PİZZA HUT’TAN FRANCHISING FIRSATI!…

franchising başvuru formunu doldurun; Pizza Hut ailesine katılın ve kazanın..:)
franchising başvuru formunu doldurun; Pizza Hut ailesine katılın ve kazanın..:)

Merhaba arkadaşlar… Sizlere franchising (bayiilik) ve franchisingin iyi-kötü yönlerini açıklayan yazılarımızdan sonra; mümkün olduğunca franchising imkanlarını sizlere aktararak hizmet vermeye devam edeceğiz…:) Elbette buradan br karımız, size aracılık etmekle elde edeceğimiz bir komisyon, vb. kazancımız yok… Tek düşüncemiz; belki ilgili sitelerde bu haberlere rastlamayıp bizim vesilemizle haberdar olan bir kişi; başarıyla bu franchising girişimini gerçekleştirir ve ekmek teknesini yürütmesinde bizim bir katkımız olmuş olur…

Bugün sizlere ileteceğimiz haber ise dünyaca ünlü pizzacı zinciri Pizza Hut’ın franchising fırsatı… Zaten resmi sitesinin direkt olarak açılışında ilanı yayımlayan firma; Türkiye’nin her ilinden yapılacak olan başvuruları incelemeye alacak ve anlaşılması halinde franchise (bayii) açmanız için sizlere yetki verecektir. Daha detaylı bilgi almak veya hemen franchising formu doldurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Pizza Hut Hakkında

Amerikan asıllı bir pizza restoran zinciri olan Pizza Hut; 1958 yılında Dan ve Frank Carney tarafından Kansas-Teksas’ta kurulmuştur.

Amerikan stili pizza konusundaki eşsizliği sayesinde önce tüm ABD’de, sonra da dünyada yayılan firmanın bugün 100 farklı ülkede 34.000’den fazla restoranı vardır. Haliyle de dünyanın tartışmasız en büyük pizza restoran zinciridir Pizza Hut…

Türkiye’de franchising işlemlerine 1989’da başlayan Pizza Hut; 2000’de isim haklarını Turkent A.Ş.’ye satmıştır ve Türkiye pazarında bu şekilde büyümeye devam etmiştir. Bugün Türkiye’de toplam 41 adet Pizza Hut restoranı vardır ve haberini verdiğimiz bu franchising ilanı ile daha da artacaktır.

Yorum yapın