Üsküdar’da ek gelir ve ek iş fırsatları

Merhaba değerli okuyucu arkadaşlar… Parlak fikirler ekibi olarak sizlere verdiğimiz onlarca iş fikri ve yatırım fikirlerine ilave olarak, sizleri oturduğunuz yere en yakın olacak şekilde ek gelie elde edebileceğiniz işlerle buluşturma davamıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Başlıktan anlayacağınız üzere bu yazımızda İstanbulun Anadolu yakasının en tarihi ve en değerli incilerinden biri olan Üsküdarlı arkadaşlara hitap ediyoruz.

Meraklısı bilir; Üsküdar’ın ismi Roma döneminde “Scutarii” adlı ağır süvarilerin toplandığı meydan olması sebebiyle “Scutarion” isminden gelmektedir. Diyeceğim o ki; semtinizin değerini bilin, Roma döneminde bile en işlek yerleşimin olduğu yerlerden biridir Üsküdar…

Aynı şekilde Bizans döneminde de Hristopolis, yani Altın Şehir olarak adlandırılsa da bu bölgenin adı her zaman Scutarion ve türevleri kelimelerle anılmış, zamanla da Üsküdar’a dönüşmüştür.

Üsküdar; günümüzde kuzeyde Beykoz, güneyde Kadıköy, doğuda Ataşehir ve Ümraniye ile komşudur. Nüfusu yarım milyonu aşkın olan bu yaşlı ilçe; Avrupa yakası ile ulaşım hattı açısından da en işlek güzergah üzerinde olması sebebiyle (Örneğin Marmaray, Beşiktaş ve Eminönü vapurları, Boğaz turları, vs.) para kazanmak veya ek gelir fırsatı bulmak isteyenler için fırsatlarla kaynayan bir yerdir. “Nerede hareket, orada bereket” misali…

Bu nadide ilçemizde bulunup da ek gelir kazanabileceği işler arayan ya da Üsküdar’da iş vermek üzere part time çalıştıracak eleman arayan arkadaşlara bir katkımız olsun… Buyrun; aşağıda yorum kısmına iş alma durumunuzu veya işverenlik detaylarınızı yazın; birlikte çalışabileceğiniz insanlarla tanışma ve beraber para kazanma fırsatı yakalayın. İş bulmanız halinde komisyon falan istemiyoruz korkmayın…:D Dedik ya; parlak fikirler ekibi olarak bu bizleri her gün takip eden siz okuyuculara nacizane teşekkür borcumuzdur..

Herkese iyi bayramlar, hayırlı kazançlar…

“Üsküdar’da ek gelir ve ek iş fırsatları” üzerine 7 yorum

 1. istanbul üsküdarda oturuyoruz evde ekibmiz var.plastik bardak,çatal veya bıçak paketleme işi yapmak istiyoruz.evde yapabileceğimiz bunun gibi işler arıyoruz acil olarak
  iletişim için:[email protected]
  şimdiden teşekkür ederiz

  Cevapla
 2. Uskudar da oturuyorum evde yapabileceğim ek is arıyorum. Deneyimim yoktu, deneyimsiz kisilere de paketleme vb. Işler gönderiliyor ise calisabilirim

  Cevapla
 3. Merhaba. Üsküdarda oturuyorum. Her türlü paketleme isi yapabilirim. Poset, Davetiye, Cizim & güzel yazi, tercumanlik (almanca/ingilizce/türkce) gibi ek islere ihtiyacim var.

  Cevapla
 4. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

  Paylaştığınız cep numarası aradan yıllar geçtikten sonra size veya numarayı devrettiğiniz kişiye rahatsızlıklık verebilir.

  Cevapla
 5. Üsküdarda oturuyorum evde kına paketleme işi arıyorum bedensel engelliyim 7/24 böylede işler yapmak istiyorum

  Cevapla

Yorum yapın