Maltepe ek iş seçenekleri

Anadolu yakasının refah seviyesi son derece yüksek; huzurlu insanların yaşadığı ve iş fikirleri anlamında gayet yoğun bir hareketliliğin yaşandığı ilçesi olan Maltepe sakinlerine selam olsun…:)

İstanbul Boğazı’na kıyısı olan ilçemiz Kadıköy’ün hemen doğusunda bulunan Maltepe’yi; Kadıköy’den daha içerilerde işi olan herkes çok iyi bilir. Batı komşusu Kadıköy dışında Maltepe; doğudan Kartal, kuzeyden de Sancaktepe ve Ataşehir ile komşudur.

Maltepe ilçesinin geçmişine dair çeşitli rivayetler bulunsa da; tarihinin Bizans’ın erken dönemlerine kadar dayandığı ama bugünkü anlamıyla Maltepe yerleşiminin 15. yüzyıl sonlarına doğru kurulduğu kesindir. En çok kabul gören görüşe göre Maltepe’nin bilinen ilk ismi “Pelekanon” dur ve hatta bir rivayete göre Orhan Gazi; Bizans ile yaptığı bir meydan muharebesini bu güzel ilçemiz ve çevresinde gerçekleşmiştir.

Üzerinde geçen yüzyıllar, savaşlar, değişen yerleşimcilerden sonra 21. yüzyılın Maltepe’sinde ek gelir ve ek iş imkanları arayan çalışan adayları ile ek gelir karşılığında çalıştıracak eleman arayan işverenleri bir araya getirmek amacındayız. Maltepe ve çevresinde ek gelir arayanları veya çalışan arayanları yoruma bekliyoruz. Komisyonsuz, üyeliksiz bir biçimde sizin için en doğru iş arkadaşını bulun ve ek işinizi kazanın..:)

“Maltepe ek iş seçenekleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın