Zengin Erkek Bulunabilecek Yerler

 

Herkese merhaba. Bu yazımızda zengin erkeklerle tanışmak isteyenler için son derece orijinal ve sıra dışı fikirler sunacağız. Hep aynı ve işe yaramaz tüyolardan sıkıldıysanız, yazımızı okuyarak stratejinizi geliştirebilirsiniz. Bu stratejiye biraz öz güven ve cesaret de eklediniz mi, hedefinize çok daha kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır!

Zengin Erkek Bulmak Neden Gitgide Zorlaşıyor? 

Aslında bu sorunun üç dört tane cevabı var. Tamamen hangi açıdan baktığınıza ve tabi ki zengin erkekleri nerede aradığınıza bağlı olarak değişen cevaplar. Öncelikle ülke ve dünya genelinde evrensel bir değeri olan cevabımızı verelim. Zengin erkek bulmak gitgide zorlaşıyor çünkü zengin erkeklerin sayısı azalıyor. Ancak dünyadaki zenginlik, hem oran hem de miktar olarak yükseliyor. Bu ters orantının nedeni, zenginliğin de enerji kaynakları gibi giderek belli başlı zümre tarafından parsellenmesi. Bazıları buna ”Üst Akıl” diyor. Biz ”Üst Cüzdan” da diyebiliriz.

İkinci neden ise zengin erkek avlama niyetinde olan kadınların sayısındaki gözle görülür artış. Bu da avlanma mesafesinin uzamasına buna mukabil avlanma süresinin kısalmasına neden oluyor. Bütün zengin, kibar, cömert ve yakışıklı erkekler, türünün son örnekleri olduğu için çok çabuk kapılıyor. Bu da o geçmiş yıllardaki bolluğun kesintiye uğramasındaki başlıca etkenlerden biri.

Nerelerde Takılırlar? 

Evlendirme programları da yayından kaldırıldığına göre, zengin erkekleri bulmak artık biraz daha zor. Gerçi bu tür programlarda da ”seni maaşın benim arabamın aküsüne yetmez” demek suretiyle birçok kadın hayal kırıklığına uğramış ve avdan eli boş dönmüştü. Ancak yine de amaca yönelik hizmet kapsamında, az çok tencere – kapak eşleşmelerinin yapılma ihtimalinin yüksek olduğu yerlerdi bu programlar. Şimdi onlar olmadığına göre kendimize şunu sormalıyız.

Zengin erkekler nerelerde takılırlar?

Fakir erkeklerin takılmadığı yerlerde.

Peki ya oralar nereler?

1- Stadyum locaları

2- Kayak merkezleri

3- Golf sahaları

4- Özel üniversiteler

5- Bir kahvenin 250 lira olduğu ultra-mega-süper mekanlar

6- İstanbul için – Beşiktaş – Bebek – Nişantaşı – Sarıyer ve Adalar

7- Ankara için – Bilkent – Subay evleri – Mustafa Kemal Mahallesi ve Ümitköy

8- İzmir için – Karşıyaka – Çeşme – Karataş – Güzelyalı

9- Mercedes’ten aşağı arabayla geldiğiniz ”bu ne avamlık ya” diye tepki çekebileceğiniz gece kulüpleri

10- Kanal binaları

 

Zengin Erkekleri Nasıl Tavlarım? 

Türkçede ”Kendini Ağırdan Satmak” diye bir deyim var. Bu deyim daha çok öğüt ve uyarı olarak kullanılıyor. Genellikle ”biraz” kelimesi ile birlikte. Bu deyimin açığa çıkardığı birçok gizli mana var. Öncelikli olarak insanın kendini ama ağırdan ama hızlıca satması gerektiğini vurgulayan bir deyiş bu. Bu nedenle zengin erkekleri nasıl tavlarım sorusunun ilk cevabı bu olacak. Kendini ağırdan satmak! Yelkenleri anında indirmek, karşı tarafla ilgilenildiğini belli etmek, kesinlikle yapılmaması gereken şeylerin başında geliyor. Erkekler, flortöz kadınlardan hoşlanır fakat hemen değil. Kadından gelecek ilk adım birçok erkeğin soğumasına neden olur. Zira, en azından bizim kültürümüzde, erkek, ilk adımı atmak isteyen taraf olmak ister. Çoğunlukla.

Öyleyse yapılması gereken şey, ilk adımı zengin erkeğin atmasını sağlamaya yönelik olmalı. Bu tip erkeklerin yarısı sadece finans konuları ile ilgilenirken, diğer yarısı sanat tarihi, kış ve su sporları ve benzeri konularla ilgilenir. Konuşulacak ortak nokta bulmanız, iletişimin ve dolayısıyla potansiyel ilişkinin ilk merhalesi olacaktır.

Şu İş İlgini Çekebilir:  Türkiye'de zengin olarak yaşayanların 7 tipik özelliği

Zengin erkeklerin her zaman vakti boldur. Arabalarını başkası sürer. Faturalarını emrindeki adamlar öder. Evin temizliği, yemekleri, arabasının bakımı da hem başkalarının görevleri arasında yer alır. Bu nedenle edebiyat, müzik (özellikle klasik müzik, jazz ve blues) ve resim gibi sanat dallarıyla ilgilenme fırsatları da olur. Her ne kadar ülkemizde az olsa da bu tür erkekler, ”burjuva” kelimesinin gerçek anlamını hakkını verirler. Çünkü burjuva, esasen sadece mal varlığı değil, kültürel varlığı da yüksek seviyede olan kişilere denir. Daha sonra bu kelime, burjuvaların kendisiyle birlikte yozlaşarak asıl anlamından farklı kullanılmıştır. Parası olup da fikri olmayanlara ise ”lümpen” denir. Lümpenleri tavlamanız için ekstra hiçbir şey yoktur. Onlar, sizden önce davranırlar mutlaka, yeter ki uygun ortam ve fırsatı bulsunlar.

Zengin Erkeklerle Tanışmanızı Sağlayacak Şeytani Hamleler 

Gelelim, çok daha detaycı ve dolayısıyla şeytani olan planlara. Zira şeytan ayrıntıda saklıdır ve sadece şeytanca bir hamleyle saklandığı ayrıntılardan çıkarılabilir.

1- Sakar ve muzip kız taklidi: 

Uzun bir süredir ilgilendiğiniz ve tanıştığınız bir Playboy ile bir partide karşılaştınız. Selamlaştınız ve konuşmaya başladınız. Bu esnada sakar bir kız olup elinizdeki içeceği en az 300 dolarlık gömleğine döktüğünüzde birkaç kere üst üste özür dileyip kendinizi affettirmek adına bir kahve ya da yemek teklif edebilirsiniz. Eğer söz konusu adam size biraz ilgi duyuyorsa bu fırsatı geri tepmeyecektir. (Bu arada her zengin erkek öz güven sahibi değildir. Bu nedenle sizden ne kadar hoşlansa bile bunu belli ya da ifade edemeyebilir. Eğer sezgilerinize güveniyor ve böyle bir durum seziyorsanız ilk adımı öyle ya da böyle sizin atmanız gerekebilir.)

2- Mağdur rolü oynamak: 

Her erkeğin gönlünde bir aslan yatar.

Aslan, kedigiller familyasına ait bir hayvandır.

Dolayısıyla her erkeğin gönlünde aynı zamanda bir kedi de yatar.

Erkekleri şefkate muhtaç, anneci bir varlık olarak göstermeye çalışsalar da, aslında durum tam tersi. Hele ki zengin erkekler, ”yardım etmek isterdim” değil ”yardım edebilirim” cümlesini kurabilmenin verdiği güvenle hareket eder. Buradaki yardım kelimesinden sadece maddiyat anlaşılmasın. Hatta anlaşılmamalı. Zira sizin tavlamak istediğiniz adamdan manevi bir yardım talebinde bulunmanız çok daha mantıklı ve makul olacaktır. Bir durum karşısında mağdur olmak, o dümenden mağduriyetin çözümünün erkekte olması, edilen yardım ile birlikte görüşmelerin sıklaşması ve mutlu son.

Burada yapacağınız tüm planları ayrıntılı bir şekilde anlatamayız. Biz sadece genel hatlarıyla verelim onları inceltip özelleştirmek size kalsın.

3- Araştırmacı – Gazeteci Olmak: 

Bazı şeyler kolay elde edilemez. Hele ki ”zengin erkek” gibi nesli tükenmekte olan varlıkları avlamak, her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Size sunacağımız son şeytani planda ”araştırmacı gazeteci” rolü var. Öncelikle mümkünse kendiniz, değilse bir arkadaşınızın yardımıyla Playboy X Bey’i, yakın takibe alacaksınız. Bu adam, yemeğini nerede yer, tatilini nerede yapar, genelde nerede kimlerle takılır sorularının cevaplarına ulaştıktan sonra, ”aa X bey siz de mi buradaydınız” türünde bir giriş cümlesiyle, hedefinizdeki zengin erkekle bir yerde ”denk gelmiş” olursunuz.  Bu tesadüfü bir yemek ya da kahve ile taçlandırmak ise, tamamen size kalmış.

 

Yorum yapın