Sancaktepe’de ek iş arıyorum

Sancaktepe; İstanbul’un Anadolu yakasında 2000 sonrasında ilçe statüsüne kavuşmuş yerleşim bölgelerimizden biridir. 2008 yılında alınan karar neticesinde Sarıgazi başta olmak üzere komşu ilçelerden bazı semtlerin de katılmasıyla beraber büyük ve modern bir ilçe halini almıştır.

Yeni ilçe olmasına bağlı olarak son derece aktif bir ek gelir piyasası olan Sancaktepe güneyden Kartal, batıdan Ataşehir ve Ümraniye, güneybatıdan Maltepe, doğudan Pendik ve Sultanbeyli ve kuzeyden Çekmeköy ile komşudur. Bu kadar çok komşusunun olmasının başlıca sebebi de Anadolu yakasının iç kesiminde tam orta kısımlarda kurulan bir ilçe olmasıdır. (Bkz: Silivri; kocaman ilçe ama iki komşusu var.:))

Eğer sizde Sancaktepe’de ikamet ediyorsanız; bu ilçede ek gelir elde etmek istiyorsanız veya ek gelir karşılığında çalışacak eleman arıyorsanız yoruma durumunuzu yazıverin; sizinle çalışabilecek insanlar sizi bulsun..

“Sancaktepe’de ek iş arıyorum” üzerine 17 yorum

 1. Nikah şekeri mevlid şekeri paketleme yapabilirim bileklik lütfen bana ulaşın
  Açıktan liseyi okuyorum ve evde iş istiyorum

  Cevapla
 2. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

  Paylaştığınız cep numarası aradan yıllar geçtikten sonra size veya numarayı devrettiğiniz kişiye rahatsızlıklık verebilir.

  Cevapla
 3. Evime katkıda bulunmak istiyorum paketleme işi istiyorum sancaktepe oturuyorum elim hızlıdır lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla

Yorum yapın