YEPYENİ VE KAZANÇLI BİR FRANCHISING FIRSATI: QUADSKI

Merhaba dostlar… Genelde esnaflık, lokantacılık, pizzacılık şeklinde olan franchising ve bayiilik seçeneklerine bugün biraz daha teknik, motor sporlarına ve denizciliğe uygun bir seçenek eklemek istiyorum. Öncesinde yazdığımız hiçbir iş fikrinin veya kazançlı girişim örneğinin bu kadar yeni ve gelecek vaat eden türden olduğunu sanmıyorum…;)

Meraklıları zaten gayet iyi biliyordur. Ürünümüzün adı: Quadski… 21.yüzyılın şimdilik en iyi mühendislik örneklerinden biri olan bu ürün; yüzebilen bir kara taşıtıdır…:)) Karada tipik bir ATV şeklinde davranırken; suya girildiğinde tekerleklerinin resimde görüldüğü gibi yukarı çekilmesiyle jet ski benzeri bir deniz taşıtına dönüşmektedir.

Quadskiler son 1-2 yılın ürünüdür diyebiliriz. Çünkü 2006’dan beri prototip aşamasında olan bu ürümler; türlü ar-ge çalışmalarından sonra yeni yeni müşterilere sunmaya hazır hale gelmişlerdir.

“Peki bunun neresinde kazançlı girişim?” diye soruyorsunuz muhtemelen. Şöyle ki arkadaşlar; hızın, özgürlüğün, adrenalin ve deniz sevdasının bir araya gelmiş hali olan Quadskilerin satışı için bayiilik alma fırsatınız bulunmaktadır. Bu girişimi yapabilmeniz için OGEM Marine’e bayiilik istediğinize dair bilgi verici bir mail atmanız gerekmektedir. Sonrasında bırakın yetkililer sizinle irtibata geçsin. Bayiilik seçenekleri hakkında hemen bilgi almak için lütfen buraya tıklayın. Ayrıca yine aynı sitede Quadski modelleri hakkında detaylı bir teknik bilgi ve fiyat seçenekleri de bulabilirsiniz.

Bir bilgi daha: Ben bizzat göreyim bu Quadskileri diyorsanız; 14-22 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan CNR Avrasya Boat Show etkinliğine katılabilir ve bu şahane araçları şahsen inceleyebilirsiniz. Hepinize kazançlı iş fikirleri diliyorum…:)

 

“YEPYENİ VE KAZANÇLI BİR FRANCHISING FIRSATI: QUADSKI” üzerine bir yorum

Yorum yapın