Sitemizde Doğrudan reklam yayınlama rehberi

 Sitemizde hangi reklamlar verilebilir?

Yasalara uygun olmak kaydıyla istediğiniz reklamı verebilirsiniz. Ancak bu yazımda size ve firmanıza yol göstermek, rehber olmak adına hangi sektörlerin sitemizin hangi kategorilerinde reklam verebileceğine dair rehber oluşturduk.

Öncelikle sitemiz bir gelir elde etme, ekonomi sitesi olduğu için finans, bayilik, gayrimenkul alım satımı gibi işlerle uğraşan kişiler sitemizin birincil reklamverenleri olabileceklerdir.

Başlıca reklamveren sektörler

  • Bayilik veren firmalar
  • Emlakçılar (özellikle de iş yeri alım satım devir konusuyla ilgilenenler)
  • Kredi-Finans kuruluşları(banka, varlık yönetim gibi)
  • Ek gelir elde etmeye yarayan sistemler, firmalar
  • Portföy Yönetim Şirketleri

Eğer siz de bu sektörlerde iş yapıyorsanız makalelerimize gelen binlerce ziyaretçiyi maliyetli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Nasıl Parlakfikirler’de reklam verebilirim?

Makalelerimizin en tepesinde ve 3-4 paragraf sonrasında olmak üzere makalemizin 2 bölümünde sizin firmanıza ait iletişim bilgisi ya da text-link yerleştirebiliriz. Linksiz reklam ile linkli olanının ücreti farklı olacaktır. Ücret teklifi almak için iletişime geçiniz. Whatsapp’tan şu numaraya yazın: 0850 255 0290

Nasıl bir ücretlendirme olacaktır?

Ücretlendirme 15 günlük ve aylık olarak 2 şekilde yapılmaktadır.  Ücret reklam vermek istediğiniz makalenin uzunluğuna, türüne göre değişkenlik gösterecektir. Bir üst paragrafta da belirttiğim gibi ücret için teklif almalısınız. Bu teklifi  0850 255 0290 nolu telefondan Whatsapp’a yazarak hızlıca 30 dakika içinde alabilirsiniz. 

Doğrudan reklam vermenin avantajı nedir?

Doğrudan reklam vermek gerek vergi yükünden sakınmak gerekse aracı komisyonundan sakınmak gibi yönlerden size çok katkısı olacaktır. Ayrıca bu sayede en doğru yerde reklamınızı yayımlamış olacak ve bütçenizi gereksiz sitelerin gereksiz makalelerinde telef etmemiş olacaksınız.

 

 

 

Yorum yapın