Sahillerde Açabileceğiniz En İyi 5 Stand

Yaz kış denizden kopamayanların tercihi olan sahiller insanların yoğun olarak tercih ettiği yerlerden olmasından dolayı dolu dolu kullanılıyor. Eğer sizde sahilden uzaklaşmayan ve paraya ihtiyacı olan kişilerdenseniz sahil ortamını kullanarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sahil dünyasında eğlenmenin yanı sıra tatil keyfini de hissedebileceğiniz birbirinden farklı 5 stant fikrini merak ediyorsanız hemen başlayalım…

stand photo

Midyeci Açarak Sahilin Tadını Hissedin!

Sahil şeridinde yaşıyorsanız ve ben ekmeğimi denizden çıkarırım diyorsanız sizler için harika fikirlerden olan midyeci açma fikrini öneririz. Midyeci açmak için iki şey yapmanız gerekiyor. Çok büyük ya da çok küçük olmamak kaydıyla güzel bir stant ve midyeleri daha uygun şekilde size verecek olan bir balıkçı. Bunları bulduğunuzda sahile giderek satışa başlayabilirsiniz. Ancak kazanç elde etmek ve tanınmak için sahilde bulunan insanların genç mi yaşlı mı, gelir seviyeleri ne kadar gibi durumları belirlemelisiniz. İlk zamanlar müşteri kazanmak adına 2 alana bir bedava gibi kampanyalar koyabilir ya da midyelerinizin yanında minik kâğıtlara yazılmış güldüren fıkralar yazarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Zaten tanınmaya başlayınca sahil sizden sorulur hale gelecektir. Ayrıca midyeci açtığınızda duracağınız yeri ve midye ile birlikte sunacağınız ayrıcalıkları da iyi belirlemeli ve güler yüzlü olmaya özen göstermelisiniz.

MİDYECİ AÇARAK PARA KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN

Donut’çıııııı Donut’çı Geldi!

Amerikan filmlerinde görmüşsünüzdür hani herkesin elinde bizim kurabiyelerimize benzeyen ancak biraz daha büyük ve yumuşak olan bir yiyecek vardır. Herkes çayına bu donutu batırır yer. Hatırlamadıysanız resimlere bakabilirsiniz. İşte bu yiyecek sahillerde hem hafif olması hem de doyurucu olmasından dolayı sürekli tercih ediliyor. Eğer stant açacaksanız karnı aç olanları da düşünün. Bütün gün yüzmek, dinlenmek iyi ama acıkan mideler için en yakında bir donutçı olsa fena olmaz. Ama siz bu ne kardeşim biz Amerikan mıyız ben etli pide, kete, puaça yapacağım diyorsanız bunlarda tutacaktır. Ancak bilmeniz gereken bir şey var: Bu işte kazanmak için elinizden çıkanların damak tadına uygun olması ve ağızda suları akıtacak kadar gösterişli olması gerekiyor. Eğer yaparım diyorsanız hemen standınızı açın ve işe başlayın derim.

Şu İş İlgini Çekebilir:  Sahillerde Yapılabilecek En Yeni ve Efsane 4 İş Fikri

DONUT SATARAK NASIL PARA KAZANILIR DİYORSAN TIKLA

Mısır Severler Sahilde!

Patlamış mısırlar kadar sevilen bardakta mısır uygulaması aldı başını gidiyor. Minicik bir stant olarak bile açsanız günde 100 bardak mısır satarak sahilin zenginlerinden olabilirsiniz. Damaklarda farklı bir lezzet bırakan mısırlar özellikle çocukların dikkatini çeker ve patlamış, haşlanmış, bardakta bin bir haliyle tüketilebilir. Mısırın size maliyeti 0.50 kuruşsa siz mısırı 1,5-2 TL civarı satarak iki üç katına kadar kazanç elde edebilirsiniz. Mısır satışlarında ciddi ciddi kazanç sağlamayı düşünüyorsanız satış yapacağınız yeri doğru seçmeniz gerekir. Yerinizi seçtikten sonra gösterişli bir stant hazırlamanız ve kendinize akılda kalıcı bir isim bulmanızda işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca mısır kokusunu uzaklara taşımanız ve güler yüzlü olmanızda hizmetinize kalite katacaktır.

Sosisçi Standı Açmak Size Göre!

Karnı acıkan fast food hastalarının bir numaralı yiyeceklerinden olan sosisler sahilde yapılabilecek işler arasında önemli bir yere sahip. Kokusunun kolaylıkla uzaklara gitmesi ile daha çok satış yapmanızı sağlayacak sosis standında beğenilen tatlar sunmanız ve kaliteli, temiz, güler yüzlü olmanız sizlere kazanç sağlayacaktır. Sosis yerine yerli tatlar diyebileceğimiz sucuk ekmek olayına da girebilirsiniz. Sosis standınızı yorgunluktan acıkan insanların olduğu ya da acele olarak bir yere yetişecek olan insanların bulunduğu yerlere açmayı unutmayın.

 

SOSİSCİ AÇARAK PARA KAZANMANIN PÜF NOKTALARI İÇİN TIKLAYIN

Pilavcı Açmanın Tam Zamanı!

Herkes artık doğal olan ev yemeklerinin peşinde ve bir an önce yiyebilecekleri ürünler arıyorlar. Pilavcılar ise tam da bu isteğe uygun olarak misler gibi, tane tane hazırlanmış ev yemeklerinden birini sunuyor. Ufak stantlar şeklinde olan pilavcılar sahil bölgesinde tercih edilebilecek en güzel para kazanma yollarındandır. Ancak bilmeniz gereken bir şey var ki pilavlarınızı damak tadına uygun bir şekilde yapmazsanız ve yanında ufak tefek seçenekler sunmazsanız pilavcıdan kazanç elde edemezsiniz. Pilavınızın yanına salata ya da bir adet köfte gibi ürünler koymanız daha çok satış yapmanızı sağlayacaktır.

PİLAVCI AÇARAK NASIL PARA KAZANILIR TIKLA, ÖĞREN!

 

Yorum yapın