Sarıyer ek gelir ve ek iş imkanları

Sarıyer ilçesi İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ve son derece köklü tarihe sahip ilçelerinden biridir. Köklü olmasının yanı sıra Avrupa yakasında bulunmasının büyük bir katkısı olarak Sarıyer; İstanbulun refah seviyesi en yüksek ve en seçkin ilçeleri arasında bulunmaktadır.

KESİNLİKLE OKUMANIZ GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ NOT: SİZLERDEN İŞ VERME VAADİ İLE TEMİNAT, KAPORA VEYA BENZERİ ÜCRETLER TALEP EDENLERE SAKIN KANMAYIN, BU KİŞİLER İŞ ARAYANLARI DOLANDIRMA AMACI GÜDEN ADİ SAHTEKARLARDIR!! BU DOLANDIRICILARIN VARLIĞINI ARKADAŞLARINIZA DA YAYIN Kİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN!

Ancak böyle bir refah seviyesine rağmen birçok ev hanımı, öğrenci, gelir ihtiyacı sahibi kimselere ev sahipliği yapmaktadır. İşte bizde bunu bildiğimiz için bu yazıyı yayımlama ihtiyacı hissettik. Şu ana kadar kazanç ve iş kurarak gelir elde etme konusunda hep sizlerin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Gelelim konumuza…

Hal böyle olunca da Sarıyer ek iş fırsatları ve ek gelir imkanları yönünden çok önemli konumda olmaktadır. Öyle ki; güneyden Beşiktaş, güneybatıdan Kağıthane, batıdan Eyüp, doğudan güzel İstanbul Boğazı ve kuzeyden Karadeniz ile çevrili bu şanslı ilçedeki ek gelir ve ek iş fırsatlarını kovalamamak büyük bir gafillik olur. Özellikle hemen güneyde bulunan Beşiktaş’ta nasıl yoğun bir öğrenci nüfusu olduğunu herkes bilir.

Meraklısıne bir dipnot olarak; Sarıyer isminin kökenine yönelik birbirinden farklı rivayetler bulunmaktadır. Ama en mantıklı iki görüş şudur: İlçenin kuzeybatısında bulunan tepelik bölgede bol miktarda altın madeni bulunmasından ve toprağa verdiği renkten dolayı buraya “Sarıyar” denmiştir. Bir diğer rivayete göre ise bölgede yetişen Katırtırnağı bitkisinin yarattığı sarı goruntu sebebiyle ilçe “Sarıyar” olarak adlandırılmıştır. “Yar” kelimesinin eski Türkçe’de uçurum anlamına geldiğini hepimiz biliyoruz. Sarıyer’deki dağlık ve tepelik bölgelerden dolayı da bu iki rivayet mantıklı gözükmektedir.

Yazının konusuna dönecek olursak; bu güzel ilçe Sarıyerde bulunan ek gelir ve ek iş imkanı sunanlarla ek gelir peşinde koşanlar; bir yorum bırakıverin. İhtiyacınız olan kişiler sizleri bulsun; herkesin işi görülsün…

“Sarıyer ek gelir ve ek iş imkanları” üzerine 6 yorum

  1. merhaba,

    evde yapabileceğim iş için yardımlarınızı rica ediyorum. sarıyerde oturuyorum. ürünleriniz itina ile hazırlanır.

    Cevapla
  2. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

    Cevapla

Yorum yapın