içinde ikamet eden ve ek gelir kazanmak istiyorum diyen herkesin talebini karşılayacak niteliktedir…;)

Yorum yapın