Hakkımızda

Parlakfikirler kimdir?

Sitemiz herhangi kar amacı gütmeden faaliyet göstermektedir. Varlığını sürdürmesi için tüm gereken yasal ve maddi olanakları yerine getirmekteyiz. Marka tescili dahi bulunmaktadır. Sitemiz sahipsiz değildir.  Sürekli geliştirilerek ayakta tutulmaktadır. Telif hakları bizzat sitenin sahibi olan Av Mehmet Görünmez tarafından zaman damgası ile mühürlenmiş ve korunmaktadır. Siber güvenliği profesyonel Amerika’lı bir şirket tarafından 7/24 izlenerek sağlanmaktadır. Bu kadar ihtimam gösterilmesinin sebebi de bu siteden paralar kazanmamız falan değil sitenin anısının, manevi değerinin büyük olmasıdır. Parlakfikirler; Mehmet Görünmez’in kaybetmiş olduğu eski bir arkadaşının anısına ayakta tutulmaktadır. Zaten dikkat ederseniz sitede doğru düzgün reklam dahi yoktur.

UYARI:Parlakfikirler işveren değildir, kimse ile ortaklık kurmaz, iş teklif etmez, herhangi ticari ilişkiye girmez, hukuksal münasebette bulunmaz. Eğer Parlakfikirler.org sizinle iletişim kurarsa bu iletişim sadece iletişim sayfasında ve bu sayfada yazılan mail, sosyal medya, telefonlar vasıtasıyla ile yapılır. Burada yazılı olmayanları kullanmayız ve bize ait değildir. Sitemize aktif link vermek kaydıyla kendi sitenizde makale alıntısı yapmanız serbesttir. Bunun için izin almanıza gerek yoktur (elbette alıntılanan her bir makale için ayrı ayrı link verilmesi gerekmektedir) .

Parlakfikirler ilk çıktığında sizlere en işe yarar, mevzuata, tüm yerel ve uluslararası kanunlara uygun yayın yapma prensibini benimsemiş ve bünyesinde kaliteli kalemler barındıran bir portaldır. Her daim internet ortamında zirvelerde yer almayı hedefleyip aynı zamanda da kendisine has kalitesini koruyan yayın yapma prensibini de korumayı ilke edinmiştir. Şu anda Av Mehmet Görünmez tarafından işletilmektedir. İşleteninin kimliği sayesinde girişimcilik ekosistemi  bir hukukçu bakış açısıyla incelenme olanağına kavuşmaktadır.

Parlakfikirler bilgi sistemleri sektöründe değişimin öncüsü olmak üzere Start-up kültürünün yenilikçi gücüyle kurulmuş ve her start-up gibi toplumun önemli bir kısmını memnun etmiştir. Bu amaca sadık kalıp aynı cesaret ve aynı motivasyon ile toplumsal refahı örerek ilerlemekteyiz.

Her ay ciddi sayıda tekil ziyaretçisi bulunan parlakfikirler.org girişimcilere, satıcılara ve yatırım yapacak kişilere 2014 yılından beri kılavuzluk etmektedir. Her gün içeriklerimizi daha doğru, güncel ve gelişkin kılmak için çabalamaktayız.

Parlakfikirler Ayrıca Türk Patent ve Marka Kurumu’na kayıtlı bir markadır. 2021/062732 dosya numarası ile marka tescil başvurusu yapılmıştır.

Genel Yayın Yöneticisi ve Veri Sorumlusu: Mehmet Görünmez- Kimdir: Kendisi aynı zamanda bir hukukçudur. 2017’den beri İstanbul’da serbest avukatlık yapmaktadır. İdare Hukuku alanında çalışmaları mevcuttur. Parlakfikirler sitesini 5.5 yıldan daha uzun süreden beri işletmektedir. Parlakfikirler’i bir siteden daha öte yaşam tarzı olarak görmektedir.

Yazarlar: Yusuf Erarslan, Erhan Ilgaz, Mehmet Görünmez, Seda Serbes, Şerife N., Merve Hanım, Martin Eden

“Hakkımızda” üzerine 3 yorum

 1. Çok faydalı bilgilerle donatılmış bir site. Neşeli bir çocuk kütüphanesi açmayı düşünüyorum. Araştırma yaparken sitenizi gördüm ve aklıma takılan bazı sorulara cevap buldum. Çok teşekkür ederim.
  Başarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla
 2. Merhaba ;

  Boks Makinesi Oyun Makinesi ve Lunapark Makalenizi Okudum.

  Çok Başarılı Buldum.

  Makalenizin devamlı takip edeceğim.
  WEB SİTEM link vereceğim. Müşterilerimiz Oyun Makineleri adı altında daha çok bilinçlensinler. Saygılarımla Hoşçakalın. Parlakfikirler

  Cevapla
  • teşekkür ederiz efendim. Yorumunuzu marka isminiz gözükecek şekilde linksiz yayımladık. Maalesef linkle yayımlama yapmıyoruz.

   Cevapla

Yorum yapın