Zengin Kadınlarla Nasıl Tanışabilirim?

Merhaba sevgili parlak fikirler takipçileri ve okurları!

Bu yazımızda epey ilginç bir konuya birçok bakış açısı getirerek sizlerin beğenisine ve bilgisine sunacağız. Zengin kadınlarla nasıl tanışabilirim? Onlarla tanışmanın incelikleri, ayrıntıları, izlenmesi gereken noktalar, stratejiler ve sonuçları üstüne kapsamlı bir yazı sizleri bekliyor. Adım adım ilerleyeceğiz ve zengin kadınlarla tanışmanın inceliklerini ve yollarını değerlendirdiğimiz gibi sonuçta onlarla tanışmanın kendi hayatımızda ne gibi sonuçlara yol açacağını da tartışacağız.

TÜYO: Bu tip kadınları elde edebilmek için paranızla değil zekanızla, fiziğinizle ve kalbinizle ön plana çıkmalısınız. Öyle sıradan bir erkek olarak bunu başaramazsınız. Kılıbuk diyenler olabilir. Aldanmayın. Sanki kendileri ömürleri boyunca çalışmayan bir kadını besleyerek çok mantıklı iş yapıyormuş gibi size akıl vermeye çalışıyorlar. İnsan ömrü kısa ve iyi yaşamak için 3 şansınız var: “karlı bir iş tutturmak“, “mirasyedi olmak“, “zengin eş bulmak“. Tatava yapanlara aldanmayın.

İlk Adım: Zengin Görünmek

Bir zengin olmak vardır, bir de zengin görünmek. Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol sözü, zenginlik alanında geçerli değildir maalesef. Kadınlar, görünüme önem verir. Hele ki zengin kadınlar! Bu nedenle görünümüz her daim zengin ışıltılar saçan, zengin bir aurası olan ve çeşitli renklerde kendini hissettiren bir yapıda olmalı.

Nasıl zengin görünebiliriz? Bu da aslında çok grifit ve karmaşık değil son derece kolaydır. Giyinişe önem vermek, illa en lüks markanın en lüks ürünlerini takıp takıştırmaktan ibaret değildir. Nice cebinde parası olup da rüküşlüğün dibine vuran insanları her daim görürüz. Bu insanlar giyimlerine kuşamlarına parasal açıdan özen gösterirler. Sanırlar ki en pahalı bilekliği takıp en pahalı gömleği giyersem, harika olacağım. Halbuki çok büyük yanılırlar. Bu tür insanlar fakir görünen zengin insanlardır ve her daim iticidirler.

Sizin ilk yapmanız gereken zengin görünmek. Size en çok yakışan rengi bulmak, onu üstünüze çeşitli kombinlerle yakıştırmak. Kıro gibi görünmek istemiyorsanız bunun fakirlik ve zenginlik ile ilgili değil, bilakis sadece öz beğenilerle ilgili olduğunu bilmelisiniz. İnsan kendini ve kendine en çok yakışanı bulduğunda otomatik olarak zengin görünmeye başlayacaktır.

 

Zengin Kadınlar Nelere Dikkat Eder? 

Öncelikli olarak bilmelisiniz ki fakir olsun zengin olsun, kadınlar asla etikete bakmazlar. Zaten siz bin liralık gömlek de giyseniz yüz liralık bir tişört de bunun markası ya da etiketi sizin oturduğunuz yerlerde göze çarpmayacak. Göze çarpan yegane şey, sizin oturuşunuz kalkışınız ve üstünüzdeki kıyafetleri taşıyıp taşımadığınız olacak.

Zengin kadınlar zaten bolluk ve lüks içinde yaşadığı için bir erkekte bu özellikleri aramazlar. Ünlü Fransız generali Napolyon’un dediği gibi: Herkes, kendisinde olmayan şey için savaşır. Bu nedenle savaş bayraklarınızda öncelikli hedefiniz bu zengin kadınları etkileyecek özellikler barındırmalısınız.

Bu kadar karakteristik ve genel görünüm itibariyle kendinizi ve üstünüzdeki taşımakla alakalıdır en fazla. Bir saatin pahalı olması değil o bileğe yakışması daha önemlidir. Bir gömlek alınır alınmaz etiketi üstünden çıkartılır. Ve giyilerek artık siz kendi varlığınız ve gövdenizle o gömleğin etiketi haline gelirsiniz. Kabul etsek de etmesek de imaj çağında yaşıyoruz.

 

O kadehi kaldıran erkek siz olabilirsiniz.

Zengin Kadınları Etkilemenin ve Onlarla Tanışmanın Yolları 

1- Temizlik ve Hijyen: İtiraz eden olur mu bilemeyiz ama bir gerçek var ki zengin kadınlar çok daha bakımlı olmaktadır. Her türlü estetik ve görsel ihtiyacını profesyonel ekipmanlar ve kurumlar aracılığıyla gideren bu tür kadınlar, karşılarında da böylesi erkekler ararlar. İlk hedefiniz diş ve tırnak temizliği olmalıdır. Yapılan birçok araştırma, kadınların yüzde 80, yüzde 90 gibi oranlarda erkeklerde önce diş ve tırnak temizliğine baktığına işaret etmektedir. Bu nedenle diştir, tırnaktır, küçük ayrıntılardır deyip geçiştirmek yerine bunların bakımına gün be gün özen göstermeli ve sizinle tanışmayı bekleyen zengin kadınlara ambalajlı bir şekilde merhaba demelisiniz.

 

2- Dış görünüş bütünlüğü: Ben ne giyersem yakışır gibi çok fazla ego barındıran işlere kalkışmayın. Gerekirse ayna karşısında pratik yapın. Renginizi, giyim tarzınızı bulun. Bunu standart hale getirmeden ama ”X kişisi böyle giyiniyor ve bu güzel” dedirtecek şekilde bir kombinasyon oluşturun. Kendi imzanız kendi kılık kıyafet bütünlüğünüzün mimarı olacaktır. Kadınlar, giyinmeyi bilen erkekleri sever, zengin giyinen erkekleri değil.

 

3- Hitabetinizi Geliştirin: Zengin kadınlar ekseriyetle belli bir kültür seviyesinin üstündedirler. Onlara hitap ederken, illa siz, efendim gibi aşırıya kaçan aristokrat ifadelerden kaçınınız. Ama konuşmayı bilmek, hitap etmek, sözel bir pazarlama tekniğidir. Doğrudan kendini pazarlamanın tekniği. Bu noktalarınızı geliştirmek için diksiyon dersi almak gibi saçmalıklara hiç girişmeyin. Size önerimiz şiir okumanız. Hem de yüksek sesle. Yüksek sesle şiir okumak diksiyonu düzelttiği gibi, ezberinizde olan birkaç şiir ile birlikte o zengin kadınların ruhuna da dokunmayı bileceksiniz.

 

4- Genç olmanızın bir önemi yok ama enerjik olun: Sizden elektrik alamıyorum modasından sonra şimdiki moda da enerjidir. Enerjimiz uyuştu, enerjimiz iyi gitti gibi şeylerle ortaklık sağlanabilmekte. Enerjinizi her daim dinamik, meraklı ve pozitif tutun. Aynı zamanda ansal sorunlara çözüm üretmek de zengin kadınları etkileyen bir başka elementtir. Bu nedenle yaşınız 20, 30, 40 fark etmez, enerjiniz genç olsun yeter. Kadınlar, hele ki zengin kadınlar mıymıntı, cool olacağım derken fazla sakin ve ağır erkeklerden hoşlanmazlar.

Sizi bekliyor olabilirler mi? :))

Zengin Kadınlarla Nerede Tanışabilirim? 

1- İnternet: İnternet, en güvenli ve en pratik zengin kadınlarla tanışma alanıdır. Çünkü evvela o kadınların zengin olup olmadığını birinci ağızdan ve doğrudan keşfetmenin ve doğrulamanın ön koşullarını internette bulabilirsiniz. Dışarıda zengin görünen ama zengin olmayan kadınların hileli görüntülerine kapılma ihtimaliniz var. Ancak internette ince eleyip sık dokuyarak her konumda, her yaşta kadınlarla tanışabileceğiniz gibi, her sosyal statüde ve para biriminde kadınlarla da tanışma ihtimaliniz çok yüksek.

2- Alışveriş Merkezleri: Kadınların, hele ki zengin kadınların uğrak yeri olan alışveriş merkezleri, onlarla tanışmak ideal bir fırsat yeridir aynı zamanda. Hani tabiri caizse alışveriş merkezlerinde pusuya yatabilir ve sizin için en uygun olan zengin kadınlarla bu alanda tanışabilirsiniz.

3– Tatil Beldeleri ve Yerleri: Bir başka alternatif de tatil yerleridir. Zengin kadınlar, sadece ekonomik değil sosyo-kültürel alanda da özgür oldukları için bu tür tatillere genelde yalnız gitmeyi tercih ederler. Zengin kadınların yalnız gittiği bu yerlerden sizinle beraber dönmesini sağlamak istiyorsanız, tatil beldelerini de iyi değerlendirmenizi öneririz.

z3

Hem zengin hem güzel bir kadın

Zengin Kadınlarla Tanışmanın Faydaları Nelerdir? 

1. Zengin Kadınların Ortamlarından ve Avantajlı Çevrelerinden Faydalanabilirsiniz: Çünkü onların takıldıkları, yiyip içtikleri ortamlar ve masalar, sizin asla tek başınıza oturup takılabileceğiniz yerler değildir. Zengin kadınlarla beraber otomatik olarak ve zamana yayarak onların sosyal ve iş çevreleriyle de tanışma ihtimaliniz yüksek. Bu da hem sosyal alanda hem de iş kısmında bir kariyer ve yükselme hedefi tutturmak olacaktır. Kapı kapıyı açarlar derler. Tanışacağınız zengin kadınlar ile birlikte açtığınız kapı ne ilk ne de son olabilir.

2. Hesap Ödeme Konusunda Rahat Olun: Eğer gereksiz feodal takıntılarınız yoksa, yiyip içtiğiniz, satın aldığınız birçok ürünün hesabını zengin arkadaşlarınız ve sevgilileriniz ödeyebilir. Biraz Avrupalılaşmaktan daha yararlısı olmayacaktır. Zengin çevrelerde hesabın kimin ödediğinin hiçbir önemi yoktur. Tıpkı gelen hesabın ne kadar fazla olduğunun bir önemi olmadığı gibi.

3- Size ödenek açarlar: Aklınızda parlak bir fikir, süper bir yatırım aracı mı var? Söz konusu zengin arkadaşınız ya da sevgilinizden bu konuda maddi destek alabilirsiniz. Size ödenek açar ve sizin tek başınıza yıllar yılı başlatamayacağınız yatırımı, sihirli bir değnekle açmanızı sağlar. Şüphesiz ki, bu da en büyük fayda olarak nitelendirilebilir.

“Zengin Kadınlarla Nasıl Tanışabilirim?” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba ismim emre ve yakışıklı bir beyim Mersin de yalnız yaşıyorum temiz ve güvenilir arkadaş arıyorum zengin bayanlar ilgi odagim

    Yanıtla

Yorum yapın