Kuştepe’de ek iş ve gelir arıyorum.

Kuştepe semtini bilenlerimiz iyi bilir. İstanbul’un en orta noktasında yer almasına ve ulaşım bakımından kolay olmasına rağmen gecekonduların yer aldığı semttir. Kuştepede oturup da iş bulmak inanın bazen “ağızınızla kuş tutmakla bir olabiliyor”. O sebeple Şişli Mecidiyeköy’de yer alan bu semtte ek gelir ve iş elde edebilesiniz diye siz değerli kuştepeli okurlarımıza bu sayfayı armağan ediyoruz.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

Yapmak istediğiniz veya yapabileceğiniz ek işi alta yorum kısmına yazarsanız iş bulmanız kolaylaşır ve bu sayede çabucak para kazanabilirsiniz. Şimdi diyeceksiniz belki “Lan yorumla iş bulunur mu” diye. Ancak emin olun bu sitede kaç kişi bu şekilde ekmeğini bulmuş durumda. Yeter ki siz ek gelir elde etmek konusundaki azminizi az miktarda buraya yansıtın. Parlakfikirler okuru olan işverenlerimizden Şişli Mecidiyeköy çevresinde yer alıp da iş verebilecek durumda olan yüzlercesi size mail atabilir.

Hayat böyledir arkadaşlar hiç ummadığınız yerden hiç ummadığınız dostluklar yeşerir ve de tahmin bile edemeyeceğiniz kazançlar türer. Yeter ki hayata karşı olan umudunuzu kaybetmeyin. Rızkınız elbet gelir ve sizi bulur…

Bakın arkadaşlar ev hanımları, öğrenciler hatta çalışıp da ek gelire ihtiyacı olan aile reisleri üzerine düşen birtakım vazifeleri yerine getirmek zorundadır. Bunlar elektrik faturası olur, su faturası olur, yiyecek-içecek ve temizlik masrafları olur… İşte bu gibi harcamaları tek kalemden rahatça halledebilmek biraz da sizin çabanıza bakıyor. Biliyoruz birçoğunuz asgari ücretten çok da fazla olmayacak rakamlara geceden gündüze çalışıyor. Bu çalışmalarınız karşılığında hak ettiğinizi de alamıyorsunuz ve hatta ihtiyaçlarınızı da yarım yamalak karşılamak zorunda kalıyorsunuz. İşte tüm bunlara son vermek elinizde olabilir.

Yorum yapın