Pendik ek iş ve ek gelir fırsatları

Evet dostlar… Anadolu yakasında sahilden itibaren başlayan Kadıköy-Maltepe-Kartal hattından sonraki kalabalık ve işlek bir ilçe olan Pendik’teki iş verenler ile ek iş arayışında olanları buluşturmak gayesiyle buradayız.

Her ne kadar Boğaz’a uzak olması sebebiyle ücra ve Allah’ın unuttuğu bir yerleşim birimi olarak gözükse de Pendik; 3000-4000 yıl öncesine dayanan tarihi ve ve her zaman insanlar tarafından yaşamak için güvenli ve verimli bir yer olarak görülmesi sebebiyle işlek ve bereketli ilçe olmuştur.

Özellikle Hızlı Tren Hattı’nın İstanbul’da Pendik’ten başlaması sayesinde ilçenin gelişimi ve iş imkanları daha bir ivme kazanmış; gerek yerlisine, gerek çalışma amaçlı giden ziyaretçisine daha iyi imkanlar sunmaya başlamıştır.

1 milyona yakın nüfusu bulunan Pendik ilçesinde ek gelir kazanmak üzere çalışacak kişileri arayanları ve ek iş aramakta olanları bekliyoruz. Bir yorum atıverin; birbirinizi bulun ve birlikte para kazanın…

“Pendik ek iş ve ek gelir fırsatları” üzerine 2 yorum

 1. iş arıyorum. güvenilir yaptığım işin karşılığında paramı zamanında alacağım doğru kişiler ve doğru bir iş. gerekirse apartmandan arkadaşlarımla da yapabileceğimi bildirmek isterim. daha önce arkadaşlarla bir gıda markasının paketleme oyuncak yerleştirme gibi işlerini uzun süre yaptık.
  karton katlama, nikah şekeri, katalog, evde salça, reçel yapmak , yemek yapmak, paketleme işleri (çay,oyuncak şişe ve süs eşyaları,gibi)
  pendik güzelyalıda oturuyorum. mail adresimden ulaşmanızı beklerim.
  [email protected]

  Cevapla
 2. Pendik kavakpinarda ikamet etmekteyim her turlu paketleme ve montaj isi yapabilirim ek islere ihtiyacim var 3 cocugum var esim asgari ucret ile calisiyor ek gelire cok ihtiyacim var

  Cevapla

Yorum yapın