Silivri’de ek gelir kazanmak isteyenlere

İstanbul’un boğaz kesiminden son derece uzak, en batı noktasında bulunan Silivri ilçesi; yüz ölçümü diğer birçok ilçeye göre ezici büyüklükte olmasında rağmen nüfusu göreceli olarak epey seyrek kalan; hala çeşitli kırsal faaliyetleri bulunan sayılı İstanbul bölgelerinden biridir.

Batısında Tekirdağ ili, doğusunda Büyükçekmece, kuzeyinde de Çatalca ilçeleri bulunan Silivri’nin; yüzölçümünün büyük olmasına rağmen bu kadar az komşusunun olmasının başlıca sebebi de; Çatalca ile Büyükçekmece’nin de son derece büyük ilçeler olmasıdır…:)

2002’den beri, sağlık, bayındırlık, iskan, istihdam gibi konularda eski yıllara oranla çok iyi bir ivmeyle ilerleme kaydeden Silivri’nin; İstanbul’un boğaz ilçelerinin aksine kurumsallaşmadan, aşırı sanayileşmeden ve betonlaşmadan hala uzak olması, onu ek gelir ve ek iş fırsatları açısından uygun bir duruma sokmaktadır. Eğer siz de bu alabildiğine geniş alanlara, yeşilliğe ve sakinliğe sahip ilçede ikamet ediyorsanız; Silivri’de ek gelir kazanabileceğiniz bir iş arıyorsanız veya ek iş yapacak bir eleman arıyorsanız yorum kısmına kısa bir açıklama bırakın; sizinle beraber çalışabilecek insanlar sizi bulsun…

“Silivri’de ek gelir kazanmak isteyenlere” üzerine 6 yorum

 1. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

  Cevapla
 2. Merhabalar. 30 yaşındayım kumluk mevkiinde ikamet ediyorum. Ufak çocuğum var sağlık olarak şuan için dışarıda bir işte çalışacak durumda değilim. Çok fazla borcumuz var ailemle aşırı zor dönemden geçiyoruz.Çok rica ediyorum en azından değerlendirmeniz veya deneme süresi koyarak iş olanağı sağlamanız. Evimde yapabileceğim paketleme vs. işi arıyorum fazlasıyla boş vaktim var.

  Cevapla
  • Merhaba eğer bize yönelik yazıyorsanız yorumu biz işvere değiliz Meliha Hanım. Sitemize uğrması muhtemel işverenler size ulaşsın istiyorsanız bir mail adresi oluşturup yoruma yazabilirsiniz. İyi günler dileriz.

   Cevapla
 3. Merhabalar silivri merkezde oturuyorum…
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum…
  Umarım bir dönüş alabilirim…

  Cevapla
  • biz işveren değiliz. işverenlere ulaşmak istiyorsanız bir mail adresi oluşturup yoruma yazabilirsiniz. iyi günler

   Cevapla

Yorum yapın