Reklamlara tıklayarak para kazanın! (Bizzat test edilmiş ve para çekilmiştir)

Not: paypal kapandığı için ödeme alma konusunda sıkıntılar doğmuştur. Ödemeyi Türkiye’den alabilme konusunda araştırmanızı yapmadan reklam izleyip para kazanma işine girişmenizi önermeyiz!

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda internetten ek gelir fırsatları arayışında olanlar için güzel bir haberle karşınızdayız. Ek gelir elde etme şekliniz başlıktan da anlayacağınız üzere sadece sitede bulunan reklamlara tıklamak. Tıklama başına farklı miktarlarda kazanç sağlayacağınız bu reklamlar 24 saatte bir size sunuluyor ve siz de reklamın değerine göre 1 dakika, 30 saniye, 15 saniye veya 5 saniye olmak üzere reklamın olduğu sekmeyi açık bırakıyorsunuz. Sonra süre bitince sayfanın üst kısmında sayacın işlediği yerde beliren 3-4 haneli güvenlk kodunu giriyorsunuz ve tıklama karşılığı kazandığınız miktar bakiyenize ekleniyor. Tek yapmanız gereken bu…

Eğer internetten ek gelir kazanma seçeneklerini daha önce de araştırmış biriyseniz, reklamlara tıklayarak para kazanma alteratifini önceden de biliyorsunuzdur. Ama bu sitelerden gerçek olanı ve ödeme yapanı bulmak o kadar zordu ki; insan bir süre sonra ister istemez boşa vakit harcadığı hissine kapılıyor ve araştırmayı bırakıyordu. Çünkü ya reklam başına verilen miktar; çekilebilecek asgari paraya asla ulaşamayacağınız kadar küçük oluyordu. Asgari sınırı geçtiğiniz halde para gelmiyordu. İlk birkaç gün güzel güzel tıkladıktan sonra reklam gelmemeye başlıyordu, vs. vs.

Ama biz parlak fikirler ekibi olarak sitemizin amacına yakışır bir şekilde internetten “gerçekten” ek gelir kazanabileceğiniz seçenekleri bir süredir test ediyorduk ve şimdi yazdığım bu yazıda başarılı testlerden birinin ürünüdür…:)

İsterseniz yazıyı okurken bir yandan da buradan siteye gidebilir ve üyeliğinizi açabilirsiniz. Üst kısımdaki “Sign up” seçeneğine veya biraz alttaki “Create Account” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Haberiniz olsun; buraya üyelik açtığınız mail adresinize bağlı bir PayPal hesabınız olması lazım. Üyeliğinizi açtıktan sonra bildiğiniz tipik bir üyelik profili sayfasında bulacaksınız kendinizi. Daha sonrasında tekrar buraya gelmek istediğinizde üst kısımdaki “My Account” seçeneğinden gelebilirsiniz.

Üyeliğinizin bu ana sayfasında orta kısımda “Account Balance” yazan yerde sağda 0.00$ ile başlayan bir sayaç var. Bu; reklamlara tıkladıkça artacak olan bakiyenizdir. Para kazanabileceğiniz reklamlar geldiği zaman bakiyenizi gösteren kısmın hemen üstünde “New cashlinks are available for you.” gibisinden bir şey yazıyor ve hemen altında da o reklamlara gitmek için basmanız gereken yeşil bir buton oluyor. Buraya tıkladığınızda farklı miktarlarda para kazanabileceğiniz birçok seçenek göreceksiniz. Bunlardan istediğinize tıklıyorsunuz ve reklamın değerine göre size verilen süre kadar sayfayı açık bırakıyorsunuz. Diğer sitelerde olduğu gibi süre bitene kadar reklamı seyretmek zorunda değilsiniz. Açın; 30 saniye başka işlerle uğraşın sonra da güvenlik kodunu girin ve para bakiyenize geçsin. Bu şekilde de oluyor. O günlük tıklayacağınız reklamlar bittiğinde de aynı şekilde “No cashlinks available” gibi bir şey yazacak ve “Back to account” yazan yeşil butona tıklayarak üyelik ana sayfanıza geri dönebileceksiniz.

Yalnız burada günde bir kereliğine dikkat etmeniz gereken bir şey var: Bakiyenizin yazdığı kısmın biraz üstünde “You are qualified to click 10 ads” ve “recommended to click 10 minutes before…..” yazan; 24 saatten geriye doğru işlemekte olan bir sayaç göreceksiniz. Eğer her gün para kazanabileceğiniz reklam gelmesini istiyorsanız; bu sayacı sıfırlamamanız lazım. Şöyle ki; 1 saat kala, 10 dakika kala, 20 dakika kala ne zaman müsait olursanız, dediğim yerdeki “Start Surfing” yazan yere tıklıyorsunuz ve 10 reklam olana kadar önünüze getirilen reklamlarda 20’şer saniye geziniyorsunuz. 20×10= 200 dersek; bu da günde 4 dakikadan az zamanınızı alacak bir şey… Bu surfing kısmında; üstteki 20 saniyelik sayaç bitince aynı yerde 5 resim çıkacak. Bu resimlerden 2’si birbirinin aynı. Sizin de robot olmadığınızı kanıtlamak için aynı olan resimlerde birine tıklamanız gerekiyor. Sonrasında aynı yerde “Nex site” seçeneğine tıklayıp diğer reklamlara geçebilir ve 10 reklam sınırını tamamlamaya devam edebilirsiniz. İşiniz bittiği zaman da “Back to Account” seçeneğine tıklayıp üyelik ana sayfanıza geri dönebilirsiniz. 10 reklam değil de 20 reklam ya da 30 reklam gezdiğiniz zaman bir şey fark etmiyor arkadaşlar haberiniz olsun…:)) Yine aynı değerde ve aynı sayıda reklam geliyor.

Şu İş İlgini Çekebilir:  Büyükçekmece'de ek iş arıyorum

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da üyelik hesabınıza mümkün olduğunca aynı IP’den girin. Bu konu yüzünden bir iki kere hesabım bloke olma tehlikesi geçirdi de neyse son anda kurtardım. Evden veya işten reklam tıklamak için vaktiniz olduğunda bu siteye girebilirsiniz; ama mümkün olduğunca her gün evden veya her gün işten girmeye çalışın. Bir de; iki farklı hesabı kesinlikle ama kesinlikle aynı IP’den yönetmeye kalkmayın. Örneğin; bir yakınınız da siteye üye oldu diyelim. İkinizden birinin başka IP’den siteye girmesi gerekiyor. Aksi halde hesaplardan biri veya ikisine birden veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşların bu konudaki hassaslığı; aslında ciddi iş yaptıklarının ve yalan dolan olmadıklarının de bir göstergesi diyebiliriz.

Gelelim alacağınız ödemelere… Ödeme alabileceğiniz asgari sınır 2$ arkadaşlar. Hesap bakiyeniz 2$’ı gösterdiği anda “withdraw” seçeneğine tıklayarak çekmek istediğiniz tutarı ve üye olduğunuz zaman mailinize gönderilen PIN kodunu giriyorsunuz. Paranız 1-2 dakika içinde PayPal’dan size gönderilmiş oluyor. Buyrun bunlar da benim para çekme adımlarım:

Bekleme kısmı
Bekleme kısmı

Bakın zaten sol üstte sitedeki rumuzumla buradaki rumuzumun aynı olduğunu görüyorsunuz. Para çekme emri verildiği zaman kısa bir süreliğine “pending” kategorisinde göreceksiniz. Bu; ödeme isteğinin alındığı ama beklemede olduğu anlamına gelmektedir. 1-2 dakika geçmeden ise “completed” kısmından şuna benzer bir resim göreceksiniz:

Ödemenin yapılığı aşama
Ödemenin yapılığı aşama

Gördüğünüz gibi sağ tarafta “completed” yazıyor. Yani paranız gönderildi ve PayPal hesabınızı da kontrol edebilirsiniz. 2$ çekimde biraz kesinti yapıp 1.96$ gönderiyorlar ama olsun o kadar, adamlar düzgün iş yapıyor…

Ayrıca; bu 2$’lık çekim; parayı gerçekten verip vermediklerine dair bir test niteliğindedir. Yani tamamen formalite icabıdır. Eğer kendi tıklamalarınızdan daha fazlasını kazanmak istiyorsanız; üyelik ana sayfanızın alt kısmında bulunan “your referral link” seçeneğindeki linkten arkadaşlarınızı bu siteye yönlendirerek üye yapmanızdır. Ref’lerden para veren sistemler genelde %10, %5 gibi küçük oranlar vermesinde rağmen bu site %50 paylaştırıyor!… Evet; sizin ref’ten üye olan arkadaşınız 2$ kazandığı zaman; siz de hiçbir şey yapmadan 2$ kazanıyorsunuz, tam olarak böyle…:) Bu yüzden; düzenli olarak kendi tıklamanızla beraber arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı da üye yapmayı ihmal etmeyin. IP kuralına dikkat ederek tabi…

Hala test aşamasında olan birkaç internetten ek gelir fırsatı daha mevcut. Başarılı sonuç alır almaz onları da sizinle paylaşacağız, takipte kalın.. Unutmayın; internetten ek gelir bizden sorulur….:))

NOT: Bu sitenin de ilerleyen zamanda ödeme yapmaması, tıklanacak reklam vermemesi gibi bazı sorunları olursa yazı güncellenecek ve size yanlış bilgi verilmeyecektir… Şimdi üye olmak istiyorsanız; buradan olabilirsiniz. Hadi parmağınıza kuvvet…:))

Not: paypal kapandığı için ödeme alma konusunda sıkıntılar doğmuştur. Ödemeyi Türkiye’den alabilme konusunda araştırmanızı yapmadan ilgili işe girişmenizi önermeyiz!

“Reklamlara tıklayarak para kazanın! (Bizzat test edilmiş ve para çekilmiştir)” üzerine 2 yorum

  1. kimlik yada ehliyet taramasını yüklemenizi bu dökümanlar üzerindeki isim ile sizin hesap isminizin aynı olması hükümet onaylı belge ile traffic mansoon hesap isminizin aynı olması gerekiyor ayrıca allied wallet card istemişsseniz adres bilginiz teyid edilmeli üzerinde adres bilgisi olan belge burada açtığınız hesap ve kimlikte yasal isminiz aynı olmalı tabi ki internet üzerinde böyle bilgileri paylaşmak ne kadar güvenli tartışılabilir

    Cevapla
  2. Mrb ben dün traffic monsoon a kayıt oldum iki gündür reklamları izliyorum fakat fakat hesap kısmı hala 0 ve reklamları izledikten sonra bana aynı olan iki resim secmemi istiyor onuda yapıyorum ve next diyip bi dahakine geçiyorum yani her reklam başına bir pin miydi kod muydu girmem gerekiyordu ama neden bende yok sayfa admini veya bilgisi olan biri cevaplarsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

    Cevapla

Yorum yapın