Bağcılar’da ek gelir-ek iş arıyorum

Bağcılar semtinde oturup da ek olarak gelir temin etmek isteyen ve de daimi olarak yani sürekli olarak iş arayan dostlarımın dikkatini çekerim. Bu semte yakın bir yerde iş bulmak zorundaysanız fakat işverenlerle doğrudan irtibatta bulunamıyorsanız. Ya da şu an ki işinize ek olarak, alternatif olarak; Bağcılar’da yeni iş arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu web-sayfasının bu kısmını bağcılar semtinde oturup da ek-gelir ek-iş arayanların ve de işverenlerin ortak noktada buluşması için açmış bulunmaktayım. Zira diğer iş bulma sitelerinin bu konuda yetersiz kaldığını düşünmekteyim. Öyle ki mesela “yenibiris” sitesinde yer alan iş ilanları bağcılar semtine has olsa da aralarından “part-time” niteliğinde olabilecekleri ayırt etmek çok zor olabilmektedir.

İşte bu sayfada altta yer alan yorumlar kısmına yazarak “bağcılar semtindeki ek iş veren firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Öyle ki “parlakfikirler” sitesine gelen girişimcilerin, işverenlerin ve de patronların dikkatini çekmeniz işten bile değildir.

Boncuk, takı tasarımı ve satımı, taşıma, kargo, yazı yazma, tercümanlık, tasarım, dikiş-nakış yapmak gibi envai çeşit ek-gelir yöntemini bağcılar semtindeki işverenlerize yorum sayesinde irtibat kurarak(lütfen e-postanızı yazın ki size ulaşabilsinler) kısa sürede icra edebilirsiniz.

Bakın arkadaşlarım, semt bazlı olalarak da işvereninizle irtibata geçebilmek sandığınızdan çok daha kolay olacaktır. Biz parlakfikirler ekibi olarak sizleri girişimcilerle ya da işveren para sahibi kimselerle buluşturabilecek noktalardan biriyiz. Nitekim herbirimiz kendi uzman olduğu alanı birleştirerek birşeyler yapabiliriz. Kimimiz yönetime, idari işlere yeteneklidir, kimimiz yazı yazmaya, kimimiz ise el işlerine… Rızkınızı arayın ve de bulun, inanın siz de hiç ummadığınız bir an da müteşekkür olacaksınız.

Bağcılarda ek gelir temin etmek için siz değerli dostlarıma vereceğim son minik tavsiye: “nerede olurlarsa olsunlar; evden iş veren firmaların peşini bırakmamaları önem arz etmektedir.

Şimdi mümkünse bağcılar semtindeki patronlara ulaşabilmek ve bağcılardan iş bulabilmek için yoruma yazın.

“Bağcılar’da ek gelir-ek iş arıyorum” üzerine 2 yorum

Yorum yapın