Gaziosmanpaşa’da ek gelir fırsatları

Son yıllarda İstanbul’un adından en çok söz ettiren ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da oturup ek iş seçenekleri mi arıyorsunuz? Ya da vereceğiniz bir iş var ve ek gelir karşılığında çalışacak eleman mı arıyorsunuz? O zaman bu yazıya bir bakmadan geçmeyin.

Neden Gaziosmanpaşa? Çünkü arkadaşlar; nam-ı diğer GOP ilçesi, 1950’den itibaren 0’dan başlayarak inanılmaz bir ivmeyle yaşadığı gelişime paralel olarak yeni göçmenlere, yeni fırsatlara ve haliyle yeni ek gelir ve ek iş arayışlarına son derece açık bir ilçedir.

Eskiden Eyüp ve Çatalca ilçelerinin paylaştığı topraklar üzerine kurulu olan Gaziosmanpaşa ilçesi; Taşlıtarla ve Küçükköy denilen iki temel kısımdan oluşmaktadır. Bu bölümlerden özellikle Taşlıtarla; 1950 öncesinde hiç kuş uçmaz, kervan geçmez haline, verimsiz topraklarına adeta intikam alırcasına öyle bir gelişim göstermiştir ki; günümüzde GOP’un merkezi konumunda olan bu bölge, modern yapıları ile aynı yeri 20 yıl önce gören birisinin tanıyamayacağı bir şekle bürünmüştür.

Fırsatlar ve her günü aksiyonla dolu bu ilçemizde ikamet edip de “Ek iş yapmak istiyorum” diyorsanız; ilçenizde ortaya çıkan ek gelir fırsatlarını kaçırmamak istiyorsanız buyrun yoruma ne tarz iş aradığınızı, neler yapabileceğinizi anlatan kısa bir mesaj bırakın. Beraber çalışabileceğiniz kişiler sizi bulsun; herkesin işi görülsün…:)

“Gaziosmanpaşa’da ek gelir fırsatları” üzerine 3 yorum

  1. Arkadaşlar yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim paylaşacaksanız cep telefonu numaranızı değil de e-posta adresinizi yorumunuzun en sonuna yazmak suretiyle paylaşmanız daha güvenli olacaktır.

    Paylaştığınız cep numarası aradan yıllar geçtikten sonra size veya numarayı devrettiğiniz kişiye rahatsızlıklık verebilir.

    Cevapla

Yorum yapın