Romantik Buluşma Ayarlama İşi Kurmak

İnsan, yalnızlığı hisseden ve bunun yüzünden de bir güzel acı çekebilen bir canlı türüdür. Ondandır ki sürekli bir arayış içindedir. Bu karşı tarafa karşı duyulan ilginin ana hatların kişinin koca dünyada, daha geniş bir vizyonda tanımlayacak olursak koca gezegende yalnız hissetmesidir.

romantic photo

Gripin son şarkılarından birinde her ne kadar yalnızlığın çaresini bulmuşlar diye avaz avaz bağırsa da önümüzdeki hakiki dünyada henüz bir havadis verilmedi bize. Hepimiz yalnızız. Ve yalnızlığımızı aşk işe, aşkın yaydığı sıcaklık ve şefkat ile biraz olsun dindirmeye çalışıyoruz. Ama bunda ne kadar başarılıyız bilemiyorum.

Birbirlerine uygun eş bulamayanlar, bir sevgilinin, bir yarin sıcaklığından yıllardır, belki de doğduğu günden bu yana mahrum kalan büyük bir topluluk var. Ve bu insanların genel görünümleri, dışarıdan bakış açılarınca sürekli olarak aşağılanıyor. Yalnız erkeklere ”abazan”, yalnız kadınlara ”kız kurusu” deniyor. Sanki toplumda her eş sahibi insan mükemmel kudreti yakalamış gibi, kendini şanslı, diğerlerini ise topyekün bahtsız ve ucube buluyor.

Evlilik programları ise harıl harıl çalışıyor. Birilerini birilerine alelacele evlendirmek için. İnternette ise herhalde binlerce tanıştırma, buluşturma, evlendirme sitesi var. Ama kaçı ne kadar işe yarıyor? Pek işe yaradıkları söylenemez. Çünkü insanlar hala yalnız, hala harıl harıl hayatının aşkını arıyor. Bir başka kadının ya da erkeğin elini tutarak şöyle sahilde biraz yürümenin hayalini kuran milyonlarca yalnız var ülkede ve dünyada.

Web siteleri ise yetersiz kalıyor. Çünkü bir kere çoğu paralı. Ve insanlarımız da açıkçası para vererek romantik ilişki bulabileceğini bir sitenin varlığına inanmıyorlar. Pek tabi haklı olarak. Aynı zamanda bu sitelerin çoğu bilerek sahte profillerle donatılmış durumda. Bir çok insanın evvela psikolojik olarak canı yandı bu işten.

O nedenle romantik buluşma ayarlamalı bir iş kurmak istiyorsanız evvela sanal alemden uzak durmanızı önemle arz ederiz. Neden derseniz, bunun yerine daha somut bir yere, bir dükkana ihtiyacınız olacak. Elbette ki işinizin bir web – sitesi olabilir daha sonra. Ancak bir kurum olarak, insanlarla yüz yüze görüşebileceğiniz bir alana da ihtiyacınız olacak. Çünkü bu işler ince işler. Önce gerçeklik sonra kurgusal hız sloganıyla yola çıkabilirsiniz. Tıpkı bir müfettiş nasıl bir dedektiflik bürosu açıyor, açma gereği duyuyorsa, siz de aynı şekilde romantik buluşma merkezi açmalı ve buluşacak olan adayları orada tanımalısınız.

Sevgiliyle İş Kurmak İçin Neler Yapılabilir? hadi diyelim sevgili oldunuz yakışıklı bir erkek ya da güzel bir hanımla. Peki sevgiliyle iş kurma fikrine nasıl bakarsınız? Artık günümüzde sevgililer nasıl ki kira ikiye bölünsün diye ev arkadaşı olabiliyorsa yine aynı şekilde birlikte iş kurma fikirlerine de sıcak bakıyorlar. Ayrıntılar yazımızın derinliklerinde sizi bekliyor.

Böyle Bir İş Kurmak Karlı Mı? 

Fiyat tarifesini tamamen siz belirleyeceğiniz için tamamen karlı bir iş olacaktır. İnsanların duygusal açlıkları söz konusu olunca maddi olarak ne kadar cömert olabileceklerini de tahmin edersiniz. Eh hal böyle olunca siz de bir hayli para kazanmanın yolunu insanlara romantik buluşmalar ayarlayarak sağlayabilirsiniz.

Buna sömürmek denemez aslında. Asıl sömürü televizyon dünyasında ve web- siteleirnde oluyor. O nedenle o açıdan alnınız ak başınız dik olsun. Sadece kazandığınız paraları sayarken başınız önüne eğilsin.

Buluşma İşi Ayarlamak İçin Gerekenler 

Öncelikle sağlam bir iletişim ağı kurmalısınız. Erkek tarafıyla da kız tarafıyla da sürekli ve online görüşebileceğiniz bir platform. Böylelikle insanların güvenlik için sorduğu sorulara anında cevap verebilir ve size tez zamanda güvenmelerini sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında kesinlikle bir ofise ihtiyacınız olacak. Söz konusu misafirlerinizi ayrı ayrı ağırlayacağınız, çay kahve ikram edeceğiniz bir alan. Çünkü son derece duygusal bir iş yapıyor olacaksınız. O nedenle insanlarla muhabbeti sağlam tutmalı, kendinizi de bir güzel sevdirmelisiniz. Bunun için iyi dizayn edilmiş, sıcak, insanda evinde hissi veren bir ofis şart.

Bir yardımcıya da ihtiyacınız olacak. Çünkü bütün işlere, bütün kişilere siz yetişemezsiniz. Hem akıl alma hem de destek alma noktasında güvenebileceğiniz, iş bitirici kimliği olan bir yardımcı birçok açıdan yardımcı olacaktır.

Sonra kesinlikle size lazım olan bir diğer şey de romantik buluşmaların gerçekleşeceği kafeler, lokantalar, restoranlar olacaktır. Artık isteğe göre mum ışığında yemek yenecek şık bir restoran da olabilir. Kahve içilip tatlı yenecek bir kafe de. Bu tür mekanlar ile baştan anlaşmalısınız. Onlara da komisyon vermelisiniz. Bu sayede her zaman buluşmaların tam olarak nerede gerçekleşeceğine dair yavaşlık silinir, işinizi tık tık görür ve buluşmaları anında tertip edebilirsiniz.

Bir Kadını Evliliğe İkna Edecek 8 Şeytani Tüyo ne kadar profesyonel yardım alsanız da hiçbir kurum sizin yerinize evlilik teklifinde bulunamaz örneğin. O nedenle bir erkek olarak, adam gibi adam olarak bir kadını evliliğe ikna etmenin ön şartlarını bilmek ve ona uygun bir eylem planı çizmeniz gerek. Bir kadını evliliğe ikna edecek birbirinden ilginç ve özgün 8 şeytani tüyoyu ise parlak fikirler farkıyla buradan okuyabilirsiniz. Hanımlar dikkat! Erkekler öğrenerek ve bilerek geliyor artık yanınıza.

Buluşma İşinde Dikkat Edilecekler 

Bir kere güvenliği sağlamak zorundasınız. Hastası var manyağı var sapığı var. O nedenle bir ofis şart dedik zaten. Kaldı ki buluşmaların özünde de romantizm olacağı için öyle herkesi herkesle buluşturmak gibi bir hataya düşmeyin sakın.

Özellikle erkek üyelerinizi dikkatli ve detaylı bir gözlemden geçirin. Aynı şekilde kadın üyelerinizi de. En uygun çiftin kimler olacağına siz karar vereceksiniz. Tutup da naif ve kibar bir erkek arkadaş isteyen bir hanımın karşısına maço ve sert mizaçlı birini getirirseniz kurumunuz çok geçmeden güven ve para kaybına uğrar.

Tam bir insan sarrafı bulup kimin tam olarak ne istediğini bilmeniz gerekiyor. Bunun için de hem yüz yüze görüşmeler sağlamalısınız hem de insanların birbirlerinin dış görünüşlerini önceden görebileceği bir platform oluşturmalısınız.

Kadınlara Usulca Yaklaşıp İkna Etme Sanatı yok aga bana benden başkası yardım edemez, o nedenle kendi buluşmamı kendim ayarlamalıyım diyen arkadaşlar için ise bu yazıyı şuraya bırakıyoruz. Kadınlara usulca yaklaşıp onları ikna etmek bir sanattır. Hem de zorlu bir sanat. O sanatın incelikleri ve püf noktaları ise parlak fikirler farkıyla okurlarımız için tam olarak burada! Şimdiden bol sanatlı okumalar diliyoruz.

Buluşma İşi Kurmanın Riskli Yanları Nelerdir? 

İnsanın olduğu her yerde bir risk vardır. Hele ki romantik ilişkilerde ve duyguların söz konusu olduğu iletişimlerde bu risk iki katına artar. Tarafların birbirinden hoşlanması şöyle dursun, birbirlerinden nefret etmeleri, birbirlerine uyuz olmaları da gerçek olabilir. Bu durumda ilk suçlanacak olan siz olursunuz.

Beni şu adamla buluşturdun ama bana şunu teklif etti diyen bir kadın müşterinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ya da fotoğrafları kadar güzel olmayan bir kadının çirkinliğinden sizi sorumlu tutan erkek müşterileriniz olabilir. İnce bir çizgide yürüyor olacaksınız. Şimdiden kolaylıklar dileriz.

Herkese romantik buluşmalar!

Yorum yapın